dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Tarnów - Sprzedaż i najem

281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

281 ogłoszeń

Rynek pierwotny

454 000 zł56,11 m² 8 091,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli marzy Ci się apartament, które łączy elegancję, nowoczesny styl i prestiż - to właśnie je znalazłeś! Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! O Nieruchomości Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł67 m² 23,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 67m2, usytuowane na pierwszym piętrze bloku mieszczącego się przy ul. Batorego w Tarnowie. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł62,24 m² 7 696,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W galerii zdjęć znajdą Państwo zarówno zdjęcia aktualnego stanu nieruchomości, jak i przykładowe wizualizacje, które pokazują, jak może wyglądać to wnętrze po wykończeniu. Zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 000 zł56,11 m² 8 091 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na parterze - ogródek, 2 miejsca parkingowe, brak czynszu Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na parterze przy ul. Modrzewiowej w Tarnowie o powierzchni 56,11 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Promocyjna przedsprzedaż - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów, ul. Skrzyszowska Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji "nowa Pradolina" - nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni ok. 48 m , zlokalizowanego na jednym z najnowocześniejszych i najbardziej pożądanych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł52 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! przestronny lokal mieszkalny na parterze! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na parterze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

329 730 zł37 m² 8 911,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 37,90 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w nowym bloku Tarnowie przy ul. Wieniawskiego. Lokal mieszkalny składa się z części dziennej, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 912 zł85 m² 6 387,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania dwupoziomowe Tarnowiec | blisko Tarnowa Na sprzedaż nowoczesne mieszkania dwupoziomowe w nowej inwestycji realizowanej w spokojnej, zielonej części Tarnowca. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,51 m² 7 746,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m, położone na parterze w spokojnej i zielonej części Tarnowa dzielnica Mościce. Układ pomieszczeń: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem - przestrzeń dla aktywnego singla o pow. 48,95 m Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,95 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł45,20 m² 8 296 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Tarnów, ul. Waryńskiego. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,2 m, zlokalizowane na 1 piętrze w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł29,50 m² 9 457,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tarnów | ul. Parkowa | 29,5 m | 2 piętro | piwnica | niski czynsz | 279 000 zł Są mieszkania, które ogląda się tylko na zdjęciach. I są takie, do których wchodzi się i od razu czuje,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Tarnowa! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które z przyjemnością zaaranżujesz według swoich potrzeb. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i miejsce postojowym - idealne dla rodziny o pow. 72,52 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 779 zł62,05 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie, w którym komfort spotyka się z nowoczesnością 60 m perfekcyjnie zaprojektowanej przestrzeni w Tarnowie na osiedlu Westerplatte. Mieszkanie znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym z cegły przy ulicy Św. Faustyny.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielona spokojna okolica! mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ulicy Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 779 zł62,05 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Tarnów,małopolskie

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w Tarnowie, położone przy Alei Tarnowskich, w kameralnym budynku obejmującym 6 lokali. Lokalizacja: tarnów, przy Alei Tarnowskich Powierzchnia: 65 m2 Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny Apartament na Prestiżowym Osiedlu w Tarnowie - gotowy do zamieszkania od zaraz! Doskonała propozycja do zamieszkania dla pary, rodziny lub jako inwestycja! O Nieruchomości Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,74 m² 44,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta mieszkania dla par i rodzin w Tarnowie komfort i świeżość na ul. Norberta Lippóczy"ego Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość położona na drugim piętrze trzeciej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 870 zł58 m² 8 428,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 58,90 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w nowym bloku Tarnowie przy ul. Wieniawskiego. Lokal mieszkalny składa się z części dziennej, którą.

Szczegóły ogłoszenia

251 000 zł35 m² 7 171,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! nieruchomość Z balkonem! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym z cegły przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów ul. Skrzyszowska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej "nowa Pradolina" -.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46 m² 10 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie położone w Tarnowie przy ul. Marynarki Wojennej, na zamkniętym osiedlu z asfaltowym dojazdem. Powierzchnia mieszkania: 46 m Powierzchnia piwnicy: 7,40 m Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 824 zł88,41 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł49,47 m² 8 469,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bezczynszowe mieszkanie - 49,47 m2- tarnów- mościce Komfortowe 2 pokoje+ piwnica ok. 5 m2 + garaż ok.21 m2|- gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na kameralnym osiedlu. Budynek z 2005 roku. . Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Tarnów,małopolskie

540 000 zł76,38 m² 7 069,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego, dwupoziomowego mieszkania z tarasem w inwestycji Apartamenty Gruntowa nowoczesnym i kameralnym osiedlu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! przytulne mieszkanie Z balkonem! Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 35m2 położone na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł55,40 m² 9 548,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,4 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Tarnowa Piaskówce przy ul. Czapskiego. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 960 zł28,80 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 28,8 m , położony na I piętrze w luksusowym apartamentowcu Perła Tarnowska wchodzącym w skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł64 m² 10 390,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 64 m 2 w stanie deweloperskim zamkniętym, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 595 zł67,70 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie z poddaszem użytkowym idealne dla osób, które cenią dodatkową przestrzeń oraz komfort codziennego życia Powierzchnia: 67,70 m Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł36 m² 11 806 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie pod klucz, położone w nowym budownictwie przy ul. Niedojadły w Tarnowie. Nieruchomość z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa i stylowa kawalerka o powierzchni ok. 30 m, położona w bardzo dobrej lokalizacji nowy Apartamentowiec os. Ablewicza. Lokal w podwyższonym standardzie, w pełni.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij