dowolna

Domy na sprzedaż Tarnów - Oferty sprzedaży domów

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

749 000 zł128 m² 5 851,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatnia szansa! Dom 128 m | ogródek | bez czynszu | 5 min A4 | Tarnów Czereśniowa | dodatkowy strych 40 m Na sprzedaż pozostał już ostatni dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Ostatni dom W inwestycji! Widok na Tatry | 180m | mega okazja! Jestem właścicielem! = Brak prowizji Twój wymarzony adres czeka właśnie na Ciebie! Nie przegap ostatniej szansy na zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł84 m² 8 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz miejsca, które daje rodzinie coś więcej niż tylko metraż? Inwestycja Czerneckich w Tarnowie to kameralny dom bliźniaczy zaprojektowany z myślą o codziennym komforcie, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł280 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Inteligentna Rezydencja Premium -tarnów ,ul.św Katarzyny: luksus, natura i technologia przyszłości dwa km od tarnowskiego Rynku. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni dwieście.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

820 000 zł97 m² 8 453,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy do sprzedaży nowe, piętrowe domy w zabudowie bliźniaczej, wybudowane w latach 2025/2026, położone w atrakcyjnej części Tarnowa na nowo powstałym osiedlu przy ul. Langnera. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł90 m² 7 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta bez pośredników! bezpośrednio od dewelopera Osiedle Zielona Polana To tu będziecie mogli odpocząć po całym dniu, wypić kawę na tarasie i po prostu być u siebie. Poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł115 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:713 m²

Dom na sprzedaż (połowa bliźniaka) Tarnów, klikowa powierzchnia użytkowa 115 m Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 115 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł154 m² 4 538,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:941 m²

Duży dom Z potencjałem | tarnów, ul. Górna | komfortowa działka, pełne media, świetna lokalizacja lokalizacja - połączenie ciszy bocznej ulicy Z wygodą pełnej miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł565 m² 2 283,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:252 m²

Kamienica Inwestycyjna w Sercu Tarnowa, ul. Żydowska Do sprzedania kamienica zlokalizowana przy ulicy Żydowskiej 16, zaledwie kilka kroków od Tarnowskiego Rynku. To nie tylko nieruchomość, to szansa.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł86,95 m² 9 419,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Wyjątkowy, luksusowy dom typu "czworak" Tarnów, ul. Lema tgqphd|[] Biuro Nieruchomości Dream House brokerstgqphd|[] ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalną ofertę sprzedaży komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł180 m² 3 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom blizniak zamieszkaly od 2008. Dom w bardzo dobrej lokalizacji 1 km do A4 .do rynku 4km. sklep Stokrotka na miejscu. studnia z czysta woda! Kominek. w salonie z rozprowadzeniem ciepla.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł409 m² 1 217,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 126,38 m , położony w spokojnej i zielonej części Tarnowa przy ul. Nałkowskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł130 m² 3 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom - Murowany budynek mieszkalny jednorodzinny położony w miejscowości wola rzędzińska zaledwie 5 km od Tarnowa. Dom wraz z zabudowaniami zlokalizowany jest na 19 - arowej ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:342 m²

Idealne miejsce dla osób, które cenią sobie bliskość miejskich udogodnień, nie rezygnując z kameralnej atmosfery i prywatności. Nieruchomość położona jest w Tarnowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł226 m² 4 646,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:483 m²

Sprzedam komfortowy dom położony w Zgłobicach koło Tarnowa o powierzchni użytkowej 226m kw. położony na działce o powierzchni 483m.kw. Dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

740 000 zł132 m² 5 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Tarnów - piaskówka dom blisko Szkoły Muzycznej , Aguaparku - w stanie częściowo - deweloperskim, w prestiżowej, willowej dzielnicy- oferta domu stawia na prywatność i ciszę- dom.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł128 m² 6 007,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak o powierzchni 128 m, położony przy ulicy Sióstr Czerneckich w Tarnowie, województwo małopolskie. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 000 zł120 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż dom 120m^ w zabudowie bliźniaczej. Dom o łącznej powierzchni 120m^2, składający się z trzech kondygnacji parter, i piętro i II piętro. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł350 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Szukasz nieruchomości o dużym potencjale inwestycyjnym lub przestronnego domu dla wielopokoleniowej rodziny? Ta wyjątkowa willa przy ul. Świętego Brata Alberta w Tarnowie daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

215 000 zł60 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:396 m²

Szukasz niewielkiego, ekonomicznego domu z ogrodem w Tarnowie? Ta nieruchomość to idealne połączenie spokojnej lokalizacji, pełnych mediów i świetnej komunikacji z centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 130 mkw. (powierzchnia użytkowa ok. 112 mkw.) położony na cichym i spokojnym osiedlu w centrum Tarnowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł235 m² 10 638 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:409 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny Tarnów, ul. Głowackiego (strusina - Centrum). Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 235 m, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł126 m² 5 912,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Oferta na wyłacznośc biura! bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Tarnów przy ul. Żurawiej, w cenionej i dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł163 m² 5 214,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom jednorodzinny w Tarnowie segment w zabudowie trojakiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł108 m² 5 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 m²

Oferujemy do sprzedaży interesującą nieruchomość położoną w centrum Tarnowa w pobliżu tarnowskiego Sądu. Nieruchomość może stać się Twoim wymarzonym domem, lub możesz ją.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł257 m² 5 836,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Tarnów na sprzedaż dom jednorodzinny- kamieniczka, położony na ul. Nowy Świat. Nieruchomość po odpowiedniej adaptacji, może być wykorzystana jako dom wielorodzinny lub ze względu na swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 186 000 zł117 m² 10 136,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o wyjątkowym domu, który łączy nowoczesny styl, prestiż, prywatność i komfort życia codziennego? Właśnie go znalazłeś! O Nieruchomości Prezentujemy na sprzedaż nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tarmów, ul.Nowodabrowska - do sprzedania dom ( lub wynajęcia) o pow. 180 m2, na działce 4,5 ara - 2 kondygnacyjny - partrer; 3 pokoje, kuchnia, łazienka - piętro ; 4 pokoje , łazienka - dom po.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł178,89 m² 6 143,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Solidne fundamenty tej rodzinnej opowieści to 178,89 m przemyślanej powierzchni użytkowej, posadowionej na 10-arowej działce. Dom przy ulicy Apenińskiej w Tarnowie to klarowny podział na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł163 m² 5 214,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł178 m² 5 196,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Komfortowy duży dom W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży komfortowy przestronny dom wolnostojący o powierzchni 178 m2 położony przy ulicy Nowodąbrowskiej w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł93 m² 11 817 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej. Dom o powierzchni 93 m, składa się z: - salonu - otwartej kuchni, jadalni - toalety - pralni.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł240 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom o powierzchni użytkowej 205 mkw. (powierzchnia całkowita 240 mkw.) położony w Tarnowie dzielnicy Krzyż na działce o powierzchni 22.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 80 m , zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Tarnowa. Nieruchomość znajduje się na prostokątnej działce o powierzchni 292 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł163 m² 5 214,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł277 m² 3 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:523 m²

Dom Z ogromnym potencjałem W doskonałej lokalizacji! nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni ok. 240 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Zamenhofa

Gumniska-Zabłocie,Tarnów

620 000 zł238 m² 2 605,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

W ofercie biura przytulny zlokalizowany na popularnej tarnowskiej Marcince!. Opis nieruchomości: budynek mieszkalny jednorodzinny zlokalizowany na działce o powierzchni całkowitej 5,2 ar, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł115 m² 11 208,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom wolnostojący Tarnów, ul. Tatrzańska (os. Nauczycielskie) Pow. 115 m Działka ok. 500 m Wykończony pod klucz Na sprzedaż nowy, nigdy niezamieszkany dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł153 m² 9 143,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:724 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 153 m , położony w spokojnej okolicy Tarnowa. Nieruchomość znajduje się na przestronnej działce o powierzchni 724 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł147 m² 4 421,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Tarnowie, ul. Chyszowska Powierzchnia użytkowa: około 147 m , powierzchnia działki: 247 m , cena: 650 000 zł Na sprzedaż dom jednorodzinny położony przy.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij