dowolna

Mieszkania z ogródkiem Tarnów - Oferty mieszkań z działeczką

126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

126 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tarnów,małopolskie

429 000 zł53 m² 8 094 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Zbylitowskiej Górze. Do sprzedaży bliźniak 4 lokalowy, mieszkania o powierzchni 56m2 (segmenty zewnętrzne), 53m2 segmenty wewnętrzne. Do każdego segmentu przynależy prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rejtana

Tarnów,małopolskie

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż bez pośredników komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 84 m , zlokalizowane w kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ul. Rejtana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzędzin,Tarnów

489 999 zł44 m² 11 136,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem i jacuzzi Tarnów Rzędzin, 5 min od centrum Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie komfort łączy się z nowoczesnym stylem. Ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jarzynowa

Dąbrówka Infułacka,Tarnów

439 000 zł49 m² 9 024 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Tarnowa! Nowoczesne Apartamenty na ulicy Jarzynowej cechującej się ogromną popularnością. Ostatnie mieszkanie - 48,58 m2 powierzchni mieszkania - znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnów,małopolskie

415 000 zł46 m² 9 092,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe, ustawne mieszkanie w niedawno zakończonej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 45,64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chopina

Starówka,Tarnów

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe po generalnym remoncie. Cały sprzęt agd jest zupełnie nowy. Na parterze znajduje się sypialnia i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgody

Tarnów,małopolskie

2 550 zł32 m² 79,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem nowoczesne mieszkanie 32 m z ogródkiem, wysoki standard Tarnów, ul. Zgody Do wynajęcia oferuję jasne i komfortowe mieszkanie składające się z 1 pokoju i oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, ul. Zgody

Tarnów,małopolskie

430 000 zł74 m² 5 771,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywny dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim na ul. Zgody Twój komfort i prywatność w sercu Tarnowa Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia nowoczesnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzędzin,Tarnów

489 999 zł44 m² 11 136,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamkowa

Zabłocie,Tarnów

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku dwukondygnacyjnego. Mieszkanie o powierzchni około 60mkw, dwa odrębne pokoje, jasna duża kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tarnów,małopolskie

550 000 zł132 m² 4 172,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę, która zainteresuje zarówno klientów indywidualnych, jak i inwestorów. Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji, położone w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jasna,Tarnów

359 000 zł36 m² 9 972,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze w spokojnej części Tarnowa, przy ul. Jasnej. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tarnów

Mościce,Tarnów

394 200 zł44 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkania w cichej okolicy, z dogodnym dojazdem! Tarnów, mościce - Dąbrówka Infułacka, ul. Wrzosowa Kameralna Inwestycja składająca się z dwóch budynków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilsona

Tarnów,małopolskie

449 000 zł46 m² 9 831 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w samym sercu Tarnowa na zamkniętym osiedlu! Tarnów, ul. Wilsona 58 Powierzchnia mieszkania: 47 m Takie oferty w centrum miasta zdarzają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prostopadła

Piaskówka,Tarnów

569 000 zł70 m² 8 128,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam do sprzedania ekskluzywne mieszkanie przy ulicy Prostopadłej 9 w bloku dwupiętrowym na pierwszym piętrze. Świetna lokalizacja, blisko każdego rodzaju sklepów, piekarni, szkół, przedszkoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tarnów,małopolskie

459 000 zł59 m² 7 766 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Nowy, bezczynszowy lokal mieszkalny Z pomieszczeniem gospodarczym ścisłe centrum tarnowa. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, samodzielny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 73,8 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katarzyny

Strusina,Tarnów

439 000 zł52 m² 8 492,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Romocja - szczegóły pod numerem telefonu! W cenie mieszkania: miejsce postojowe, winda i balkon! Czas na własne M? Nowoczesna architektura w otoczeniu zieleni Udogodnienia nadziemne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jarzynowa

Dąbrówka Infułacka,Tarnów

399 000 zł49 m² 8 213 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Tarnowa! Nowoczesne Apartamenty na ulicy Jarzynowej cechującej się ogromną popularnością. - 48,58 m2 powierzchni mieszkania - znakomita lokalizacja - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Starówka,Tarnów

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

Przedstawiamy wyjątkową okazję na sprzedaż komfortowego mieszkanie na parterze, położone przy ul. Józefa Bema w Tarnowie idealne dla singli, par, a także osób starszych ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Tarnów,małopolskie

295 000 zł49 m² 5 966,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,44 m , położone w samym centrum Tarnowa ul. Nowy Świat zaledwie 5 minut spacerem od Rynku. Lokal znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiej

Mościce,Tarnów

515 000 zł60 m² 8 606,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe przedsięwzięcie deweloperskie "nowe Mościce" to zespół 12 segmentów, które znajdują się przy ul. Aleksandry Piłsudskiej / Wojtasiewicza w Tarnowie, dzielnicy Mościce. Jest to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Starówka,Tarnów

2 250 zł43 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości knc prezentuje komfortowe, bezczynszowe mieszkanie na wynajem, położone w samym sercu miasta przy ul. Świętego Ducha. To idealna propozycja dla osób poszukujących wygody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tarnów,małopolskie

534 000 zł101 m² 5 266 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Nowy, bezczynszowy lokal mieszkalny Z ogródkiem I garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym ścisłe centrum tarnowa. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, samodzielny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilsona

Strusina,Tarnów

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie W centrum Z parkingiem Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, położony w centrum Tarnowa - przy ulicy Wilsona. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilsona

Tarnów,małopolskie

459 000 zł47 m² 9 766 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilsona

Tarnów,małopolskie

459 000 zł47 m² 9 766 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pienińska

Rzędzin,Tarnów

499 043 zł71 m² 7 028,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja Domy Premium przy ul. Pienińskiej w Tarnowie (osiedle Nauczycielskie) Oferujemy do sprzedaży przestronny, dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 64,74 m (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolańska

Rzędzin,Tarnów

549 000 zł54 m² 10 136,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tarnów, ul. Wolańska nowoczesny budynek w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych informacje podstawowe Powierzchnia: 54,16 m Piętro: 1/1 Ogródek: 38,75 m Miejsce postojowe: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Tarnów,małopolskie

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym Oferujemy do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Kraszewskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilsona

Tarnów,małopolskie

459 000 zł47 m² 9 766 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z ogrodem w samym centrum Tarnowa! Lokalizacja: tarnów, ul. Wilsona 58 - Powierzchnia: 47 m - ogród w kształcie litery L do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niedojadły

Tarnów,małopolskie

341 910 zł39 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w centrum Tarnowa budynek B, ul. Niedojadły Biuro sprzedaży: typer Nieruchomości | Oferta na wyłączność Bez prowizji od kupującego Rozpoczynamy przedsprzedaż nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warzywna

Rzędzin,Tarnów

379 000 zł48 m² 7 896 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Mieszkanie 48 m po generalnym remoncie 2 sypialnie, ogródek, piwnica 12 m! Drugie piętro | Blok dwupiętrowy | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Tarnów

Krzyż,Tarnów

499 000 zł78 m² 6 431 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Tarnowa! Nowoczesne Apartamenty w Krzyżu cechującym się ogromną popularnością. - 77,59 m2 powierzchni mieszkania - znakomita lokalizacja - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnów

Koszyce,Tarnów

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję do sprzedaży mieszkania w Koszycach Wielkich. Na chwilę obecną oferowane są mieszkania w budynkach A i B. Mieszkania na parterze o powierzchni 53m2 z ogrodem są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tarnów,małopolskie

2 550 zł32 m² 79,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzędzin,Tarnów

489 999 zł44 m² 11 136,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skrzyszowska

Tarnów,małopolskie

651 955 zł73 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro s&s Property ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem | 72,52 m | Nowa inwestycja Tarnów Cena: 651 955 plnstan: deweloperski Prywatny ogród z tarasem Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szujskiego

Tarnów,małopolskie

333 642 zł33 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkania przy ulicy Szujskiego w Tarnowie Mieszkanie 1-pokojowe: 28,41 m - 292 623 pln (10 300 pln/m ) I piętro. Kompaktowe mieszkanie jednopokojowe idealnie zaprojektowane dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzewiowa