dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Tarnów - Oferty sprzedaży i najmu

292 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

292 ogłoszenia

329 000 zł32 m² 10 281,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania piękne przytulne komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,64 m² 6 066,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

To rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,64 m , usytuowane jest na trzecim piętrze w niskim, bloku przy ulicy Reymonta. Z przedpokoju, wyposażonego w pojemną szafę, masz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na 4. piętrze w bloku przy Świcie w Tarnowie. Mieszkanie składa się z: 2 małych, oddzielnych pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł40,50 m² 6 987,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,5 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku w Tarnowie. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 48 m, usytuowanego na 4. piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80. przy ul. Bitwy Pod Studziankami 3.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł47,87 m² 7 729,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie ul. Krogulskiego W tarnowie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 47,87 m, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,60 m² 6 685 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfort, funkcjonalność i przestrzeń do własnej aranżacji! Na sprzedaż mieszkanie położone w Tarnowie - Mościcach przy ul. Traugutta 13. Nieruchomość o powierzchni 54,60.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł74 m² 7 149 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m, położone na 2. piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Lwowskiej w Tarnowie. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na Osiedlu Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł56 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! mieszkanie W centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł26,26 m² 9 101,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 26,26 m , położone na parterze nowego budynku z windą, przy ul. Błogosławionej Karoliny, na osiedlu Wzgórze Ablewicza w Tarnów. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45 m² 7 756 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkaniaw Tarnowie. Piętro: 2 z 4 (docieplony blok) Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35,40 m² 7 062,15 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej-oferta na wyłączność biura! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,40 mkw. z dużymbalkonem typu loggia. Mieszkanie położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł38,70 m² 7 364 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Centrum Krakowskich Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 2 pokojowego. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie o powierzchni 38,7 m, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47,87 m² 8 774 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją | Tarnów | ul. Krogulskiego | 47,87 m Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,87 m, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,50 m² 10 113 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Westerplatte usytuowane na 3. piętrze w 9-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50,70 m² 6 291,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Polnej w Tarnowie. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

285 500 zł34,81 m² 8 202 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią | Tarnów-Mościce | ul. Kasztanowa | 34,81 m Na sprzedaż jasne, ciche i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,81 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 50 m 2 położone na parterze odnowionej kamienicy w centrum Tarnowa. Mieszkanie czyste i zadbane, nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł36,87 m² 6 482,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie o powierzchni 36,87 m znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Ks. Chrząszcza. W jego skład wchodzą dwa pokoje: ustawny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł74,30 m² 7 200,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, dwupoziomowego mieszkania w stanie deweloperskim, usytuowanego przy ul. Zgody w Tarnowie. Ta przestronna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie na ulicy Klimeckiego w Mościcach o powierzchni 54 m2.Mieszkanie położone jest na parterze w dwupiętrowym bloku oddanym do użytku w 2020 roku.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z ogródkiem, ul. Asnyka

Tarnów,małopolskie

185 000 zł25 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie(kawalerkę) o powierzchni 23 m2 usytuowane na I piętrze w kamiennicy, w Centrum Tarnowa przy ulicy Asnyka. Mieszkanie stanowi lokum dla.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49,50 m² 7 070,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3 pokojowe nowoczesne w centrum miasta ze ślicznym widokiem na stare Miasto i ogrody nad Wątkiem. Mozliwa zamiana na mniejsze Z doplatą lub sprzedaż.Ogrzewanie piec dwufunkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 146 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m, zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Skowronków , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł70 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 70 m mieszkanie, i jest gotowe do wprowadzenia od zaraz Lokalizacja zapewnia idealne połączenie ciszy, zieleni oraz doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł44,30 m² 5 959 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Tarnów 2 pokoje, 44,3 m, centrum, balkon, 3 piętro Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Tarnowie o powierzchni 44,3 m, zlokalizowane w centrum miasta (okolice ul. św.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 45m2, zlokalizowane przy ulicy Szujskiego w Tarnowie, składające się z dwóch osobnych pokoi (w tym jeden z balkonem typu loggia),.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł95 m² 5 989 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże mieszkanie w Tarnowie. Mieszkanie powstało z połączenia dwóch mieszkań. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie o powierzchni 95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł36,30 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie - 36,3m2! Tarnów Komfortowe 2 pokoje po generalnym remoncie Tarnów 36,3 m + duża piwnica ok. 15 m | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52 m² 6 346 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni ok. 52 m, położone na parterze w niskim 4 pietrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44 m² 8 636 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w ścisłym centrum Tarnowa. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł32,30 m² 9 845,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32,30 m2, położone na parterze w zadbanym bloku z windą ,przy ul.Spadzistej w Tarnowie Lokal przeszedł kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Waryńskiego

Tarnów,małopolskie

299 000 zł38 m² 7 868 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w Tarnowie. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze niskiego bloku po termomodernizacji i remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Centrum Krakowskich Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie (salon z aneksem + 2 sypialnie) Mieszkanie o powierzchnia: 48 m składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,20 m² 6 494 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nowa oferta ścisłe centrum miasta! 2 pokoje | 52,20 m | Centrum Tarnów Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,20 m, położone w ścisłym centrum Tarnowa. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 317 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest dwustronne, bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57,90 m² 5 872 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie w Tarnowie. Mieszkanie do remontu Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym zadbanym bloku. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora szukającego pewnego lokalu pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62 m² 7 403 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, tarnów 62 m2! Do zaoferowania mamy przestronne, funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o pow. 62 m2, usytuowane na 8. piętrze w 10-.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokoje po remoncie balkon świetna lokalizacja w Tarnowie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni ok. 60 m, położone na jednym z wyższych pięter w niskim bloku.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij