dowolna

Nieruchomości Tarnów - Oferty sprzedaży nieruchomości

680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

680 ogłoszeń

239 000 zł26,26 m² 9 101,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 26,26 m , położone na parterze nowego budynku z windą, przy ul. Błogosławionej Karoliny, na osiedlu Wzgórze Ablewicza w Tarnów. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł158 m² 4 171 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w tarnowie/koszycach Wielkich przy ul. Liściastej, położony na działce o powierzchni 6,5 ar. Budynek z lat 60., dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł600 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działek Budowlanych w Tarnowie W ofercie znajdują się dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane, każda o powierzchni 6 ar. To świetna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ogłoszenie: wyjątkowe mieszkanie na Piaskówce między parkami bez pośredników. Piaskówka | 54 m | Parking | Strych | 2 balkony z widokiem na sad | Parter | Garaż* Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

415 860 zł47,80 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na parterze o powierzchni 47,80 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 000 zł120 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż dom 120m^ w zabudowie bliźniaczej. Dom o łącznej powierzchni 120m^2, składający się z trzech kondygnacji parter, i piętro i II piętro. Na.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,25 m² 11 387,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie dla wyjątkowego klienta! piękna nieruchomość pod górą św. Marcina! lokal mieszkalny Z tarasem I ogródkiem! Oferujemy do sprzedaży piękne funkcjonalne bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 455 m² 814,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedania działkę komercyjną w północnej części Tarnowa, o powierzchni 24,55 ar. Teren o kształcie nieregularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł20 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka blisko dworca pkp. UL. Lelewela Nie szukaj dalej Oferta na wyłączność biura Mieszkanie o powierzchni 20 mkw. 3 piętro /blok 4 piętrowy. lokal do generalnego remontu balkon francuski okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem I pow. 81,38 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,64 m² 8 742,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe, ustawne mieszkanie w niedawno zakończonej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 45,64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł96 m² 5 677,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 96 m , z przynależną piwnicą o powierzchni 18,70 m , usytuowany na parterze kamienicy przy ul. Wałowej 34 w Tarnowie. Od 1992 roku.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł32,30 m² 9 845,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32,30 m2, położone na parterze w zadbanym bloku z windą ,przy ul.Spadzistej w Tarnowie Lokal przeszedł kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 179 m² 197,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Tarnowie w okolicy ulicy Czarnowiejskiej, dzielnica Rzędzin. Działka ma powierzchnię 21,79 ara, jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł697 m² 258,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,97 ara znajdującą się w Centrum Tarnowa w rejonie ul. Obywatelskiej. Działka płaska z dostępem do drogi asfaltowej. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 960 zł28,80 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 28,8 m , położony na I piętrze w luksusowym apartamentowcu Perła Tarnowska wchodzącym w skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł63,14 m² 5 859,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy przestronne, jasne i niezwykle przytulne mieszkanie , położone w jednej z najbardziej lubianych i cenionych części miasta Tarnów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 432 zł59,36 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł44,65 m² 5 823,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,65 m, usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70. przy ul. Bocznej 1 w Tarnowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł4 965 m² 825,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duży budynek biurowy w centrum miasta : - otoczony śródmiejską zabudową mieszkaniowo-usługową, - w bliskiej odległości od rynku i zabytkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49,50 m² 7 070,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3 pokojowe nowoczesne w centrum miasta ze ślicznym widokiem na stare Miasto i ogrody nad Wątkiem. Mozliwa zamiana na mniejsze Z doplatą lub sprzedaż.Ogrzewanie piec dwufunkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł59,13 m² 7 305,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz czegoś więcej niż mieszkania w bloku? To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Ta inwestycja to połączenie komfortu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 290 zł36,70 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Willa Toscana - Lokal mieszkalny M12 opis inwestycji: tarnów, ul. Eugeniusza Niedojadły, wyjątkowa inwestycja - Willa Toscana. To tu, wśród subtelnych odniesień do włoskiej elegancji i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł39 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym z windą przy ul. Starodąbrowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 443 m² 103,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Tarnowie, dzielnicy Krzyż Położenie działki sprzyja zabudowie usługowej - hali, budynku usługowego itp. Nie wykluczona jest także zabudowa mieszkaniowa / sąsiednia działka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Tarnów , ul.Do Prochowni / Bez prowizji od Kupującego/ Do sprzedania ; jasne, słoneczne i świeżo po remoncie mieszkanie Duże okna oraz korzystna ekspozycja sprawiają ze wnętrze jest słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł300 m² 157 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod z domkiem - Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 3 arów na Rodzinnych Ogródkach Działkowych w Tarnowie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł238 m² 2 605,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 238 m , położony na zadbanej 5,2-arowej działce w spokojnej i cenionej dzielnicy Zabłocie w Tarnowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 779 zł62,05 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł270 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Tarnów - Krzyż ul.Krzyska blisko Szkoły Do sprzedania 3 kondygnacyjny dom starego typu z świeżym pozwoleniem na dokończenie budowy (z grudnia 2025 r) - dom w stanie surowym z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł115 m² 11 208,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom wolnostojący Tarnów, ul. Tatrzańska (os. Nauczycielskie) Pow. 115 m Działka ok. 500 m Wykończony pod klucz Na sprzedaż nowy, nigdy niezamieszkany dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł450 m² 1 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:463 m²

Duży budynek Z nowymi wz pod zabudowę wielorodzinną Oferta skierowana do inwestorów szukających ciekawych nieruchomości do ulokowania kapitału z myślą o przyszłym zwrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 623 zł28,41 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości bestate zaprasza do zapoznania się z nową ofertą deweloperską - osiedla mieszkaniowego o nazwie "tarnowskie Sady", zlokalizowanego przy ulicy Szujskiego. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł90,52 m² 9 279,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż unikatowy Penthouse 90,52 m | Centrum Tarnowa ul. Rogoyskiego | Garaż podziemny | 2 komórki lokatorskie To mieszkanie jest absolutnym unikatem na tarnowskim rynku nieruchomości takiego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w jednej z bardziej poszukiwanych dzielnic Tarnowa na osiedlu Strusina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł170 m² 8 529,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 531 m²

Budynek komercyjny na sprzedaż koło Tarnowa. Możliwość prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej! Na sprzedaż polecamy nieruchomość komercyjną - halę (warsztat samochodowy wraz z lokalem.