dowolna

Działki zabudowane Tarnów - Oferty działek z budynkami

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jastruna

Strusina,Tarnów

289 000 zł1 300 m² 222,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do zakupu działkę o pow. 1300 m2 położoną w Tarnowie woj. małopolskie przy ul. Jastruna Działka w kształcie prostokąta, ładnie zagospodarowana. Uzbrojenie: prąd, woda,gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Zabłocie

Zabłocie,Tarnów

240 000 zł1 700 m² 141,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działa z widokiem na Tarnów położona na południe od Tarnowa. Działka w całości ogrodzona ozdobnym ogrodzeniem o powierzchni 17 arów. Dojazd do posesji drogą asfaltową, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Piaskówka

Piaskówka,Tarnów

234 000 zł1 800 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o po.w 1800 m2 położoną w Tarnowie w rejonie dzielnicy -Piaskówka. Działka położona przy asfaltowej drodze. Szerokość działki od frontu 32,82 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarnów

Tarnów,małopolskie

134 000 zł1 304 m² 102,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura! bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży działkę z warunkami zabudowy o pow. 13 arów położoną w gminie Lisia Góra tylko 7 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnów

Tarnów,małopolskie

465 000 zł300 m² 145,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 32 ary , położona w Tarnowie , kierunek Mościce , zabudowana murowanym budynkiem wolnostojącym o powierzchni 300 m. Budynek wykorzystywany był jako siedziba firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarnów

Tarnów,małopolskie

44 000 zł859 m² 51,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w okolicach Tarnowa - gm. Lisia Góra woj. małopolskie. Działka o pow. 8,59 ara znajduje się w pobliżu nowo powstającego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, Rzędzin

Rzędzin,Tarnów

125 000 zł766 m² 163,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 766 m2, położoną w Tarnowie na Osiedlu Nauczycielskim. Działka niezagospodarowana, nieogrodzona, w kwadracie. Wokół działki zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Bartla

Tarnów,małopolskie

3 000 000 zł10 017 m² 299,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży Kompleksu zabudowanych działek nr 134/4, 135/7, 135/8, 71/12, 71/13 o łącznej powierzchni 10 017 m2 obręb 271 Tarnów u zbiegu ul. Warsztatowej i Bartla Przedmiot oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Gliniańska

Tarnów,małopolskie

3 228 375 zł25 827 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość położona jest w zachodniej części miasta Tarnów przy ul. Gliniańskiej w odległości ok. 200 m od głównej trasy komunikacyjnej miasta. Teren położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Głowackiego

Tarnów,małopolskie

498 988 zł2 879 m² 173,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka w dzielnicy z warunkami zabudowy dla budynku mieszkaniowego W sąsiedztwie luksusowe nowowybudowane domami jednorodzinne. Doskonała lokalizacja, bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pracy

Centrum,Tarnów

150 000 zł600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! Działka zabudowana 6 arów, tranów, centrum. Do sprzedania działka o powierzchni 6 arów typ: pod zabudowę jednorodzinną i usługi, częściowo ogrodzona.Dojazd: droga utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Krzyż

Krzyż,Tarnów

135 000 zł850 m² 158,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam mam do sprzedania działke o powierzchni 8,5 ar. w Krzyżu przy ulicy Nowodabrowskiej. Na działce stoi stary dom ze wszystkimi mediami z możliwością rozbudowy. Dobra lokalizacja,.