dowolna

Małe domy Tarnów - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

675 000 zł84 m² 8 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz miejsca, które daje rodzinie coś więcej niż tylko metraż? Inwestycja Czerneckich w Tarnowie to kameralny dom bliźniaczy zaprojektowany z myślą o codziennym komforcie, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł97 m² 8 453,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy do sprzedaży nowe, piętrowe domy w zabudowie bliźniaczej, wybudowane w latach 2025/2026, położone w atrakcyjnej części Tarnowa na nowo powstałym osiedlu przy ul. Langnera. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł90 m² 7 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta bez pośredników! bezpośrednio od dewelopera Osiedle Zielona Polana To tu będziecie mogli odpocząć po całym dniu, wypić kawę na tarasie i po prostu być u siebie. Poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł86,95 m² 9 419,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Wyjątkowy, luksusowy dom typu "czworak" Tarnów, ul. Lema tgqphd|[] Biuro Nieruchomości Dream House brokerstgqphd|[] ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalną ofertę sprzedaży komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 099 000 zł93 m² 11 817 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej. Dom o powierzchni 93 m, składa się z: - salonu - otwartej kuchni, jadalni - toalety - pralni.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny w stylowej willi -zabudowa bliźniacza -położonej w centrum Tarnowa w pobliżu ul. Narutowicza. Nieruchomość położona jest na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 m²

Masz budżet na mieszkanie w centrum miasta, ale w gruncie rzeczy marzysz o własnym. gruncie? :) Przyjrzyj się naszej propozycji. Na sprzedaż 70metrowy dom w Tarnowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 80 m , zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Tarnowa. Nieruchomość znajduje się na prostokątnej działce o powierzchni 292 m .

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tarnów , dom dla małej rodziny za 550 000 zł! na ul.Nowodąbrowskej - 2 minutki od Galerii Gemini - murowano drewniany o pow. 90 m2 - dla 3 osobowej rodziny ze względu powierzchnię i układ.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł72 m² 9 930,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy dom W doskonałej lokalizacji! piękna nieruchomość W mieście! Oferujemy do sprzedaży piękny komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 72 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł93 m² 11 817,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Komfortowy dom W doskonałej lokalizacji! piękna nieruchomość W mieście! Oferujemy do sprzedaży piękny komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 93 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł45 m² 13 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż starannie wyremontowany, dom o powierzchni 45 m , położony przy ul. Mościckiego w Tarnowie. To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieć komfort domu przy powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Komfortowy dom W doskonałej lokalizacji! piękna nieruchomość W mieście! Oferujemy do sprzedaży przytulny komfortowy dom wolnostojący o powierzchni ok.50 m2 położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł63,99 m² 7 579,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:316 m²

Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w biurze beściak nieruchomości Zabudowa szeregowa | Tarnów-Mościce | nowa inwestycja Jeśli szukasz nowoczesnego mieszkania, które łączy prywatność domu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:378 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni ok. 80 m , zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Tarnowa, nieruchomość znajduje się na prostokątnej działce o powierzchni 378.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny w stylowej willi -położonej w centrum Tarnowa ul. Drużbacka. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 463m2. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:342 m²

Idealne miejsce dla osób, które cenią sobie bliskość miejskich udogodnień, nie rezygnując z kameralnej atmosfery i prywatności. Nieruchomość położona jest w Tarnowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Tarnów, dzielnica Rzędzin ul.H.Marusarz - rewelacyjne miejsce do zamieszkania! - parter domu o pow. 80 m2 - poddasze w stanie surowym ( do wykorzystania na pralnie, garderobę) - 2 duże pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł30 m² 1 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 m²

Na sprzedaż ogródek działkowy Tarnów, rod Metalowiec Przedmiotem sprzedaży są nakłady poniesione na zagospodarowanie ogródka działkowego, w tym solidny, murowany domek letniskowy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta na wyłączność biura! Na sprzedaż oferujemy dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni około 54 m , zlokalizowany w zabudowie szeregowej, na działce o powierzchni około 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

489 000 zł150 m² 3 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 97 m2, położonego w Zbylitowskiej Górze, na spokojnym osiedlu. To idealne miejsce dla rodziny szukającej komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł43 m² 14 627,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:385 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom w Tarnowie w atrakcyjnej cenie Na sprzedaż dom po remoncie, położony w atrakcyjnej lokalizacji w Tarnowie przy ul. Mościckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany

Gumniska-Zabłocie,Tarnów

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na wynajem nowoczesny dom parterowy położony w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu centrum Tarnów przy ul. Braci Saków. Nieruchomość usytuowana jest na ogrodzonej działce o powierzchni 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnów

Krzyż,Tarnów

930 000 zł94 m² 9 893,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy do sprzedaży dom parterowy z użytkowym poddaszem o pow. 94,62m2, położony w Tarnowie w dzielnicy Krzyż.Budowa została rozpoczęta w 2018 roku, według indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piaskówka,Tarnów

859 000 zł87 m² 9 879,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalną ofertę sprzedaży komfortowego 4 pokojowych domu w zabudowie bliźniaczej typu czworokąt o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakowska

Starówka,Tarnów

134 000 zł30 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż oferowany jest nowoczesny domek mobilny o łącznej powierzchni 30 m , uwzględniającej przestronną antresolę oraz taras. Konstrukcja została solidnie ocieplona wełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grota-Roweckiego

Mościce,Tarnów

669 000 zł85 m² 7 893,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Apartament "C1" - narożny, bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 84,75 m2, zlokalizowany po lewej stronie w budynku jednorodzinnym dwulokalowym wraz z przynależną do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Klikowa,Tarnów

199 000 zł77 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:552 m²

Drewniany dom na sprzedaż Klikowa k. Tarnowa Zapraszamy do zakupu drewnianego domu o powierzchni ok 77 m , usytuowanego na działce o wielkości 5,5 ara w Klikowej, przy ulicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Okulickiego

Tarnów,małopolskie

279 000 zł72 m² 3 848,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Oferujemy do sprzedania oddzielne mieszkanie w domu jednorodzinnym w Tarnowie przy ul. Okulickiego. Nieruchomość o łącznej powierzchni 147 m położona jest na 1 piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lawendowa

Krzyż,Tarnów

899 000 zł83 m² 10 774,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 83,44 m2 na działce 250 m2 ul. Lawendowa, tarnów 899 000 zł wysoki standard Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny, dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnów

Jasna,Tarnów

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Inwestycja z 20% zwrotem / Dom do zamieszkania Na sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej części Suchej Beskidzkiej przy ul. 29 Stycznia. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzeszkowej

Rzędzin,Tarnów

159 000 zł65 m² 2 446,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu dom wolnostojący na sprzedaż w centrum miasta. Dom podzielony na dwie niezależne części o powierzchni użytkowej 65 m2 (druga część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

1 099 000 zł93 m² 11 817,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny bliźniak w Tarnowie komfort, energooszczędność i prestiżowa lokalizacja Szukasz idealnego domu dla swojej rodziny? Nowoczesny bliźniak przy Alejach Tarnowskich w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Modrzewiowa

Tarnów,małopolskie

479 000 zł62 m² 7 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wg projektu dom W pileach powstają tu 4 lokale w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 52,97m2 oraz 62,24m2 parter -52,97m2 1. Wiatrołap 3,40 2. Hol 2,80 3. Pokój 11,30 4. Pokój 8,99 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

1 099 000 zł93 m² 11 817,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Tarnów,małopolskie

485 000 zł81 m² 5 987,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Idealna opcja dla osób pracujących w Krakowie - 12 min od węzła autostrady A4 Tarnów Mościce. Szukasz miejsca w spokojnej i zielonej okolicy? Szukasz domu z rynku pierwotnego?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnów

Rzędzin,Tarnów

560 000 zł82 m² 6 804 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zamieszkaj w spokojnej okolicy Tarnowa Lokalizacja: wola Rzędzińska (jedynie minuta od granicy Tarnowa) Inwestycja składa się z 4 domów w 2 osobnych budynkach zabudowy bliźniaczej - 82,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnów

Tarnów,małopolskie

346 000 zł59 m² 5 884 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Parterowy dom Active w stylu nowoczesnej stodoły to niezwykle funkcjonalne wnętrze dla osób, które cenią sobie minimalizm. Powierzchnia zabudowy domu nie przekracza 70 m2, więc Twój nowy dom może.