dowolna

Lokale usługowe Tarnów - Oferty najmu i sprzedaży lokali

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 150 000 zł190 m² 6 053 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odremontowana kamienica w sercu Tarnowa z frontowym lokalem handlowym 2-poziomowym, poddaszem, piwnicą oraz miejscami parkingowymi, to idealna Alternatywa dla inwestorów i przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Budynek biurowo-usługowy na Sprzedaż - ul. Przemysłowa, tarnów Jako agent nieruchomości w Tarnowie, mam zaszczyt zaprezentować Państwu gotowy i doskonale zlokalizowany obiekt komercyjny na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

71,43 zł/m²28 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem - centrum Tarnowa pod gabinet lekarski lub rehabilitację Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 28 m2, usytuowany na parterze. Położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²120 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 120 m , usytuowany na 2 piętrze (poddasze) odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta Tarnowa. Lokal składa się z otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

32,22 zł/m²90 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy usługowy z wejściem z ul. Kochanowskiego pow. 90m2 lub 160m2, duża witryna ,zaplecze socjalne. Do wynajęcia lokal na parterze 90m2 pow. zaplecze socjalne .

Szczegóły ogłoszenia

22,73 zł/m²220 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy znajdujący się w budynku przy głównej ulicy, krakowska 118 poziom -1 , wysoki 3m, 200 m2 sala główna, szeroka klatka schodowa, cena 5000 zł netto faktura.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Wałowa

Tarnów,małopolskie

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Wałowa - do wynajęcia 2 poziomowy lokal usługowo - mieszkalny - o pow. 60 m2 - na 1 piętrze w małej kamieniczce z 1986 r - składa sie z dwóch poziomów; na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł731 m² 2 325,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek w stanie surowym otwartym w centrum Tarnowa przy ulicy Westerplatte. Budynek o łącznej powierzchni 731 m2, położony w ciągu pawilonów handowo-usługowych. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²190 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia frontowy lokal handlowym 2-poziomowy (parter+piętro) z poddaszem oraz 10 miejscami parkingowymi w świeżo odremontowanej kamienicy w sercu Tarnowa. Idealna Alternatywa na.

Szczegóły ogłoszenia

49,08 zł/m²163 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Przedstawiamy przestronne i nowoczesne gabinety na II piętrze prestiżowej kamienicy przy zbiegu ulic- brama Pilznieńska / Wałowa w samym centrum Tarnowa. To wyjątkowa oferta dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy

Tarnów,małopolskie

451 345 zł47,51 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 47,51 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej Wzgórze Ablewicza w Tarnowie. Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł82 m² 6 817,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na Sprzedaż w Centrum Tarnowa - Gotowy pod Twój Biznes! Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojej firmy? Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal o powierzchni 82 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł107 m² 5 971,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania przestronny lokal użytkowy o powierzchni 107 m , położony w doskonałej lokalizacji w centrum Tarnowa przy ul. Goldhammera 10. Lokal znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

16,67 zł/m²120 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia 120 m , Tarnów - Centrum Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 120 m , w tym 60 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Tarnów,małopolskie

30 zł/m²30 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 2530 m, zlokalizowany przy ul. Granicznej w Tarnowie w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego,.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²100 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajmu 100 mkw, parter W centrum tarnowa! Lokalizacja centrum Tarnowa okolice ul. Bema, bardzo dobra lokalizacja ze względu na duży ruch pieszych. Nowoczesny, przestronny lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł731 m² 2 325,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Tarnów,małopolskie

27,27 zł/m²220 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy - pierwsze piętro do adaptacji, zlokalizowany w Tarnowie przy ul. Romanowicza, w nowym budynku. Powierzchnia: 220 m Cena: 6 000 zł netto Możliwość podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł15 m² 14 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa oferta inwestycyjna, działająca myjnia samoobsługowa dla psów Bella Wash | Tarnów Na sprzedaż unikatowy, w pełni funkcjonujący biznes działający pod marką Bella Wash - jedyna.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Tarnów,małopolskie

1 600 000 zł230 m² 6 956,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży obiekt komercyjny o powierzchni ok.230 m2 w Tarnowie, w okolicy ul. Słonecznej. Budynek położony na działce 3,6 ar. Nieruchomość ma 6 pomieszczeń - oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

41,38 zł/m²43,50 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 43,5 m 2 , położony na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum Tarnowa. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń: 19,8.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

28 zł/m²250 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 250 m2, w Tarnowie. Możliwy najem całości, lub mniejszych pomieszczeń. Lokal nowy w stanie deweloperskim. Polecam Oferta wysłana z programu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

805 600 zł84,80 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 84,8 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej Wzgórze Ablewicza w Tarnowie. Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Krupnicza

Tarnów,małopolskie

3 500 000 zł459 m² 7 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż/wynajem lokal użytkowy, mieszkalno-usługowy W centralnej części arterii Tarnowa na sprzedaż lub wynajem lokal dwukondygnacyjny z parkingiem. Z możliwością podniesienia.

Szczegóły ogłoszenia

1,67 zł/m²60 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sala treningowa na wynajem-Tarnów, ul. Tuchowska 27b Cena: 100 zł / godzina Oferujemy na wynajem przestronną salę o powierzchni ok. 60 m , idealną do fitnessu, zajęć zorganizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²274 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo - magazynowy w Tarnowie przy ul. Kochanowskiego! bez prowizji Wymiary: 30 m x 23 m Powierzchnia hali: ok 275 m2 Dodatkowo powierzchnia socjalna + biuro Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

23,36 zł/m²107 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 107 m2 z lokalizowany przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie. Lokalizacja: lokal znajduję się w ścisłym centrum miasta, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

32,65 zł/m²49 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowo- biurowy o pow. 49 m2 usytuowany na parterze w kamienicy w centrum miasta przy ul. Rogoyskiego. Lokal składa się z jednego, dużego pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Mickiewicza

Tarnów,małopolskie

47,96 zł/m²98 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Mickiewicza, do wynajęcia lokal usługowy o pow. 88,37 m2,- blisko Uczelni - ze względu na lokalizacje idelany na Bistro, jak również na sklep czy jakiekolwiek inne usługi - parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy

Tarnów,małopolskie

544 730 zł57,34 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 57,34 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej Wzgórze Ablewicza w Tarnowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

36,67 zł/m²30 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja w centrum miasta to często kluczowy element prowadzenia działalności. Do wynajęcia lokal użytkowy w Tarnowie przy ul. Krętej, w okolicy rynku. Cena: 1100 zł brutto / miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy

Tarnów,małopolskie

451 345 zł47,51 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy

Tarnów,małopolskie

491 340 zł51,72 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 51,72 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej Wzgórze Ablewicza w Tarnowie. Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Krupnicza

Tarnów,małopolskie

33 zł/m²459 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Lokal gotowy do pracy prestiżowa lokalizacja, doskonała ekspozycja i pełna infrastruktura techniczna. Idealne miejsce na klinikę, gabinety lekarskie lub centrum medyczno-estetyczne. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna przestrzeń biurowa , 30m2, | Strusina, tarnów / Parking / Monitoring / Dostęp 24/7 Szukasz nowoczesnej, przestrzeni dla swojej firmy ? Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

32,71 zł/m²107 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - biurowy-usługowy, pow.107 m2, wejście z ulicy, powierzchnia 107 m2. Ogrzewanie gazowe; piec 2 funkcyjny. Na podłogach kafelki. Duża witryna. Parking na ulicy. Czynsz 3500 zł (do.

Szczegóły ogłoszenia

22,50 zł/m²200 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalna hala z biurem 200 m Tarnów, ul. Zygmunta Krasińskiego Oferta wyłącznie w Typer Nieruchomości Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

41,11 zł/m²90 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 90 m , położony przy ul. Hodowlanej w najlepszym punkcie, gwarantującym doskonałą widoczność i stały ruch potencjalnych klientów.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł101,40 m² 3 846,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 101,4 m , położony w przyziemiu zabytkowej kamienicy z 1928 roku, przy ul. Brodzińskiego 15 w samym sercu Tarnowa. Do Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł63 m² 7 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży lokal handlowo- usługowy o powierzchni 60,68 m2 usytuowany na parterze kamienicy w ścisłym centrum Tarnowa, w sąsiedztwie placu handlowego "burek". Lokal składa.