dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Tarnów - Oferty sprzedaży i najmu

292 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

292 ogłoszenia

840 000 zł90,52 m² 9 279,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż unikatowy Penthouse 90,52 m | Centrum Tarnowa ul. Rogoyskiego | Garaż podziemny | 2 komórki lokatorskie To mieszkanie jest absolutnym unikatem na tarnowskim rynku nieruchomości takiego.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł72,30 m² 5 670,82 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe usytuowane na 9 piętrze w bloku przy ul. Bitwy pod Monte Cassino w Tarnowie. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł42 m² 9 521,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie Tarnów, ul. Chopina (centrum miasta) Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Chopina w Tarnowie, w ścisłym centrum miasta. Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł43,92 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferowane mieszkanie mieści się przy u. Św. Faustyny 6a. Znajduje się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym, w spokojnej, zielonej okolicy. W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł69,36 m² 7 641,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyobraź sobie przestrzeń, w której od pierwszego dnia możecie zacząć wspólne życie bez remontów, kurzu i zbędnych wydatków. To mieszkanie o powierzchni 69,36 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Strusina,Tarnów

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 48 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, ul. Lelewela 18a w Tarnowie, z dużym balkonem, blisko do dworca pkp, szkoły podstawowej, przedszkola, żłobka, przystanków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indyka

Mościce,Tarnów

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 70 m po generalnym remoncie | Balkon | Piwnica | Gotowe do zamieszkania Mościce, ul. Księdza Stanisława Indyka 6 spokojna, zielona część Mościce cena podlega negocjacji Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krogulskiego

Gumniska,Tarnów

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja oferta na wyłączność biura! Mieszkanie 3-pokojowe na parterze w bloku przy ul. Krogulskiego w Tarnowie to funkcjonalna nieruchomość z oknami pcv, przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odległa

Tarnów,małopolskie

429 000 zł48 m² 8 845,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Odległej, na popularnym i cenionym osiedlu. Niski, ocieplony blok w bardzo atrakcyjnej lokalizacji zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Grabówka,Tarnów

339 000 zł51 m² 6 660,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Polnej w Tarnowie. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mościce,Tarnów

365 000 zł55 m² 6 684,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Komfort, funkcjonalność i przestrzeń do własnej aranżacji! Na sprzedaż mieszkanie położone w Tarnowie - Mościcach przy ul. Traugutta 13. Nieruchomość o powierzchni 54,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnów

Gumniska,Tarnów

1 400 zł39 m² 36,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,70 m , usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ulicy Gumniska w Tarnowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

1 800 zł39 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39 m , usytuowane na III piętrze w wieżowcu przy ul. Lwowskiej w Tarnowie, w bliskiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

329 000 zł48 m² 6 783,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 m z trzema niezależnymi pokojami, usytuowane na 1 piętrze 5- kondygnacyjnego bloku z lat 80. przy ul. Odległej 3 w Tarnowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Rzędzin,Tarnów

313 000 zł32 m² 9 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w Tarnowie przy ulicy Lwowskiej. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 32,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Legionów Henryka Dąbrowskiego

Grabówka,Tarnów

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta Prywatna. Witam. Do sprzedania mieszkanie własnościowe do zamieszkania o powierzchni 60m2 plus piwnica. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku cztero piętrowym co daje bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolnicza

Tarnów,małopolskie

340 000 zł49 m² 6 947,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja. Mieszkania w trakcie sprzedaży. **** nowa niższa cena **** W celach kontaktu po 15:00 lub sms. **uwaga biura nieruchomości:** Proszę nie dzwonić! Oferta bezpośrednia, jestem osobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Starówka,Tarnów

375 000 zł65 m² 5 800,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

3 - pokojowe mieszkanie z balkonem - 65 m2 - blisko ul. Krakowskiej. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m2, zlokalizowane na 3 piętrze. Układ pomieszczeń: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

214 000 zł23 m² 9 304,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka w sercu Tarnowa idealna pod inwestycję lub na start! Marzysz o własnym miejscu w centrum miasta lub szukasz mieszkania na wynajem blisko uczelni? Ta 23-metrowa kawalerka na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzędzińska

Rzędzin,Tarnów

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie, które mieści się w dzielnicy Rzędzin w Tarnowie, idealne do urządzenia według własnego gustu. Powierzchnia 47 m Liczba pokoi 3 Piętro 1/1 Balkon 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Gumniska,Tarnów

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone w Tarnowie przy ulicy Piastowskiej, zadbane i w bardzo dobrym stanie. Usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Faustyny

Tarnów,małopolskie

389 000 zł45 m² 8 684,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie Tarnów, ul. Św. Faustyny Powierzchnia: 44,79 m - Piętro: 2/3 Wyremontowane Na sprzedaż, mieszkanie o powierzchni 44,79 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Strusina,Tarnów

3 400 zł74 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, komfort nowego wnętrza i praktyczne rozwiązania na co dzień to oferta dla Ciebie. Do wynajęcia przestronne mieszkanie 74 m przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drużbackiej

Centrum,Tarnów

389 000 zł46 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią - 46,20 m2 w centrum Tarnowa! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Indyka

Mościce,Tarnów

570 000 zł70 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,3 m , położone na 1 piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku w spokojnej i zielonej dzielnicy Mościce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tarnów,małopolskie

2 650 zł50 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parter z ogródkiem to rozwiązanie, które realnie wpływa na komfort codziennego życia. Do wynajęcia mieszkanie w Tarnowie przy ul. Zamenhoffa, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu. Cena: 2950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bł. Karoliny

Rzędzin,Tarnów

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie na ostatnim piętrze nowoczesnego bloku. Na dachu zielony ogród, na parterze lolale w tym lekarz, kosmetyczka. Na piętrze tylko 5 mieszkań. Cisza spokój. Duże okna połaciowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prostopadła

Piaskówka,Tarnów

289 000 zł48 m² 6 084,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia -okolice parku i uczelni. Prezentujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnów

Tarnów,małopolskie

489 000 zł42 m² 11 587,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością informuje, że mieszkanie przy ul. Błogosławionej Karoliny 7 w Tarnowie jest już w pełni wykończone i czeka na nowego właściciela! Nowe budownictwo (blok 2025 rok) 42.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

649 000 zł65 m² 10 025 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kameralne osiedle | wysoki standard | gotowe do zamieszkania, tarnów Chyszów | 64,74 m + dodatkowa przestrzeń na poddaszu ok 15m2 | 2 miejsca postojowe na prywatnym parkingu ogrodzonym. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piaskowa

Tarnów,małopolskie

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na wysokim parterze w trzypiętrowym bloku,( 2 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, balkon) Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży nowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 na pięknym osiedlu Ekumeniczna Park - granica Tarnowa. Do centrum miasta 6 minut. Mieszkanie wykończone pod klucz. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Niepodległości

Rzędzin,Tarnów

269 900 zł44 m² 6 078,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta na wyłączność biura! Mieszkanie 2-pokojowe położone na 1 piętrze bloku przy ul. Osiedle Niepodległości w Tarnowie to funkcjonalna nieruchomość idealna dla pary lub singla. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szujskiego

Tarnów,małopolskie

1 800 zł33 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,26 m z miejscem w garażu podziemnym, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Tarnowskie Sady przy ul. Szujskiego. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klikowska

Strusina,Tarnów

249 000 zł46 m² 5 439,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2-pokojowe mieszkanie do remontu - ul. Klikowska dobra lokalizacja, wygodny układ, duży potencjał aranżacyjny Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

419 000 zł53 m² 7 979 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 52,51 m, zlokalizowane w Tarnów przy ul. Mostowej. Nieruchomość położona jest na parterze w kameralnym,.