dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Tarnów - Oferty wynajmu budynków użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Magazyn ogrodzony Tarnów

Tarnów,małopolskie

45 000 zł3 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia kompleks magazynowo-produkcyjny z biurami i zapleczem socjalnym okolice Tarnów Oferujemy do wynajęcia przestronny obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 2800 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł20 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 m²

Do wynajęcia garaż zlokalizowany w ścisłym centrum Tarnów przy ul. Sowińskiego. Cena najmu: 400 zł miesięcznie. Garaż stanowi wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla osób mieszkających lub.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

131 000 zł4 080 m² 32,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:15 300 m²

Polecamy do wynajęcia lub sprzedaży nieruchomość komercyjną bezpośrednio przy drodze 94 w Tarnowie. Nieruchomość zlokalizowana jest przy głównej drodze wjazdowej do Tarnowa od strony Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

8 170 zł454 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia lokal magazynowy położony przy ulicy Przemysłowej w Tarnowie! Lokal z najduje się w budynku magazynowo-usługowym, składa się z dwóch pomieszczeń magazynowych (255m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 000 zł4 254 m² 0,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta skierowana jest do firm poszukujących nowoczesnej i prestiżowej przestrzeni magazynowo-biurowej, realizowanej w modelu partnerskim i dopasowanej do długoterminowych planów rozwoju!.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Tarnów,małopolskie

2 200 zł220 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferujemy na wynajem magazyny blaszane w Tarnowie na ulicy Przemysłowej. Powierzchnie magazynów to 220 m oraz 360 m . Można wynająć całość, lub podzielić magazyny na mniejsze. Magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł850 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa w centrum Tarnowa, ok. 5 km od węzła autostradowego Tarnów-Krzyż. Powierzchnia użytkowa hali wynosi 850 m2, wysokość ok. 4,4 m. Hala o konstrukcji żelbetowej,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł443 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia reprezentacyjny budynek biurowo-usługowy w Tarnowie, ul. Boya Żeleńskiego 5b Powierzchnia: 443 m | Stan techniczny: idealny | Cena: 15 000 zł netto + media Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł450 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową o powierzchni ok. 450m 2 położoną w Tarnowie , w okolicy ul. Krakowskiej. Duża, otwarta przestrzeń, w budynku o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł570 m² 43,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do wynajęcia hala z częścią biurową | 570 m | Centrum Piaskówki | Tarnów Prezentujemy ofertę wynajmu funkcjonalnej hali magazynowo-produkcyjnej o łącznej powierzchni 570 m w tym.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł2 367 m² 27,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Polecamy do wynajęcia teren komercyjny bezpośrednio przy drodze 94 w Tarnowie. Nieruchomość zlokalizowana jest przy głównej drodze wjazdowej do Tarnowa od strony Krakowa. Na wynajem budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Tarnów,małopolskie

17 500 zł453 m² 38,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hala usługowo biurowo magazynowa. Budynek w trakcie realizacji przewidywany termin oddania do użytku to kwiecień 2026 r. Lokalizacja: tarnów, ul. Przemysłowa 14 w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Piaskówka,Tarnów

25 000 zł570 m² 43,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Tarnów,małopolskie

500 zł34 m² 14,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferujemy na wynajem magazyn blaszany w Tarnowie na ulicy Przemysłowej. Powierzchnia magazynu to ok. 35,5 m . Magazyn położony jest zaraz obok Urzędu Celnego. W środku oświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Rolnicza

Strusina,Tarnów

400 zł20 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia garaż zlokalizowany przy ul. Rolniczej, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Szujskiego. Parametry oferty: powierzchnia: standardowy garaż jednostanowiskowy Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Tarnów

Tarnów,małopolskie

10 500 €3 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn położony w Żabnie, na północ od Tarnowa (małopolska). Dostępny od zaraz. Blisko drogi 973.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Przemysłowa

Tarnów,małopolskie

25 000 zł820 m² 30,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia hala usługowo biurowo magazynowa. Budynek w trakcie realizacji przewidywany termin oddania do użytku to styczeń 2026 r. Lokalizacja: tarnów, ul. Przemysłowa 14 w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Przemysłowa

Tarnów,małopolskie

39 500 zł1 277 m² 30,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Tarnów,małopolskie

15 900 zł453 m² 35,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Przemysłowa

Tarnów,małopolskie

25 000 zł820 m² 30,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Rolnicza

Strusina,Tarnów

400 zł15 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 m²

Garaż do wynajęcia! Lokalizacja: ul. Rolnicza (blisko ul. Szujskiego) Cena: 400 zł/miesiąc + opłata za prąd Idealny na: samochód, motocykl lub przechowywanie rzeczy Zapraszam do kontaktu: oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Narutowicza

Tarnów,małopolskie

4 500 zł1 600 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta na wyłączność Na wynajem plac wraz z budynkami magazynowo - składowymi w Tarnowie przy ul. Narutowicza. Plac ogrodzony (przed wynajmem zostanie uprzątnięty) z możliwością do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn

Tarnów,małopolskie

3 000 zł240 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia budynek magazynowo- usługowo- produkcyjny o powierzchni 240m2 , składający się z dwóch dużych pomieszczeń. Dostępne media wewnątrz to prąd, sila , kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wilsona

Tarnów,małopolskie

300 zł20 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Do wynajęcia garaż na zamkniętym osiedlu bloków, garaż samodzielny o pow. ok.20 mkw. Garaż jednostanowiskowy.Wjazd do garażu pod budynkiem na pilota. Druga brama bezpośrednio do boksu garażowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bandrowskiego

Tarnów,małopolskie

1 000 zł90 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal o powierzchni 89,60mkw. Lokalizacja blisko dworca, krakowska/narutowicza/ Bandrowskiego. Lokal zlokalizowany na parterze budynku, wejście bezpośrednio z ulicy-poziom 0. Duża witryna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Jana Sobieskiego

Tarnów,małopolskie

4 000 zł219 m² 18,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na wynajem poleca się budynek handlowo - usługowy w ścisłym centrum, przy Placu Sobieskiego 2 w Tarnowie. Twoja firma nie potrzebuje atencji przechodniów i wielkich, przeszklonych witryn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Okrężna

Tarnów,małopolskie

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Lokalizacja:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chemiczna

Mościce,Tarnów

14 335 zł573 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Mam do wynajęcia budynek biurowy o powierzchni ok 570m2. Budynek jest w całości klimatyzowany, posiada swój parking z zamykaną bramą oraz małą zamykaną wiatę. W budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Do Huty

Centrum,Tarnów

6 600 zł350 m² 18,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do wynajęcia obiekt biurowo-magazynowy o powierzchni 350m2 znajdujący się na działce 21 arowej w samym centrum Tarnowa na ulicy Do Huty 37 (300m od dworca pkp, oraz park&ride, obok Unit37) Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tarnów

Tarnów,małopolskie

8 200 zł512 m² 16,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu nieruchomości, którą można zakwalifikować jako: - obiekt usługowy, - obiekt handlowy, - obiekt magazyn. Ogrzewany budynek parterowy, magazynowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz, Strusina

Strusina,Tarnów

2 520 zł210 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

oferujemy do wynajęcia budynek magazynowo-produkcyjny o pow.210m2, z rampą oraz 2 bramami garażowymi. magazyn bez filarów, dostęp z obu stron, wewnątrz posadzka betonowa, siła, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tarnów

Tarnów,małopolskie

21 000 zł833 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 850 m²

kupujący/najemca nie płaci prowizji dla biura Arcus oferujemy do wynajęcia nową halę handlową o pow. 830m2, położoną na zagospodarowanej działce o pow. 28arów. budynek parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bernardyńska

Centrum,Tarnów

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

kupujący/najemca nie płaci prowizji dla biura Arcus do wynajęcia w narożnej kamienicy lokal o pow.100m2, położony bezpośrednio przy ul. Bernardyńskiej w Tarnowie. ( vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Słoneczna

Tarnów,małopolskie

15 000 zł213 m² 70,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

kupujący/najemca nie płaci prowizji dla biura Arcus oferujemy do wynajęcia lokal o pow.213m2 z witrynami i własnym wejściem bezpośrednio z chodnika, położony w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Strusina

Strusina,Tarnów

3 000 zł300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

kupujący/najemca nie płaci prowizji dla biura Arcus oferujemy do wynajęcia hale blaszane o pow. od 300m2 o przeznaczeniu magazynowym. Budynek wolno stojący, bez filarów wewnątrz z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tarnów

Tarnów,małopolskie

8 000 zł500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

kupujący/najemca nie płaci prowizji dla biura Arcus oferujemy do wynajęcia gotowy pawilon o pow. 300m2 (poziom parteru ) + 200m2 (poziom piwnic ), całość o pow. 500m2. budynek murowany, wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tarnów

Tarnów,małopolskie

21 000 zł833 m² 25,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 850 m²

kupujący/najemca nie płaci prowizji dla biura Arcus oferujemy do wynajęcia nowy pawilon handlowo-magazynowy o pow. 830m2, położony na zagospodarowanej działce o pow. 28arów. budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz, Strusina

Strusina,Tarnów

8 000 zł640 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

oferujemy do wynajęcia murowaną halę o wym 18x36m, wysokość 6m bez filarów wewnątrz. hala w dobrym standardzie, możliwa adaptacja przez właściciela pod potrzeby najemcy. budynek ma 640m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Rzędzin

Rzędzin,Tarnów

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

kupujący/najemca nie płaci prowizji dla biura Arcus do wynajęcia powierzchnia handlowo-usługowa z witrynami w nowo budowanym obiekcie z windą. Obiekt nowoczesny o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Chyszów

Chyszów,Tarnów

10 000 zł810 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

oferujemy do wynajęcia murowaną halę o pow.810m2, z 1 bramą grażową, wjazd na poziomie 0 bez rampy. wewnątrz hala ma posadzkę niepylną, płytki na podłodze i ścianach-nadaje się na.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij