dowolna

Mieszkania Tarnów – oferty mieszkań w Małopolsce

594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

594 ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i miejsce postojowym - idealne dla rodziny o pow. 72,52 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Promocyjna przedsprzedaż - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów, ul. Skrzyszowska Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji "nowa Pradolina" - nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

495 780 zł62,05 m² 7 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne 3 pokoje z balkonem - idealne pod wynajem - 62,05 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny Apartament na Prestiżowym Osiedlu w Tarnowie - gotowy do zamieszkania od zaraz! Doskonała propozycja do zamieszkania dla pary, rodziny lub jako inwestycja! O Nieruchomości Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne studio zlokalizowane w centrum Tarnowa przy ul. Goldhammera o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Lokal po remoncie całkowicie umeblowany. W kuchni meble na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Tarnów,małopolskie

384 300 zł42,70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 42,7 m , znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38,7 m , położone na 6. piętrze. Lokal wyróżnia się bardzo funkcjonalnym i przemyślanym układem pomieszczeń, który zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Parkowa

Tarnów,małopolskie

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 29 m , położona na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Parkowej w Tarnowie. Mieszkanie utrzymane w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł53,36 m² 5 997 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż tarnów mościce Lokalizacja Tarnów Mościce, ul. Akacjowa Jedna z najbardziej pożądanych i zielonych dzielnic Tarnowa Metraż 53 m Układ: - 2 pokoje - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł102 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy na sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 102,61 m zlokalizowane w Tarnowie, przy ul. Edwarda Rydza-Śmigłego. Nieruchomość usytuowana w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem w centrum Tarnowa ul. Lwowska | 32 m Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? A może inwestycji w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł72 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnych mieszkań dwupoziomowych położonych blisko ulicy Klikowskiej w Tarnowie. Mieszkania gotowe do odbioru w III kwartale 2024.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł39 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym z windą przy ul. Starodąbrowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tarnów, ul.Starodąbrowska Dlaczego warto mieszkać na 9 piętrze ?- fantastyczne widoki, mniej hałasu z ulicy i otoczenia, większa prywatność- dużo słońca!- do sprzedania nowoczesne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł23,71 m² 7 971,32 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W świetnej lokalizacji tarnowa - idealna na pierwsze mieszkanie lub inwesycję - akademia tarnowska ok.1,5KM. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 23,71m2, usytuowane na 11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Tarnów,małopolskie

537 496 zł59,84 m² 8 982,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży trzy-pokojowe, ustawne mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 59,84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł55,40 m² 9 548,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,4 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Tarnowa Piaskówce przy ul. Czapskiego. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Tarnów,małopolskie

480 000 zł56,96 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego mieszkania z ogródkiem w inwestycji Apartamenty Gruntowa nowoczesnym i kameralnym osiedlu zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - 54,12 m Tarnów, ul. Skrzyszowska | Osiedle Nowa Pradolina Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,12 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 623 zł28,41 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości bestate zaprasza do zapoznania się z nową ofertą deweloperską - osiedla mieszkaniowego o nazwie "tarnowskie Sady", zlokalizowanego przy ulicy Szujskiego. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł45,70 m² 6 893 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie w centrum! ul.Szujskiego 31,Tarnów Powierzchnia: 45,7 m-4 piętro Układ: 2 pokoje + kuchnia, łazienka Mieszkanie od strony południowej, umeblowane Na metraż 45,7.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

-rezerwacja- , ustawne mieszkanie 48 m2 Doskonała lokalizacja, tuż przy centrum miasta Najbardziej poszukiwane, 1 piętro Duże możliwości aranżacyjne Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Tarnów,małopolskie

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal mieszkalny o powierzchni 39m2 zlokalizowany na 4 piętrze niskiego bloku przy ul. Krasińskiego w Tarnowie (rejon dh świt). Mieszkanie umeblowane, po generalnym remoncie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 776 zł37,48 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,48 m , położone na 6 piętrze w nowoczesnym budynku Tarnowski Kwiat Jabłoni, wchodzącym w skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Tarnów,małopolskie

1 300 zł42 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. Wita Stwosza. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tarnów, ul.Bernardyńska- do sprzedania mieszkanie w kamienicy blisko Rynku- 55 m2, 2 pokoje, kuchnia , łazienka, wc z balkonem - okna Pcv- podłogi oraz ściany zostały ocieplone i wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni około 53 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnej kamienicy przy ul. Goldhammera w Tarnowie. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament na wynajem w centrum Tarnowa - 90 m - dostępny również na najem krótko/średnioterminowy Opis nieruchomości: przestronny apartament o powierzchni 90.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł45 m² 11 311,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,62 m , usytuowane w spokojnej, zielonej części Tarnowa przy ul. Rady Europy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 350 zł117 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Niema podobnej ceny w Tarnowie! To ostatnia szansa! Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż Tarnów, ul. Główna knc Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł115 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Przestronne, 2 -poziomowe mieszkanie, 115 m2 , Mieszkanie w trakcie realizacji - termin odbioru, maj br, kameralne osiedle w spokojnej lokalizacji, stan deweloperski do samodzielnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 34 m | Osiedle Wzgórze Ablewicza | Tarnów | Dostępny od zaraz Na wynajem komfortowo, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m, zlokalizowany na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł44 m² 7 840,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe o pow. 43,84 m2 usytuowane na parterze w bloku w ścisłym centrum Tarnowa przy ul. Rogoyskiego. Lokal w dobrym stanie technicznym, do.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł32 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania mieszkanie 32m2 na parterze w wieżowcu na ul. Spadzistej Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki z wc Czynsz ok. 600 zł (który zawiera:.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij