Apartament, ul. Ablewicza

Ablewicza, Tarnów, małopolskie

  • 419 000 zł
  • 33,42 m²
  • 12 537,40 zł/m²

Zdjęcie

Dominika Gierałt

Skontaktuj się

Apartament, ul. Ablewicza

Ablewicza, Tarnów, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

419 000 zł

33,42 m²

12 537,40 zł/m²

Apartament, ul. Ablewicza

Zaktualizowane: 22 maja 2026

419 000 zł 33,42 m² 12 537,40 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 419 000 zł (12 537,40 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 33,42 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie, podłogowe
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Loft 4 Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 214/LTN/MS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Propozycja dla osób szukających komfortu oraz życia w nowym budownictwie.
Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33,42m2, urządzone z wyjątkową dbałością o detale, wyróżniające się eleganckim wykończeniem starannie dobranymi materiałami. Nieruchomość w pełni wyposażona i gotowa do zamieszkania od zaraz, bez konieczności dodatkowych inwestycji. (...)

Agent

Dominika Gierałt

519 443...

519 443 910

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

519 443...

519 443 910

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.