dowolna

Nieruchomości Tarnów - Oferty sprzedaży nieruchomości

679 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

679 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krakowska,Tarnów

515 000 zł61 m² 8 456,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Tarnów, ul. Główna knc Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję mieszkaniową w Tarnowie, realizowaną przez doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Kościuszki

Strusina,Tarnów

1 499 000 zł1 618 m² 926,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tarnów teren inwestycyjny pod zabudowę mieszkaniową, lub mieszkaniowo-usługową w centrum Tarnowa. Lokalizacja: kościuszki 39 naprzeciwko budynku zus w Tarnowie. Inwestycja składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnów

Rzędzin,Tarnów

479 999 zł43 m² 11 163 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w Tarnowie z ogrodem i jacuzzi w wysokim standardzie! Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niepodległości

Tarnów,małopolskie

364 999 zł35 m² 10 564,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 34,55 m kwadratowe Osiedle Niepodległości Tarnów w pełni umeblowane Na sprzedaż stylowe, funkcjonalne mieszkanie, położone na cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krakowska,Tarnów

515 000 zł61 m² 8 456,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogromnym ogródkiem na sprzedaż Tarnów, ul. Główna knc Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję mieszkaniową w Tarnowie, realizowaną przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marynarki Wojennej

Westerplatte,Tarnów

365 000 zł72 m² 5 069,44 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 72m2, położone na IV piętrze w bloku przy ul. Marynarki Wojennej. Nieruchomość składa się z 4 osobnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krakowska,Tarnów

515 000 zł61 m² 8 456,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grabówka,Tarnów

419 000 zł60 m² 6 983 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w pobliżu Galerii Gemini Park! Na sprzedaż przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m, położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilsona

Tarnów,małopolskie

449 000 zł46 m² 9 831 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w samym sercu Tarnowa na zamkniętym osiedlu! Tarnów, ul. Wilsona 58 Powierzchnia mieszkania: 47 m Takie oferty w centrum miasta zdarzają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzędzin,Tarnów

485 000 zł57 m² 8 449,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowej, kameralnej inwestycji Czarnowiejska Park, położonej w spokojnej i malowniczej części Tarnowa (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

359 000 zł36 m² 9 889,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3 m , położone na II piętrze kameralnego bloku przy ul. Ochronek, w samym centrum Tarnowa. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tarnów

Gumniska-Zabłocie,Tarnów

81 900 zł810 m² 101,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane graniczące z siedzibą gminy, świetnie skomunikowane z Krakowem i Tarnowem autostradą A4. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnów,małopolskie

410 000 zł46 m² 8 975,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe, ustawne mieszkanie w niedawno zakończonej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 45,68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Brandstaettera

Piaskówka,Tarnów

669 000 zł94 m² 7 117 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie w niskiej zabudowie | Tarnów, ul. Brandstaettera | 94 m | Bez prowizji next nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwonych Klonów

Mościce,Tarnów

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej i zielonej dzielnicy, z doskonałym dostępem do infrastruktury ta oferta jest dla Ciebie. Opis nieruchomości: - metraż: 63 m - piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tarnów,małopolskie

429 000 zł53 m² 8 094 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Zbylitowskiej Górze. Do sprzedaży bliźniak 4 lokalowy, mieszkania o powierzchni 56m2 (segmenty zewnętrzne), 53m2 segmenty wewnętrzne. Do każdego segmentu przynależy prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Langiewicza

Mościce,Tarnów

25 900 zł300 m² 86,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż działkę rekreacyjną 300mkw z domkiem w rod Jaskółka w Mościcach. Doskonała lokalizacja w sektorze C, w okolicy domu działkowca. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rejtana

Tarnów,małopolskie

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż bez pośredników komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 84 m , zlokalizowane w kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ul. Rejtana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzędzin,Tarnów

489 999 zł44 m² 11 136,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem i jacuzzi Tarnów Rzędzin, 5 min od centrum Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie komfort łączy się z nowoczesnym stylem. Ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jarzynowa

Dąbrówka Infułacka,Tarnów

439 000 zł49 m² 9 024 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Tarnowa! Nowoczesne Apartamenty na ulicy Jarzynowej cechującej się ogromną popularnością. Ostatnie mieszkanie - 48,58 m2 powierzchni mieszkania - znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

352 000 zł36 m² 9 860 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie w Tarnowie ul. Westerplatte 7 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35,7 m, położone na parterze w trzypiętrowym bloku po termomodernizacji. Układ pomieszczeń: * 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ochronek

Tarnów,małopolskie

359 000 zł36 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe, luksusowo wykończone mieszkanie po generalnym remoncie Tarnów, 36,3 m + piwnica 15 m | ul. Ochronek Mam zaszczyt zaprezentować Państwu stylowe, w pełni odnowione mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tarnów,małopolskie

699 000 zł110 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Dom na sprzedaż w Tarnowie Do sprzedania dom murowany z lat 70., położony zaledwie ok. 3 km od tarnowskiego rynku. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym, wymagająca częściowych prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Urszulańska

Starówka,Tarnów

398 500 zł49 m² 8 132,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 49 m2 , 2-pokojowe w Tarnowie (bezczynszowe) przu ulicu Urszulańskiej znajdujące się bliko ulicy Krakowskiej blisko centrum oraz rynku. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Grabówka,Tarnów

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Tarnowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej o powierzchni 48 m2 na osiedlu Legionów hd, na ostatnim 4 piętrze gwarantujące większą prywatność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnów,małopolskie

415 000 zł46 m² 9 092,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe, ustawne mieszkanie w niedawno zakończonej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 45,64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Westerplatte

Westerplatte,Tarnów

325 000 zł64 m² 5 117,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzy pokoje to dla Ciebie warunek konieczny? Do tego możliwość przebudowy i aranżacji pomieszczeń, a to wszystko na popularnym, dobrze skomunikowanym osiedlu? Zapraszam do przejrzenia tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Krakowska,Tarnów

529 000 zł62 m² 8 532 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Nowoczesne 4 pokoje po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania od zaraz! Tarnów Śródmieście, ul. Głowackiego 62 m | 1. piętro | winda | balkon Jeśli szukasz mieszkania w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilsona

Tarnów,małopolskie

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m, zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Wilsona. Lokal znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego bloku po termoizolacji, z zadbaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słoneczna

Grabówka,Tarnów

359 900 zł49 m² 7 378,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal zlokalizowany na parterze budynku, z bezpośrednim wejściem z chodnika. Powierzchnia do własnej aranżacji, na dzień obecny duże pomieszczenie z witryną na ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

349 000 zł41 m² 8 495,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,08 m , usytuowane na III piętrze w kameralnym, niskim bloku, zlokalizowanym na ulicy Powstańców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Tarnów,małopolskie

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego i przestronnego mieszkania o powierzchni 45 m, usytuowanego w samym sercu Tarnowa, przy ul. Sowińskiego 15. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadzista

Grabówka,Tarnów

229 000 zł32 m² 7 089,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Idealny starter dla pary pragnącej rozpocząć swoje nowe, samodzielne życie. Atrakcyjna oferta, niedrogie mieszkanie - doskonale nadające się dla pary lub pary z dzieckiem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Koszyce,Tarnów

1 950 000 zł264 m² 7 376,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:15 m²

Tarnów | Osiedle Koszyckie | ul. Dobrzańskiego Dom wolnostojący | 267 m Działka: 15 arów Garaż dwustanowiskowy: 56 m Rok budowy: 2013 Cena: 1 950 000 zł Atuty, które robią różnicę:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Krzyż,Tarnów

800 000 zł120 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:859 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, garażem i fotowoltaiką Tarnów, dzielnica Krzyż Tarnów, woj. małopolskie Powierzchnia całkowita: 120 m | 3 kondygnacje Garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Tarnów,małopolskie

345 000 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: mieszkanie 46 m w centrum Tarnowa Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 46 m , położone w samym sercu Tarnowa, przy ul. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pędrackiego

Mościce,Tarnów

395 000 zł45 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wygodne mieszkanie w nowszym budownictwie, do tego duży balkon z ładnym widokiem, a w najbliższym sąsiedztwie kwitnący właśnie las. Tak jednym zdaniem można by opisać tę ofertę. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarki Wojennej

Westerplatte,Tarnów

450 000 zł63 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ta oferta tylko i nas! Jeśli szukasz stylowego, w pełni umeblowanego mieszkania, gotowego do zamieszkania ta alternatywa jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szujskiego

Tarnów,małopolskie

333 642 zł33 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż oferta deweloperska Lokalizacja: tarnów, ul. Józefa Szujskiego Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej w dynamicznie rozwijającej się części.