dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Tarnów - Oferty sprzedaży i najmu

290 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

290 ogłoszeń

429 000 zł49 m² 8 755 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie. Dzięki wysokości pomieszczeń aż 2,90 m, mieszkanie wydaje się znacznie większe.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 48 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, ul. Lelewela 18a w Tarnowie, z dużym balkonem, blisko do dworca pkp, szkoły podstawowej, przedszkola, żłobka, przystanków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ta oferta tylko u nas! Jeżeli szukasz dużego mieszkania z widokiem na zieleń w świetnej lokalizacji, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! nieruchomość Z balkonem! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym z cegły przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

285 442 zł34,81 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż ciche i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w mościcach o pow. 34,81 m2 przy ul. Kasztanowej. Mieszkanie składa się z: oddzielnej sypialni z oknem (wschód) niezależnego.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł55 m² 9 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,4 położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym, przy ulicy Rolniczej w Tarnowie. To wyjątkowa oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł74 m² 7 148,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne nowoczesne mieszkanie W centrum miasta! bezczynszowa nieruchomość gotowa do zamieszkania Z pełnym wyposażeniem! oferta bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży piękne.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w centrum miasta + prywatny, monitorowany parking pod blokiem Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 65 m2, które jest położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnów,małopolskie

399 000 zł71,90 m² 5 549,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Mieszkanie 3-pokojowe 71,9 m ul. Westerplatte, tarnów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,9 m, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

455 000 zł59,10 m² 7 699 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Nowy, bezczynszowy lokal mieszkalny Z pomieszczeniem gospodarczym ścisłe centrum tarnowa, bezczynszowy Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, samodzielny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 73,8.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedno z najpiękniejszych mieszkań w Tarnowie | 65 m | Gotowe do wejścia Wyjątkowe mieszkanie, które zachwyca od pierwszego kroku dopracowane w każdym detalu, eleganckie i w.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Tarnów,małopolskie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 48m2 znajdujące się na ul. Długiej w Tarnowie.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.Ekspozycja okien Północ Południe. Blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania Tarnów | ul. Dąbrowskiej 26 | 64 m | balkon | piwnica | klimatyzacja | 512 000 zł Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przytulna i klimatyczna nowa kawalerka z 2026r.(od właściciela) o powierzchni użytkowej 34 m2 (56m2) mieszcząca się w Tarnowie przy ul. Wolańskiej (os. Zielone).

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Tarnów,małopolskie

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie ok. 30m2 - nowy Apartamentowiec Wzgórze Ablewicza. Opis mieszkania open space z wydzieloną strefą do spania i aneksem kuchennym nowoczesna łazienka mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , mieszczące się na 3 piętrze 10- piętrowego bloku z windą,przy ul.Marynarki Wojennej w Tarnowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38,7 m , położone na 6. piętrze. Lokal wyróżnia się bardzo funkcjonalnym i przemyślanym układem pomieszczeń, który zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł63,92 m² 10 466 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim | 63,92 m | 5 piętro | Garaż podziemny | Komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym sercu Tarnowa - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem w centrum Tarnowa ul. Lwowska | 32 m Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? A może inwestycji w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

-rezerwacja- , ustawne mieszkanie 48 m2 Doskonała lokalizacja, tuż przy centrum miasta Najbardziej poszukiwane, 1 piętro Duże możliwości aranżacyjne Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł73 m² 7 794,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! elegancja luksus wygoda! Oferujemy do sprzedania urocze przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży komfortowe, mieszkanie o powierzchni 50 m2 Doskonała lokalizacja- centrum miasta Przed blokiem, parking dla mieszkańców Mieszkanie po niedawnym remoncie kapitalnym Bardzo wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł26,91 m² 14 306,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w niedawno zakończonej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 26,91 m , znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Szpitalna

Tarnów,małopolskie

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

4-pokojowe mieszkanie 59 m z balkonem idealne dla rodziny! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m na drugim piętrze, położone w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł81,15 m² 5 175,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż Tarnów, ul. Urszulańska 20 (parter), kamienica w ścisłym centrum. Powierzchnia: 81,15 m Dodatkowo: komórka gospodarcza Układ: 3 niezależne pokoje + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł44 m² 7 840,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe o pow. 43,84 m2 usytuowane na parterze w bloku w ścisłym centrum Tarnowa przy ul. Rogoyskiego. Lokal w dobrym stanie technicznym, do.

Szczegóły ogłoszenia

530 670 zł54,15 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości bestate zaprasza do zapoznania się z nową ofertą deweloperską - osiedla mieszkaniowego o nazwie "tarnowskie Sady", zlokalizowanego przy ulicy Szujskiego. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł44,30 m² 5 959,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż mieszkanie 44,30 m ul. ŚW. Faustyny tarnów Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,30 m , położone na 3. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 6 piętrze w bloku 11 piętrowym w Tarnowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne i widne mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na drugim piętrze kamienicy, mieszczącej się na Placu Kazimierza Wielkiego w Tarnowie. Mieszkanie nieumeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Twoje nowe mieszkanie pod klucz W sercu tarnowa - ul. Sowińskiego Szukasz gotowego rozwiązania? Chcesz uniknąć stresu związanego z remontem? Dream House Brokers prezentuje unikalną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł69,08 m² 10 408,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na drugim piętrze zadbanej kamienicy, mieszczącej się przy ul. Wojtarowicza w Tarnowie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł144 m² 6 180,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż całe piętro w kamienicy w centralnej lokalizacji Tarnowa, blisko Starego Miasta. Mieszkanie bezczynszowe, posiada 2 balkony, przynależy do niego strych, piwnica oraz ogródek. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 54 m centrum Tarnowa, ul. Mickiewicza Oferujemy przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m w samym sercu Tarnowa, przy ul. Mickiewicza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w centrum Tarnowa, o powierzchni 70 m 2. Kuchnia w całości zabudowana, wyposażona w sprzęt agd (kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł71 m² 5 197,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 71 mkw. położony na 1. piętrze budynku przy ul. Akacjowej w Tarnowie. Lokal składa się z 2 przestronnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł67 m² 23,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 67m2, usytuowane na pierwszym piętrze bloku mieszczącego się przy ul. Batorego w Tarnowie. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł32 m² 8 718,75 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne I przytulne mieszkanie W centrum tarnowa! Powierzchnia: 32 m | Piętro: 9/10 | Winda | Piwnica nowa, niższa cena! Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62 m² 7 403,23 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Do sprzedaży mieszkanie 62m2 w bloku 10 piętrowym na 8 piętrze przy ul. Lwowskiej w Tarnowie Blok po termomodernizacji Mieszkanie przeszło generalny remont, wykończone pod.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij