dowolna

Mieszkania Tarnów Osiedle Starówka

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

700 000 zł104 m² 6 731 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Opis: więcej informacji: telefon: aleksandra 505*796*821 Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycję z dużym potencjałem i w świetnej lokalizacji to ta alternatywa jest dla Ciebie;).

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie W sercu tarnowa - dwa balkony, kamienica Z klimatem I lokalizacja, której trudno przebić Zapraszam do poznania nieruchomości, która jest idealna dla ludzi poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

398 500 zł49 m² 8 132,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 49 m2 , 2-pokojowe w Tarnowie (bezczynszowe) przu ulicu Urszulańskiej znajdujące się bliko ulicy Krakowskiej blisko centrum oraz rynku. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł93,60 m² 7 051 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Więcej informacji: telefon: aleksandra 505*796*821 Jeśli szukasz mieszkania pod inwestycję lub dla siebie, w świetnej lokalizacji to ta alternatywa jest dla Ciebie;) lokalizacja: okolice ul. Wałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 50 m 2 położone na parterze odnowionej kamienicy w centrum Tarnowa. Mieszkanie czyste i zadbane, nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł95 m² 5 989 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże mieszkanie w Tarnowie. Mieszkanie powstało z połączenia dwóch mieszkań. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie o powierzchni 95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44 m² 8 636 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w ścisłym centrum Tarnowa. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Centrum Krakowskich Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie (salon z aneksem + 2 sypialnie) Mieszkanie o powierzchnia: 48 m składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49 m² 8 755 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie. Dzięki wysokości pomieszczeń aż 2,90 m, mieszkanie wydaje się znacznie większe.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Twoje nowe mieszkanie pod klucz W sercu tarnowa - ul. Sowińskiego Szukasz gotowego rozwiązania? Chcesz uniknąć stresu związanego z remontem? Dream House Brokers prezentuje unikalną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł69,08 m² 10 408,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł50 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł49 m² 9 775,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż niepowtarzalny, 2-pokojowy apartament zlokalizowany w wyjątkowej, pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Tarnowa. Mieszkanie jest dwupoziomowe, położone na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w trakcie realizacji - termin odbioru, maj br, kameralne osiedle w spokojnej lokalizacji Ostatni wolny lokal na parterze z największym, narożnym ogrodem o powierzchni ok. 120.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 712 zł53,92 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny, ustawny lokal mieszkalny położony na drugim piętrze niskiego, dwupiętrowego bloku z lat 60. Budynek znajduje się w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł62,30 m² 6 243,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Tarnowa Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Adama Mickiewicza 19 w Tarnowie, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł115 m² 5 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! mieszkanie W centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe przestronne klimatyczne mieszkanie o powierzchni 115 m2 położone na 1 piętrze kameralnej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 690 zł48,70 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na parterze o powierzchni 48,60 m2. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej inwestycji deweloperskiej. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 250 zł37,50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 37,50 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalny lokal mieszkalny, położony na 4 piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Krakowskiej w Tarnowie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł102 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy na sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 102,61 m zlokalizowane w Tarnowie, przy ul. Edwarda Rydza-Śmigłego. Nieruchomość usytuowana w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 860 zł57,80 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 57,8 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł115 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Przestronne, 2 -poziomowe mieszkanie, 115 m2 , Mieszkanie w trakcie realizacji - termin odbioru, maj br, kameralne osiedle w spokojnej lokalizacji, stan deweloperski do samodzielnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł26 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy kompaktową i świetnie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 26 m , położona przy ul. Goldhammera, dosłownie kilka kroków od uczelni, co gwarantuje stały popyt na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,81 m2, położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Wita Stwosza. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym - w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 860 zł47,80 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na parterze o powierzchni 47,80 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł67 m² 4 462,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne 67m w samym Centrum Tarnowa - idealne pod inwestycję lub dla rodziny! Szukasz mieszkania, gdzie wszędzie dojdziesz pieszo? Dream House Brokers prezentuje jasne, 3-pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,25 m² 7 240,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż - Tarnów, ul. Nowy Świat Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Tarnowie - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe mieszkanie w centrum miasta Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w centrum Tarnowa, przy ul. Sowińskiego. Lokal o powierzchni 48 m2 usytuowany jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 824 zł88,41 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł62 m² 8 306,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w trakcie realizacji - termin odbioru, maj br, kameralne osiedle w spokojnej lokalizacji Lokal na parterze z ogrodem o powierzchni ok. 60 m2 Stan deweloperski do samodzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Tarnowa! Cena: 360 000 zł. Oferta na wyłączność. Lokalizacja: tarnów, ul. Krakowska Powierzchnia: 44 m Piętro: 2/4 Oferujemy przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł48,40 m² 5 991,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyobraź sobie idealnie rozkładowe mieszkanie, w którym każdy kąt ma swoje przeznaczenie, a dwa ustawne pokoje i oddzielna kuchnia dają poczucie swobody i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł79,20 m² 5 265,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na poddaszu i ma powierzchnie 79.2 m2, zlokalizowane jest na pierwszym piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku przy ul. Narutowicza. Układ lokalu obejmuje trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 50 m , zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnej kamienicy w rejonie ul. Franciszkańskiej i Dąbrowskiego. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46,50 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro knc Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 46,5 m , położonego w ścisłym centrum Tarnowa. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Starówka,Tarnów

980 000 zł236,60 m² 4 142,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1928

Aby ułatwić Państwu wyobrażenie sobie pełnego potencjału tej przestrzeni, dołączyliśmy do galerii trzy profesjonalne wizualizacje. Pokazują one, jak dzisiejsze fioletowe ściany i surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogoyskiego

Starówka,Tarnów

1 900 zł52 m² 36,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie centrum, ul. Rogoyskiego/matejki. Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Starówka,Tarnów

375 000 zł65 m² 5 800,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

3 - pokojowe mieszkanie z balkonem - 65 m2 - blisko ul. Krakowskiej. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m2, zlokalizowane na 3 piętrze. Układ pomieszczeń: - 3.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij