dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Tarnów Centrum

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

445 000 zł56 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! mieszkanie W centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł4 547 m² 12,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę położona w Tarnowie woj. małopolskie przy ul. Rudy Młyny. Działka o pow. 45,47 ara. Teren nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży komfortowe, mieszkanie o powierzchni 50 m2 Doskonała lokalizacja- centrum miasta Przed blokiem, parking dla mieszkańców Mieszkanie po niedawnym remoncie kapitalnym Bardzo wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Tarnowa! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które z przyjemnością zaaranżujesz według swoich potrzeb. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

8 170 zł454 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia lokal magazynowy położony przy ulicy Przemysłowej w Tarnowie! Lokal z najduje się w budynku magazynowo-usługowym, składa się z dwóch pomieszczeń magazynowych (255m 2.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł344 m² 2 904,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Mint Property oferuje na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny o łączniej powierzchni użytkowej 344 m2 położony działce o powierzchni 486m2 w Tarnowie. Budynek dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

14,53 zł/m²344 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem budynek handlowo-mieszkalny o łączniej powierzchni użytkowej 344 m2 położony działce o powierzchni 486m2 w Tarnowie. Cena dotyczy powierzchni na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

25,09 zł/m²52,21 m² 1 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Tarnów, stare Miasto, ul. Rybna/wałowa. Lokal biurowo-usługowy o pow. 52,21 m 2. Lokal na 2 piętrze, narożny w ścisłym centrum w kamienicy z początku XX w. Idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

89,89 zł/m²178 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal z dużą witryną położony przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie! Lokal z najduje się na parterze w budynku handlowo-biurowym, składa się z dwóch gabinetów,.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł4 965 m² 825,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 277 m²

Uwarunkowania planistyczne Działka numer 28/2,30/5,35/10 (po podziale 53/11 i 53/12), 40/1 oraz 40/2 położona w Tarnowie obr.229 zlokalizowane są na terenie nie objętym Miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży piękne komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2 położone na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

28,30 zł/m²106 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal położony przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie! Lokal o powierzchni 106 m2 znajduje się na pierwszym piętrze z wejściem od ulicy. Media: prąd, woda, ogrzewanie własne, 2.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży przytulne zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m2 położone na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

74,07 zł/m²27 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, centrum miasta lokal handlowy, usługowy - przecznica ul.Krakowskiej , Wałowej - 27 m2, 1 sala handlowa - wc z umywalką - po generalnym remoncie - ogrzewanie elektryczne, klimatyzacja Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w samym sercu Tarnowa przy ul. Waryńskiego. To przestrzeń zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

24,99 zł/m²49,42 m² 1 235 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Tarnów, stare Miasto, ul. Rybna/wałowa. Lokal biurowo-usługowy o pow. 49,42 m 2. Lokal na 1 piętrze, narożny w ścisłym centrum w kamienicy z początku XX w. Idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum miasta! Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym z cegły przy ulicy Mickiewicza w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny w stylowej willi -położonej w centrum Tarnowa ul. Drużbacka. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 463m2. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

32,65 zł/m²49 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowo- biurowy o pow. 49 m2 usytuowany na parterze w kamienicy w centrum miasta przy ul. Rogoyskiego. Lokal składa się z jednego, dużego pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł44 m² 7 840,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe o pow. 43,84 m2 usytuowane na parterze w bloku w ścisłym centrum Tarnowa przy ul. Rogoyskiego. Lokal w dobrym stanie technicznym, do.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46,20 m² 7 987,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią - 46,20 m2 w centrum Tarnowa! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W ścisłym centrum miasta! Oferujemy do wynajęcia ładne przestronne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone na 1 piętrze przy ul. Kupieckiej w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

25,01 zł/m²50,18 m² 1 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Tarnów, stare Miasto, ul. Rybna/wałowa. Lokal biurowo-usługowy o pow. 50,18 m 2. Lokal na 1 piętrze, dwustronny w ścisłym centrum w kamienicy z początku XX w. Idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²500 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, centrum miasta, ul.Krakowska, 1 piętro , do wynajęcia dwie sale po 250 m2 , sale o całkowitej powierzchni 500 m2. Czynsz najmu , 20 zł /m2 do uzgodnienia. Wszystkie media, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

32,71 zł/m²107 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - biurowy-usługowy, pow.107 m2, wejście z ulicy, powierzchnia 107 m2. Ogrzewanie gazowe; piec 2 funkcyjny. Na podłogach kafelki. Duża witryna. Parking na ulicy. Czynsz 3500 zł (do.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²90 m² 2 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 90 m2, położony na drugim piętrze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Tarnowa. Dwa wejścia z ulicy. Media: prąd, woda, telefon,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja- centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży komfortowe przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na wysokim parterze w kamienicy przy ulicy Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

27,98 zł/m²193 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal położony przy ulicy Przemysłowej w Tarnowie! Lokal z najduje się na pierwszym piętrze w budynku handlowo-usługowym, składa się z trzech pomieszczeń (109m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

27,30 zł/m²267,99 m² 7 317 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Tarnów, stare Miasto, ul. Rybna/wałowa. Lokal usługowy o łącznej pow. 267,99 m 2. Lokal dwupoziomowy: piwnica i parter, frontowy w ścisłym centrum w kamienicy z początku.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł63 m² 7 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży lokal handlowo- usługowy o powierzchni 60,68 m2 usytuowany na parterze kamienicy w ścisłym centrum Tarnowa, w sąsiedztwie placu handlowego "burek". Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł74 m² 7 418,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne nowoczesne mieszkanie W centrum miasta! bezczynszowa nieruchomość gotowa do zamieszkania Z pełnym wyposażeniem! Oferujemy do sprzedaży piękne funkcjonalne bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł42 m² 9 521,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie Tarnów, ul. Chopina (centrum miasta) Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Chopina w Tarnowie, w ścisłym centrum miasta. Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drużbackiej

Centrum,Tarnów

389 000 zł46 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Centrum,Tarnów

529 900 zł62 m² 8 546,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 62 m centrum Tarnowa | po generalnym remoncie | bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie położone przy ul. Głowackiego 10 14 w Tarnowie. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lwowska

Centrum,Tarnów

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 23 m2 usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Lwowskiej w Tarnowie, blisko ulicy Wałowej. Z uwagi na lokalizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Centrum,Tarnów

474 800 zł50 m² 9 496 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-piętro, kołłątaja 22 - szeroka klatka schodowa. Niski czynsz tylko 560zł, blok z litej cegły-to nie jest wielka płyta! (niski blok z wysokim poddaszem - ok 40m2- do magazynowania) 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Centrum,Tarnów

357 000 zł45 m² 7 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m, po generalnym remoncie w samym centrum miasta (ulica Sowińskiego - równoległa do ulicy Nowy Świat) składające się z salonu, 2 sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Centrum,Tarnów

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem bezpośredni. Mieszkanie bardzo przyjemne ciekawe i przestronne w kamienicy na ul.Widok. Jeden duży salon ok 40m2 przedzielony ścianką na sypialnie lub pokoik dziecka. Łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Centrum,Tarnów

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, ciepłe mieszkanie w centrum Tarnowa, znajduje się na wysokim parterze, w świeżo ocieplonym bloku z uroczym dziedzińcem wraz z ogrodzonym placem dla dzieci oraz parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goldhammera

Centrum,Tarnów

820 000 zł150 m² 5 484,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1892

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 149.50 m2, położone w samym sercu Tarnowa przy ul. Goldhammera. Mieszkanie to znajduje się w kamienicy n drugim piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnów

Centrum,Tarnów

400 000 zł76 m² 5 256,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w centrum Tarnowa przy ul. M.B.Fatimskiej. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi: lokal mieszkalny usytuowany na II piętrze kamienicy.