dowolna

Nieruchomości Tarnów - Oferty sprzedaży nieruchomości

680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

680 ogłoszeń

715 000 zł72 m² 9 930,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy dom W doskonałej lokalizacji! piękna nieruchomość W mieście! Oferujemy do sprzedaży piękny komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 72 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielona spokojna okolica! mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ulicy Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy

Tarnów,małopolskie

544 730 zł57,34 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 57,34 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej Wzgórze Ablewicza w Tarnowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

423 690 zł48,70 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na parterze o powierzchni 48,60 m2. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej inwestycji deweloperskiej. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

251 000 zł35 m² 7 171,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! nieruchomość Z balkonem! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym z cegły przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 779 zł62,05 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł30 m² 1 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 m²

Na sprzedaż ogródek działkowy Tarnów, rod Metalowiec Przedmiotem sprzedaży są nakłady poniesione na zagospodarowanie ogródka działkowego, w tym solidny, murowany domek letniskowy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł45 m² 11 311,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,62 m , usytuowane w spokojnej, zielonej części Tarnowa przy ul. Rady Europy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł84,30 m² 6 156,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż duże, rozkładowe, ustawne, widokowe , czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 84,30 m2, położone na dziesiątym piętrze wieżowca przy ul. Westerplatte w Tarnowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny Apartament na Prestiżowym Osiedlu w Tarnowie - gotowy do zamieszkania od zaraz! Doskonała propozycja do zamieszkania dla pary, rodziny lub jako inwestycja! O Nieruchomości Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 776 zł37,48 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,48 m , położone na 6 piętrze w nowoczesnym budynku Tarnowski Kwiat Jabłoni, wchodzącym w skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł110 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący w spokojnej dzielnicy Tarnowa Mościce, ul. Sienkiewicza Oferujemy Państwu piękny, zadbany dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,64 m² 6 066,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

To rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,64 m , usytuowane jest na trzecim piętrze w niskim, bloku przy ulicy Reymonta. Z przedpokoju, wyposażonego w pojemną szafę, masz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 912 zł85 m² 6 387,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania dwupoziomowe Tarnowiec | blisko Tarnowa Na sprzedaż nowoczesne mieszkania dwupoziomowe w nowej inwestycji realizowanej w spokojnej, zielonej części Tarnowca. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł254 m² 2 555,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:408 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 254 m , usytuowany na działce 408 m w Tarnowie w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł47,80 m² 8 974,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Są mieszkania, w których układ robi największą różnicę. Tu wszystko jest czytelne i funkcjonalne. Na sprzedaż mieszkanie w Tarnowie przy ul. Spadzistej. Cena: 429 000 zł Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów ul. Skrzyszowska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej "nowa Pradolina" -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rodzinne, dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 81,38 m 2 z ogródkiem i miejscem postojowym | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł40,50 m² 6 987,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,5 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku w Tarnowie. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46,20 m² 7 987,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią - 46,20 m2 w centrum Tarnowa! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł240 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:580 m²

Tarnów , Góra Marcina Wielorodzinny dom , świetna inwestycja pod wynajem poszczególnych pokoi na które posiadamy zawsze duże zapotrzebowanie! - - Do sprzedaży dom 4 - kondygnacyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na Osiedlu Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

530 670 zł54,15 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości bestate zaprasza do zapoznania się z nową ofertą deweloperską - osiedla mieszkaniowego o nazwie "tarnowskie Sady", zlokalizowanego przy ulicy Szujskiego. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:839 m²

Inwestycja! Oferta sprzedaży nieruchomości w ścisłym centrum Tarnowa Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości o powierzchni 839 m , zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł55,40 m² 9 548,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,4 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Tarnowa Piaskówce przy ul. Czapskiego. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł144 m² 6 180,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż całe piętro w kamienicy w centralnej lokalizacji Tarnowa, blisko Starego Miasta. Mieszkanie bezczynszowe, posiada 2 balkony, przynależy do niego strych, piwnica oraz ogródek. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł238 m² 2 605,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

W ofercie biura przytulny zlokalizowany na popularnej tarnowskiej Marcince!. Opis nieruchomości: budynek mieszkalny jednorodzinny zlokalizowany na działce o powierzchni całkowitej 5,2 ar, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 922 zł54,85 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Browary Tarnowskie | Centrum Tarnowa | Nowe mieszkania | Wyłączność | 0% Prowizji Browary Tarnowskie - nowa inwestycja mieszkaniowa w ścisłym centrum Tarnowa, realizowana na terenie dawnego Browaru.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania wraz z garażem w cenie! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Marynarki Wojennej w Tarnowie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł340 m² 1 761,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów - Chyszów do sprzedania Hala, część budynku magazynowego o pow. 340 m2z ogromnym potencjałem i przeznaczeniem ;- pod szybki transport towarów , sprawna obsługa dostaw i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł700 m² 121,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo do dzierżawy działki rod wraz z murowanym budynkiem, nasadzeniami oraz wszystkimi poniesionymi nakładami.Działka o powierzchni 700 m , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 712 zł53,92 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł94,62 m² 9 828,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Tarnów, ul. Wiejska Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe z garażem podziemnym Powierzchnia: 94,62 m Piętro: 3/4 Osiedle ogrodzone i monitorowane, blok z 2008r. Pierwsza kondygnacja: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 829 zł28,43 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z balkonem 8,5 m osiedle tarnowskie sady Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,43m2. Położone na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z windą i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł97,68 m² 5 119 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz? Marzysz o własnym ogródku, porannej kawie na tarasie i przestrzeni dla dzieci - bez rezygnacji z szybkiego dojazdu do Tarnowa?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

324 520 zł37,45 m² 8 665,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 37,45 m , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł574,48 m² 5 744,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany w Ostrowie wybudowany w 2010 roku i modernizowany w 2023, pozwoli Ci rozpocząć działalność bez dodatkowych inwestycji. W pełni.