dowolna

Mieszkania Tarnów – oferty mieszkań w Małopolsce

590 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

590 ogłoszeń

569 000 zł95 m² 5 989 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże mieszkanie w Tarnowie. Mieszkanie powstało z połączenia dwóch mieszkań. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie o powierzchni 95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62 m² 7 403 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, tarnów 62 m2! Do zaoferowania mamy przestronne, funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o pow. 62 m2, usytuowane na 8. piętrze w 10-.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł72 m² 6 111 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 72 m | 4 pokoje | parter | świetna lokalizacja idealne dla rodziny Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m, zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł36,30 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie - 36,3m2! Tarnów Komfortowe 2 pokoje po generalnym remoncie Tarnów 36,3 m + duża piwnica ok. 15 m | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł60 m² 8 317 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest dwustronne, bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku dwukondygnacyjnego. Mieszkanie o powierzchni około 60mkw, dwa odrębne pokoje, jasna duża kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie bez.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokoje po remoncie balkon świetna lokalizacja w Tarnowie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni ok. 60 m, położone na jednym z wyższych pięter w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł54 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ogłoszenie: wyjątkowe mieszkanie na Piaskówce między parkami bez pośredników. Piaskówka | 54 m | Parking | Strych | 2 balkony z widokiem na sad | Parter | Garaż* Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49,50 m² 7 070,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3 pokojowe nowoczesne w centrum miasta ze ślicznym widokiem na stare Miasto i ogrody nad Wątkiem. Mozliwa zamiana na mniejsze Z doplatą lub sprzedaż.Ogrzewanie piec dwufunkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł32,30 m² 9 845,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32,30 m2, położone na parterze w zadbanym bloku z windą ,przy ul.Spadzistej w Tarnowie Lokal przeszedł kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62 m, położone na 8 piętrze budynku z windą przy ul. Promiennej w Tarnowie. Mieszkanie składa się z 3 funkcjonalnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł26,68 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o wyjątkowym charakterze, o powierzchni 26,68 m , położone na wysokim parterze kompleksowo odrestaurowywanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł53 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 53m2, usytuowane na drugim piętrze budynku mieszczącego się przy ul. Długiej w Tarnowie. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na 4. piętrze w bloku przy Świcie w Tarnowie. Mieszkanie składa się z: 2 małych, oddzielnych pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! przestronny lokal mieszkalny! Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 60 m2 położone na pierwszym piętrze w bloku 3 piętrowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Tarnów,małopolskie

620 000 zł72,70 m² 8 528,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 72,7 m , zlokalizowane na 3 oraz 4 piętrze w cztero-piętrowym bloku na ulicy Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z ogródkiem, ul. Asnyka

Tarnów,małopolskie

185 000 zł25 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie(kawalerkę) o powierzchni 23 m2 usytuowane na I piętrze w kamiennicy, w Centrum Tarnowa przy ulicy Asnyka. Mieszkanie stanowi lokum dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i parkingiem - komfort dla wymagających | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina pow. 72,52 m 2 Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

285 442 zł34,81 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż ciche i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w mościcach o pow. 34,81 m2 przy ul. Kasztanowej. Mieszkanie składa się z: oddzielnej sypialni z oknem (wschód) niezależnego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł29,50 m² 9 457,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tarnów | ul. Parkowa | 29,5 m | 2 piętro | piwnica | niski czynsz | 279 000 zł Są mieszkania, które ogląda się tylko na zdjęciach. I są takie, do których wchodzi się i od razu czuje,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Tarnów,małopolskie

2 500 zł45,50 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Knc Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesny apartament z ogródkiem, położony na kameralnym, nowym osiedlu Spacerowa Park, przy ul. Spacerowej na granicy Tarnowa. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł56 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 56 m -ul.Skowronków DO Wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie ul.Skargi 29 -3 piętro Mieszkanie składa się z 3 osobnych pokoi , mogą być to 3 osobne sypialnie lub 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł77 m² 9 467,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Restiż I nowoczesność 2026 Mieszkanie 77 m bez czynszu w centrum miasta ul. Czapskiego Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 77 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł26,26 m² 9 101,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 26,26 m , położone na parterze nowego budynku z windą, przy ul. Błogosławionej Karoliny, na osiedlu Wzgórze Ablewicza w Tarnów. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w centrum Tarnowa, przy ul. Krasińskiego. Mieszkanie posiada jasną, oddzielną kuchnię, okna pcv, parkiet na całej podłodze. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,18 m² 8 113,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Słoneczne, w pełni umeblowane mieszkanie os. zamknięte, ul. Głowackiego, tarnów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,18 m, położone na 2 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów ul. Skrzyszowska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej "nowa Pradolina" -.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł94 m² 7 117 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie w niskiej zabudowie | Tarnów, ul. Brandstaettera | 94 m | Bez prowizji next nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 45m2, zlokalizowane przy ulicy Szujskiego w Tarnowie, składające się z dwóch osobnych pokoi (w tym jeden z balkonem typu loggia),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł55 m² 9 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,4 położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym, przy ulicy Rolniczej w Tarnowie. To wyjątkowa oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m zlokalizowane na nowym Osiedlu Wrzosowa w Tarnowie. Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m,.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania Tarnów | ul. Dąbrowskiej 26 | 64 m | balkon | piwnica | klimatyzacja | 512 000 zł Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 552 zł40,06 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł37,70 m² 7 135,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie ma powierzchnię 37,7 m2 i jest w pełni rozkładowe. Co to oznacza w praktyce? Że z przedpokoju wchodzisz osobno do każdego pomieszczenia nie ma tu pokojów przechodnich,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,02 m² 8 273,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie czy też pod wynajem, w spokojnej okolicy, blisko lasu, a zarazem wokół pełnej infrastruktury - to właśnie je znalazłeś! Na sprzedaż przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł32,30 m² 9 845,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na parterze - po kapitalnym remoncie Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 32,30 m2, usytuowane na parterze w bloku z windą, po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 4-pokojowe przy ulicy Lwowskiej Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 4 piętrze przy ulicy Lwowskiej 121 w Tarnowie. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Szpitalna

Tarnów,małopolskie

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

4-pokojowe mieszkanie 59 m z balkonem idealne dla rodziny! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m na drugim piętrze, położone w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Tarnów,małopolskie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 48m2 znajdujące się na ul. Długiej w Tarnowie.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.Ekspozycja okien Północ Południe. Blok po termomodernizacji.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij