dowolna

Nieruchomości Tarnów - Oferty sprzedaży nieruchomości

679 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

679 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Strusina,Tarnów

199 000 zł30 m² 6 653,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę do remontu o powierzchni użytkowej 29,91 m , zlokalizowaną na 2 piętrze w wieżyczce zabytkowej kamienicy przy ulicy Krasińskiego w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Tarnów,małopolskie

335 000 zł39 m² 8 685,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Tarnowie przy ulicy Polskiego Czerwonego Krzyża o powierzchni 38,57 m . Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, al. Tarnowskich

Tarnów,małopolskie

690 000 zł103 m² 6 699 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Piękny, stylowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Tarnowie w okolicy alei Tarnowskich Powierzchnia 103 m2 Rozkład: parter: - salon z aneksem kuchennym, - pokój/gabinet, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klikowska

Strusina,Tarnów

48 500 zł37 m² 1 310,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dla osób chcących zainwestować niewielkie pieniądze w miejsce, które przyniesie zysk z prowadzonej działalności. Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku murowanego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Kassali

Tarnów,małopolskie

35 000 zł300 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na odpoczynek od miejskiego zgiełku? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż urokliwa działka rod na ogródkach działkowych semafor przy ul. Stanisława Kassali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Tarnów,małopolskie

359 000 zł46 m² 7 804,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

46 m | 3. piętro | narożne | klimatyzacja | umeblowane | loggia | piwnica Na sprzedaż 46 m mieszkanie narożne na 3. piętrze w niskim bloku. Lokal ciepły, cichy, gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Tarnów,małopolskie

749 000 zł112 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w Tarnowie nowa inwestycja w spokojnej, zielonej okolicy. Na sprzedaż nowy, funkcjonalnie zaprojektowany dom jednorodzinny w Tarnowie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bł. Karoliny

Tarnów,małopolskie

265 052 zł31 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 30,82 m , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Zielone

Zielone,Tarnów

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w Tarnowie, na spokojnym osiedlu Zielonym. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w zadbanym budynku i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rady Europy

Chyszów,Tarnów

519 000 zł46 m² 11 376,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie 45,62 m z ogródkiem i miejscem parkingowym Tarnów Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,62 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kąpielowa

Tarnów,małopolskie

642 932 zł96 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Aktualna oferta na stronie dewelopera! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kąpielowej. Inwestycja obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzędzin,Tarnów

485 000 zł57 m² 8 449,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe, przestronne mieszkanie w w nowej, kameralnej inwestycji Czarnowiejska Park, położonej w spokojnej i malowniczej części Tarnowa (dzielnica Rzędzin).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Tarnów,małopolskie

470 000 zł55 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam prywatnie mieszkanie 55 m | 3 pokoje | loggia | nowe budownictwo | Tarnów, ul. Wieniawskiego Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnów

Krzyż,Tarnów

454 000 zł56 m² 8 091 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Tarnowa! Nowoczesne bezczynszowe Apartamenty w Krzyżu cechującym się ogromną popularnością. - 56,11 m2 powierzchni mieszkania - znakomita lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indyka

Mościce,Tarnów

465 000 zł67 m² 6 961,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kiedy w latach 90` w Seksie w wielkim mieście` zobaczyłaś sypialnię z garderobą i osobną łazienką to wydawał się amerykański sen. Dziś proponujemy Ci spełnienie tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Klikowa,Tarnów

370 000 zł49 m² 7 602 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle zagumnie park - bez prowizji! Kameralna inwestycja składająca się jedynie z 6 mieszkań. Na sprzedaż narożne mieszkanie na 1 piętrze z balkonem zlokalizowane na nowo - powstającej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Centrum,Tarnów

529 900 zł62 m² 8 546,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 62 m centrum Tarnowa | po generalnym remoncie | bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie położone przy ul. Głowackiego 10 14 w Tarnowie. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Klikowa,Tarnów

343 920 zł49 m² 7 066 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle zagumnie park - bez prowizji! Kameralna inwestycja składająca się jedynie z 6 mieszkań. Na sprzedaż środkowe mieszkanie na 1 piętrze z balkonem zlokalizowane na nowo - powstającej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielone,Tarnów

389 000 zł68 m² 5 703,81 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,2 m (pole powierzchni użytkowej lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych) położone na 3. piętrze w bloku na Osiedlu Zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

382 000 zł61 m² 6 262 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy lokal usytuowany w pięknej, stylowej kamienicy zlokalizowanej nieopodal centrum. To idealne miejsce zarówno na mieszkanie, jak i na prowadzenie działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnów

Klikowa,Tarnów

354 000 zł45 m² 7 902 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle zagumnie park - bez prowizji! Kameralna inwestycja składająca się jedynie z 6 mieszkań. Na sprzedaż narożne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na nowo - powstającej, bezczynszowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Zielone

Zielone,Tarnów

399 000 zł60 m² 6 672 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym poranki są spokojne i każdy ma swoją przestrzeń? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m, położone na parterze 7-piętrowego bloku na Osiedlu Zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnów

Klikowa,Tarnów

344 000 zł45 m² 7 679 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle zagumnie park - bez prowizji! Kameralna inwestycja składająca się jedynie z 6 mieszkań. Na sprzedaż środkowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na nowo - powstającej, bezczynszowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starodąbrowska

Grabówka,Tarnów

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta to idealna odpowiedź na Twoje potrzeby! Oferujemy na sprzedaż wygodne i dobrze zaplanowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Bema

Starówka,Tarnów

173 400 zł22 m² 7 990,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam niewielki lokal użytkowy przy Ul. Bema 4-8 w Tarnowie Lokal o powierzchni 21,70 m2 zlokalizowany w budynku obok Urzędu Pracy Cena za 1m2 ok 7990 zł do negocjacji. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Westerplatte

Westerplatte,Tarnów

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie, w którym komfort spotyka się z nowoczesnością 60 m perfekcyjnie zaprojektowanej przestrzeni w Tarnowie na osiedlu Westerplatte. Mieszkanie znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Strusina,Tarnów

343 230 zł34 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,65 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym budynku Zdrój Tarnowski, wchodzącym w skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modrzewiowa

Krzyż,Tarnów

499 000 zł78 m² 6 431 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z antresolą 77,59 m ogródek, 2 miejsca parkingowe, brak czynszu Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na piętrze przy ul. Modrzewiowej w Tarnowie o powierzchni 77,59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Tarnów,małopolskie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w pełni wyposażone. Spokojna okolica z dostępem do sklepów, edukacji, placu zabaw, parkingów oraz służby zdrowia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kochanowskiego

Strusina,Tarnów

1 000 000 zł271 m² 3 688,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokata kapitału, rentowny biznes do stworzenia, inwestycja z dużymi możliwościami - to od Ciebie będzie zależeć jakie będzie jej przeznaczenie! Przedstawiam na sprzedaż kamienicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kochanowskiego

Tarnów,małopolskie

1 000 000 zł271 m² 3 688,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Westerplatte

Grabówka,Tarnów

335 000 zł38 m² 8 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentuję ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego przy ul. Westerplatte jednej z najlepiej skomunikowanych i jednocześnie spokojnych lokalizacji w Tarnowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Mościce,Tarnów

239 000 zł32 m² 7 468,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m w Tarnowie, dzielnica Mościce. Lokal znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego bloku po termoizolacji. W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarki Wojennej

Grabówka,Tarnów

530 000 zł48 m² 11 030,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania wraz z garażem w cenie! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Marynarki Wojennej w Tarnowie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Westerplatte,Tarnów

499 000 zł84 m² 5 919,34 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż duże, rozkładowe, ustawne, widokowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 84,30 m2, położone na dziesiątym piętrze wieżowca przy ul. Westerplatte w Tarnowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilsona

Tarnów,małopolskie

439 000 zł46 m² 9 612 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w samym sercu Tarnowa na zamkniętym osiedlu! Tarnów, ul. Wilsona 58 Powierzchnia mieszkania: 47 m Takie oferty w centrum miasta zdarzają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnów

Mościce,Tarnów

157 500 zł750 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka 7,5ara zlokalizowana w Mościcach( na granicy z Kępą Bogumiłowicką). Działka w kształcie prostokąta, płaska. Wszystkie media w zasięgu: prąd, gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

329 000 zł39 m² 8 493 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Wyjątkowe mieszkanie po remoncie komfort, funkcjonalność i świetna lokalizacja! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 38,74 m2 zlokalizowane przy ul. Skowronków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marynarki Wojennej

Westerplatte,Tarnów

399 000 zł46 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, bezpieczeństwo i doskonałą lokalizację. Na sprzedaż przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, położone na parterze, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Krakowska,Tarnów

570 000 zł125 m² 4 574,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z poddaszem na sprzedaż Tarnów, ul. Główna knc Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję mieszkaniową w Tarnowie, realizowaną przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Mościce,Tarnów

155 000 zł750 m² 206,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Tarnów Mościce | 7,5 ara | 155 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7,5 ara, położona w spokojnej i zielonej części Tarnów dzielnica Mościce.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij