dowolna

Mieszkania z kominkiem Tarnów - Ogłoszenia sprzedaży lub najmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Tarnów

Tarnów,małopolskie

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatni dom W inwestycji! Widok na Tatry | 180m | mega okazja! Jestem właścicielem! = Brak prowizji Twój wymarzony adres czeka właśnie na Ciebie! Nie przegap ostatniej szansy na zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł35,22 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie po remoncie w pięknej kamienicy. Lokalizacja: tarnów, ul. Rogoyskiego Lokal został niedawno poddany generalnemu remontowi, dzięki czemu łączy w sobie urok.

Szczegóły ogłoszenia

398 500 zł49 m² 8 132,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 49 m2 , 2-pokojowe w Tarnowie (bezczynszowe) przu ulicu Urszulańskiej znajdujące się bliko ulicy Krakowskiej blisko centrum oraz rynku. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49,50 m² 7 070,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3 pokojowe nowoczesne w centrum miasta ze ślicznym widokiem na stare Miasto i ogrody nad Wątkiem. Mozliwa zamiana na mniejsze Z doplatą lub sprzedaż.Ogrzewanie piec dwufunkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedno z najpiękniejszych mieszkań w Tarnowie | 65 m | Gotowe do wejścia Wyjątkowe mieszkanie, które zachwyca od pierwszego kroku dopracowane w każdym detalu, eleganckie i w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł56,57 m² 8 644 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Tarnów - Klikowa - ul. Zagumnie. 3 budynki - domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej. Na sprzedaż mieszkanie na parterze - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł115 m² 5 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! mieszkanie W centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe przestronne klimatyczne mieszkanie o powierzchni 115 m2 położone na 1 piętrze kameralnej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł177,63 m² 4 160,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie o niespotykanej wielkości- 177,63 m2. Bardzo atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja- tarnów. ul. Brandstaettera Przestronny, II poziomowy lokal mieszkalny, częściowo wykorzystywany.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w miejscu, gdzie historia spotyka luksus Halo Tarnów! W samym ścisłym centrum miasta, w starannie odrestaurowanej secesyjnej kamienicy, oferujemy do wynajęcia wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Tarnów,małopolskie

2 000 zł58 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum z balkonami | 3 pokoje | 60 m | I piętro ul. Przemysłowa 7 Do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł67,46 m² 7 249 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w cichej i spokojnej okolicy. Tarnów - Klikowa - ul. Zagumnie. 3 budynki - domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej. Na Sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie mieszkanie 65 m | Os. Zielone Tarnów | Gotowe do wejścia Wyjątkowe mieszkanie na wynajem, które zachwyca od pierwszego kroku dopracowane w każdym detalu, eleganckie i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Tarnów,małopolskie

1 500 zł44 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | po remoncie | klimatyzacja | balkon | blisko centrum Lokalizacja: tarnów, ul. Chopina 10 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m, położone na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Urszulańska

Starówka,Tarnów

398 500 zł49 m² 8 132,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Grabówka,Tarnów

699 000 zł85 m² 8 224 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Widok na górę św. Marcina i Tatry z własnego salonu? Tak to możliwe! Na sprzedaż, przestronne 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem Lokalizacja: tarnów, bitwy Pod Monte Cassino 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grabówka,Tarnów

2 500 zł85 m² 29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone dla osób ceniących sobie komfort i przestrzeń. Lokalizacja: tarnów ( małopolskie) - Bitwy Pod Monte Cassino 5 Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilsona

Strusina,Tarnów

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie W centrum Z parkingiem Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, położony w centrum Tarnowa - przy ulicy Wilsona. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Tarnów,małopolskie

799 000 zł106 m² 7 538 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w sercu Tarnowa styl, przestrzeń i klimat kamienicy! Marzysz o życiu w centrum miasta, w miejscu z duszą, które łączy ponadczasowy urok z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Dąbrowskiego

Tarnów,małopolskie

355 000 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie w budynku wielorodzinnym z wybudowanym w 2015 roku i niezłym standardzie. Mieszkanie ma wspaniałą lokalizacje gdyż na miejscu znajduje się sklep " żabka" oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie położone blisko centrum miasta. Odległość do tarnowskiego rynku to zaledwie około 10 minut spacerem. Lokalizacja: tarnów, al. Solidarności Szczegóły: powierzchnia: 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brodzińskiego

Tarnów,małopolskie

299 000 zł51 m² 5 874,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,9 m , zlokalizowane na 2 piętrze w niskim, ocieplonym bloku przy ulicy Brodzińskiego w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Powroźnicza

Tarnów,małopolskie

1 500 zł28 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnej, bezczynszowej kawalerki na wynajem, o wyjątkowym charakterze i idealnej lokalizacji w samym sercu Tarnowa? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Zapraszamy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

339 000 zł51 m² 6 660,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie zlokalizowane blisko centrum Tarnowa, na ulicy Brodzińskiego. To wyjątkowa oferta zarówno osób poszukujących komfortowego mieszkania w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogoyskiego

Tarnów,małopolskie

2 200 zł45 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie idealne dla osób ceniących wygodę i nowoczesne rozwiązania. Lokalizacja: ulica Rogoyskiego, tarnów Powierzchnia: 45,25 m Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Krzyż,Tarnów

549 000 zł79 m² 6 922,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie bezczynszowe w domu wielorodzinnym dwupiętrowym na pierwszym piętrze o powierzchni 79,31m2 znajdujące się w Tarnowie dzielnica Krzyż, dom ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnów

Starówka,Tarnów

395 000 zł60 m² 6 560,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,21 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w kamienicy, w samym sercu Tarnowa, przy ulicy Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goldhammera

Tarnów,małopolskie

2 100 zł48 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum Tarnowa! Mieszkanie po generalnym remoncie, idealne dla miłośników starego klimatu i nowoczesnych udogodnień. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Krakowska,Tarnów

379 000 zł55 m² 6 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania (z opcją 3 pokojową ) o powierzchni 55 m 2 położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Zielone

Zielone,Tarnów

669 000 zł65 m² 10 292 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferuję Państwu do sprzedaży jedno z piękniejszych mieszkań w Tarnowie, w ofercie wraz z wyposażeniem, zlokalizowane na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku na Os. Zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prusa

Tarnów,małopolskie

309 000 zł35 m² 8 829 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przytulne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie, położone na 1 piętrze!. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

2 100 zł48 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Zielone

Zielone,Tarnów

669 000 zł65 m² 10 292 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dąbrówka Infułacka,Tarnów

439 000 zł74 m² 5 932,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym, usytuowany na wysokim parterze. Budynek położony na działce o powierzchni 626 m2 w Tarnowie - Dąbrówka Infułacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

1 850 zł36 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie położone blisko centrum miasta. Odległość do tarnowskiego rynku to zaledwie około 10 minut spacerem. Lokalizacja: tarnów, al. Solidarności Szczegóły: powierzchnia: 36m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Krzyż,Tarnów

618 000 zł79 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wygodne i stylowe mieszkanie o powierzchni 79,31 m , zlokalizowane w tarnowskiej dzielnicy Krzyż. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czapskiego

Piaskówka,Tarnów

2 700 zł94 m² 28,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul. Czapskiego w Tarnowie. Dwa poziomy: 1) pierwsze piętro: - pokój wypoczynkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy o Wał Pomorski

Grabówka,Tarnów

1 000 zł47 m² 21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe w spokojnej okolicy Lokalizacja: bitwy o Wał Pomorski 7, tarnów Powierzchnia 47 m2 W skład pomieszczeń wchodzą - 3 pokoje, w tym pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnów

Tarnów,małopolskie

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tarnów - ścisłe centrum. Do wynajęcia mieszkanie typu penthouse, 80 m2. Starannie odrestaurowana secesyjna kamienica. Widok na reprezentacyjną, zabytkową cześć miasta. Wysoki standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

335 000 zł32 m² 10 372 zł/m²