dowolna

Mieszkania na sprzedaż Tarnów - Oferty „sprzedam mieszkanie”

440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

440 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

319 000 zł32,30 m² 9 876,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie po generalnym remoncie | Spadzista | 32 m | bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,30 m położone w bardzo dobrej lokalizacji w Tarnowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 970 zł44,10 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

'Bandrowskiego Residence' to wyjątkowa inwestycja, która na nowo definiuje pojęcie miejskiego luksusu w Tarnowie. Zlokalizowana w samym centrum, na terenie dawnego Owintaru, łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 230 zł33,65 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 990 zł42,26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

470 940 zł50,10 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie nowe mieszkanie Z balkonem blisko centrum tarnowa Nowoczesny apartamentowiec ul. Żeromskiego Na sprzedaż ostatnie dostępne nowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania | 3 Pokoje | ul. Gumniska, tarnów Mieszkanie 2 lata temu przeszło generalny remont. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje + idealny home office | świetna lokalizacja w Tarnowie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m na osiedlu Legionów / Dąbrowskiego - jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46 m² 10 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie położone w Tarnowie przy ul. Marynarki Wojennej, na zamkniętym osiedlu z asfaltowym dojazdem. Powierzchnia mieszkania: 46 m Powierzchnia piwnicy: 7,40 m Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł76,38 m² 7 069,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 76,38 m , zlokalizowanego w inwestycji Apartamenty Gruntowa w Tarnowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł76,38 m² 7 069,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł76,38 m² 7 069,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł73 m² 8 753,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | 73 m + miejsce parkingowe i komórka | balkon z widokiem na zieleń | klimatyzacja | gotowe do zamieszkania | bez pośredników | Tarnów Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Rolnicza

Tarnów,małopolskie

289 000 zł25,40 m² 11 377,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż (bezpośrednio) jasna, funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 25,4 m , zlokalizowana w Tarnowie przy ul. Rolniczej. Mieszkanie przeszło generalny remont, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 48 m , położonego na 9 piętrze wieżowca, na Osiedlu Westerplatte w Tarnowie. Wnętrze mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

389 000 zł55 m² 7 072,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym sercu Tarnowa - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 65 m w centrum Tarnowa | 2 balkony | po generalnym remoncie Mieszkanie o powierzchni 65 m znajduje się na 2 piętrze klimatycznej kamienicy i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 145 zł33,91 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:III kwartał 2028

Kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, zlokalizowana w inwestycji Browary Tarnowskie. Dodatkowe opłaty: - obligatoryjny zakup miejsca postojowego w cenie 42 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 630 zł59,63 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2028

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, zlokalizowane w inwestycji Browary Tarnowskie. Dodatkowe opłaty: - obligatoryjny zakup miejsca postojowego w cenie 42 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 443 zł78,46 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2028

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami, balkonem i loggią, zlokalizowane w inwestycji Browary Tarnowskie. Dodatkowe opłaty: - obligatoryjny zakup miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,25 m² 7 240,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż - Tarnów, ul. Nowy Świat Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Tarnowie - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 50 m , położone na parterze odnowionej kamienicy w samym centrum Tarnowa. Lokal w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

629 000 zł59,30 m² 10 607,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania Z klimatyzacją bezpośrednio od właściciela Tarnów, ul. Wieniawskiego | Powierzchnia: 59,3 m | Piętro: IV (winda) Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł57,80 m² 10 709,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

57,8 m w stylu premium | I piętro | Nowy budynek | Tarnów Sady Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni 57,8 m , usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Tarnów

Tarnów,małopolskie

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatni dom W inwestycji! Widok na Tatry | 180m | mega okazja! Jestem właścicielem! = Brak prowizji Twój wymarzony adres czeka właśnie na Ciebie! Nie przegap ostatniej szansy na zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33,50 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie z dużym potencjałem, położone w bardzo dobrej lokalizacji Tarnów ulica Mościckiego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanek autobusowy, sklepy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł40,50 m² 9 604,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie bezpośrednio od właściciela = Brak Prowizji Mieszkanie 40,52 m (powierzchnia całkowita wraz z piwnicą) Tarnów | 2. piętro | świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł73 m² 8 013,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu unikalną możliwość nabycia nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł60,50 m² 8 578,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesny Apartament Premium | 60,5 m | ul. Gumniska Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 60,5 m (wraz z przynależną piwnicą),.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,70 m² 8 159,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie, zlokalizowane pierwszym piętrze. Lokalizacja Nieruchomość leży w zielonej i dojrzałej dzielnicy na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł35,70 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mościckiego, usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji wykonanej około 3 lata temu. Lokal o praktycznym układzie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł63 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o powierzchni 63,01 m zlokalizowane jest na pierwszym piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku na ulicy Krzyskiej. To unikalny układ masz nad sobą tylko niebo (i własny strych),.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł79,20 m² 5 265,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na poddaszu i ma powierzchnie 79.2 m2, zlokalizowane jest na pierwszym piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku przy ul. Narutowicza. Układ lokalu obejmuje trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł72,29 m² 5 325,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

To trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72,29 m , położone na jest na 4. piętrze niskiego bloku na Osiedlu Legionów hd w Tarnowie. Funkcjonalny układ obejmuje przestronny salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł56,07 m² 10 344,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie przy ul. Azotowej to przemyślana powierzchnia 56,07 m , zlokalizowana na pierwszym piętrze w nowoczesnym, dwupiętrowym budynku powstałym w 2025 roku. Sercem domu jest salon.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł236,60 m² 4 142,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1928

Aby ułatwić Państwu wyobrażenie sobie pełnego potencjału tej przestrzeni, dołączyliśmy do galerii trzy profesjonalne wizualizacje. Pokazują one, jak dzisiejsze fioletowe ściany i surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł62,24 m² 7 696,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W galerii zdjęć znajdą Państwo zarówno zdjęcia aktualnego stanu nieruchomości, jak i przykładowe wizualizacje, które pokazują, jak może wyglądać to wnętrze po wykończeniu. Zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł48,40 m² 5 991,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyobraź sobie idealnie rozkładowe mieszkanie, w którym każdy kąt ma swoje przeznaczenie, a dwa ustawne pokoje i oddzielna kuchnia dają poczucie swobody i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Tarnów

Tarnów,małopolskie

259 000 zł34,20 m² 7 573,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie na parterze W woli rzędzińskiej - idealne dla singla, pary, seniora lub pod wynajem Jeśli szukasz mieszkania, które łączy w sobie bliskość miasta, kameralną atmosferę,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł42,60 m² 10 211,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 42,6m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Marynarki Wojennej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze trzypiętrowego budynku bez windy (2012 rok). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam do sprzedania ekskluzywne mieszkanie przy ulicy Prostopadłej 9 w bloku dwupiętrowym na pierwszym piętrze. Świetna lokalizacja, blisko każdego rodzaju sklepów, piekarni, szkół, przedszkoli.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,86 m² 7 501,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dogodnej części Tarnowa, przy ul. Mościckiego 86, w pobliżu centrum miasta. Lokal jest po remoncie, częściowo umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł104 m² 6 731 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Opis: więcej informacji: telefon: aleksandra 505*796*821 Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycję z dużym potencjałem i w świetnej lokalizacji to ta alternatywa jest dla Ciebie;).

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł50 m² 7 260 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w Tarnowie przy ul. Lwowskiej - 2 pokoje, balkon, duża piwnica Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł44,50 m² 6 179,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44,5 m - Tarnów, strusina, okolice ul. Klikowskiej Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,5 m , położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość mieszkaniową zlokalizowaną wtarnowie - dzielnica Śródmieście. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze kameralnego bloku z cegły. Lokal o pow. 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnów,małopolskie

580 000 zł68,32 m² 8 489,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie o wyjątkowym charakterze o powierzchni 68,32 m , położone na parterze kompleksowo odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij