Serce 0 Ulubione

Działki Tarnów Wojska Polskiego

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w centrum Tarnowa , przy ul. Wojska Polskiego , a dokładniej ul. Marii Kusion-Pokorny , obok budynku nr. 11 i na przeciwko tosir-u ( lodowisko przy Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

342 000 zł3 400 m² 100,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Tarnowie o powierzchni ok 34 ar. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 600 m² 228,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży działkę w Tarnowie, w dzielnicy Krzyż , o powierzchni 16 ar. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 179 m² 197,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Tarnowie w okolicy ulicy Czarnowiejskiej, dzielnica Rzędzin. Działka ma powierzchnię 21,79 ara, jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 232 000 zł5 130 m² 240,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Idealne miejsce na inwestycje, nieuciążliwą działalność usługową. 51 ar na terenie tarnowskiego klastra przemysłowego w kształcie trapezu, druga linia zabudowy, zapewniony dojazd z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 650 m² 103,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w Tarnowie Krzyżu, przy ul. Wilczej. Powierzchnia działki wynosi 1650 m , szerokość 35 m, długość 65 m. Działka Działka nr 117/4.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 300 m² 243 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa w dzielnicy Chyszów. Do sprzedaży oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 10300 m2; położoną w Tarnowie, dzielnicy Chyszów przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 508 m² 298,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji od kupujacego! Na sprzedaż - działka inwestycyjna w centrum Tarnowa z istniejącą zabudową usługową! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 15,08 ara.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 100 m² 180,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro knc Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w Tarnowie, w dzielnicy Mościce, przy ul. Chemicznej. Nieruchomość ma powierzchnię 11 arów i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł850 m² 294 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 8,5 ar Tarnów dzielnica Krzyż. Poszukujesz działki pod swój wymarzony dom w ładnej spokojnej i zielonej okolicy? Nie mogłeś trafić lepiej! Działka budowlana.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij