Strusina,Tarnów

339 000 zł1 178 m² 287,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Rezerwacja Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę położoną w centrum Tarnowa przy ul. Mościckiego. Przedmiotowa działka o numerze 229/1 położona jest w pierwszej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mościckiego

Chyszów,Tarnów

375 000 zł1 178 m² 318,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szanowni Państwo. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę mieszkalno-usługową w centrum Tarnowa przy ul. Mościckiego. Działka nr 229/1, w pierwszej linii zabudowy. Bezpośrednio przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mościckiego

Chyszów,Tarnów

375 000 zł1 178 m² 318,34 zł/m²

 

 

 

Chyszów,Tarnów

439 000 zł1 700 m² 258,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość pod inwestycję mieszkalno-usługową Działka na sprzedaż Tarnów Oferta skierowana do osób poszukujących ciekawej lokalizacji dla swojej inwestycję mieszkalno-usługową lub miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mościckiego

Tarnów,małopolskie

247 000 zł1 080 m² 228,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka uzbrojona. Wydane pozwolenie na budowę. Szerokość 18m. (0.1080ha) obręb 200

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mościckiego

Chyszów,Tarnów

123 000 zł720 m² 170,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tarnów Chyszów Mościckiego blisko drogi pow. 720m2 kształt: kwadrat ukształtowanie terenu : płaskie sąsiedztwo : domy jednorodzinne uzbrojenie: gaz , prąd, woda niedaleko szkola, przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mościckiego

Chyszów,Tarnów

300 000 zł5 500 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

dzialka 2500 m od centrum przy ulicy Moscickiego dobre umiejscowienie atrakcyjna cena okazja! nr tel  

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij