dowolna

Mieszkania Tarnów – oferty mieszkań w Małopolsce

591 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

591 ogłoszeń

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

-Rezerwacja- do wynajęcia od zaraz-piękne, nowoczesne mieszkanie, 48 m2 Lokalizacja - Tarnów. ul. Urwana Mieszkanie umeblowane,wyposażone w pralkę, lodówkę, zmywarkę Idealne dla pary, rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów ul. Skrzyszowska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej "nowa Pradolina" -.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł40,50 m² 6 987,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,5 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku w Tarnowie. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł67 m² 23,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 67m2, usytuowane na pierwszym piętrze bloku mieszczącego się przy ul. Batorego w Tarnowie. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

530 670 zł54,15 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości bestate zaprasza do zapoznania się z nową ofertą deweloperską - osiedla mieszkaniowego o nazwie "tarnowskie Sady", zlokalizowanego przy ulicy Szujskiego. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

1 700 zł36 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie położone blisko centrum miasta. Odległość od Rynku w Tarnowie to zaledwie około 10 minut spacerem. Lokalizacja: tarnów, al. Solidarności Mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 55 mkw. położony na wysokim parterze bloku czteropiętrowego w ścisłym centrum Tarnowa. Lokal w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł144 m² 6 180,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż całe piętro w kamienicy w centralnej lokalizacji Tarnowa, blisko Starego Miasta. Mieszkanie bezczynszowe, posiada 2 balkony, przynależy do niego strych, piwnica oraz ogródek. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 922 zł54,85 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Browary Tarnowskie | Centrum Tarnowa | Nowe mieszkania | Wyłączność | 0% Prowizji Browary Tarnowskie - nowa inwestycja mieszkaniowa w ścisłym centrum Tarnowa, realizowana na terenie dawnego Browaru.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,05 m² 11 030,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania wraz z garażem w cenie! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Marynarki Wojennej w Tarnowie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 712 zł53,92 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł97,68 m² 5 119 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz? Marzysz o własnym ogródku, porannej kawie na tarasie i przestrzeni dla dzieci - bez rezygnacji z szybkiego dojazdu do Tarnowa?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy na parterze przy ul. Piłsudskiego 3 w Tarnowie. Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni około 45 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 745 zł54,15 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje mieszkanie Z tarasem 38M2 osiedle tarnowskie sady Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,15m2. Położone na parterze w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł47,87 m² 7 729,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie ul. Krogulskiego W tarnowie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 47,87 m, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,60 m² 6 685 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfort, funkcjonalność i przestrzeń do własnej aranżacji! Na sprzedaż mieszkanie położone w Tarnowie - Mościcach przy ul. Traugutta 13. Nieruchomość o powierzchni 54,60.

Szczegóły ogłoszenia

516 500 zł60 m² 8 608,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 60 m , 3 pokoje na 9 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu przy ul. Bitwy pod Monte Cassino w Tarnów. Mieszkanie posiada loggię, piwnicę, a w budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 066 zł43,17 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,17 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku Tarnowski Kwiat Jabłoni, wchodzącym w skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł74 m² 7 149 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m, położone na 2. piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Lwowskiej w Tarnowie. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł81,15 m² 5 175,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż Tarnów, ul. Urszulańska 20 (parter), kamienica w ścisłym centrum. Powierzchnia: 81,15 m Dodatkowo: komórka gospodarcza Układ: 3 niezależne pokoje + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 779 zł62,05 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybna

Tarnów,małopolskie

950 zł45 m² 21,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przytulne, częściowo umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,60m2, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy mieszczącej się przy ul. Rybnej w Tarnowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł52 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! przestronny lokal mieszkalny na parterze! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na parterze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! W cenie mieszkania miejsce postojowe W garażu podziemnym! Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł39 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Superkomfortowe dla wymagającego klienta Mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym w garażu oraz komórką lokatorską! Do wynajęcia nowoczesne, superkomfortowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł44,65 m² 5 823,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,65 m, usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70. przy ul. Bocznej 1 w Tarnowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 536 zł43,28 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Willa Toscana - Lokal mieszkalny M31 opis inwestycji: tarnów, ul. Eugeniusza Niedojadły, wyjątkowa inwestycja - Willa Toscana. To tu, wśród subtelnych odniesień do włoskiej elegancji i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł177,63 m² 4 160,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie o niespotykanej wielkości- 177,63 m2. Bardzo atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja- tarnów. ul. Brandstaettera Przestronny, II poziomowy lokal mieszkalny, częściowo wykorzystywany.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł48,51 m² 8 122,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

To mieszkanie o powierzchni 48,51 m znajduje się na parterze niskiego bloku przy ulicy Pułaskiego. Trzy pokoje zostały zaprojektowane tak, aby każdy metr kwadratowy służył domownikom: sercem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 829 zł28,43 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z balkonem 8,5 m osiedle tarnowskie sady Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,43m2. Położone na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z windą i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 135 zł51,05 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 65 m w centrum Tarnowa | 2 balkony | po generalnym remoncie Mieszkanie o powierzchni 65 m znajduje się na 2 piętrze klimatycznej kamienicy i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem I pow. 81,38 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! umowa najmu okazjonalnego! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o pow. 47 m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku przy ul. Ogrodowej w Tarnowie. Mieszkanie w bardzo w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł36 m² 11 916,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksusowe 36 m w sercu Tarnowa apartament dla osób, które wybierają jakość. Dlaczego to wyjątkowa oferta: - 0% prowizji - 0% pcc pełne zwolnienie z podatku - Standard wykończenia klasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalny lokal mieszkalny, położony na 4 piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Krakowskiej w Tarnowie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł50,10 m² 9 701 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w prestiżowej nowej inwestycji na ul. Żeromskiego w Tarnowie. Apartamentowiec liczy tylko 11 mieszkań, na trzech poziomach. Prezentowane mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

423 000 zł73 m² 5 794,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! lokal mieszkalny Z pięknym widokiem! Oferujemy do sprzedania przestronne funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4 piętrze zadbanego bloku przy ul. Skowronków w Tarnowie (grabówka).

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje + idealny home office | świetna lokalizacja w Tarnowie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m na osiedlu Legionów / Dąbrowskiego - jednej z najlepiej.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij