dowolna

Domy z poddaszem Tarnów - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

720 000 zł110 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego wyjątkowego domu! Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom wolnostojący z garażem w bryle budynku po kompleksowym remoncie, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Nieruchomość mająca w sobie wiele nieodkrytych dotąd możliwości. Z przyjemnością Ci je przedstawimy, a Ty będziesz mógł zadecydować, która opcja jest dla Ciebie idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł112 m² 6 696,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w Tarnowie nowa inwestycja w spokojnej, zielonej okolicy. Na sprzedaż nowy, funkcjonalnie zaprojektowany dom jednorodzinny w Tarnowie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł350 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Szukasz nieruchomości o dużym potencjale inwestycyjnym lub przestronnego domu dla wielopokoleniowej rodziny? Ta wyjątkowa willa przy ul. Świętego Brata Alberta w Tarnowie daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 130 mkw. (powierzchnia użytkowa ok. 112 mkw.) położony na cichym i spokojnym osiedlu w centrum Tarnowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł162,30 m² 6 469,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:737 m²

Nowoczesne domy / Tarnów, mościce / 162 m + 7 ar działki. W spokojnej części Tarnowa, w dzielnicy Mościce, powstaje inwestycja obejmująca trzy nowoczesne domy jednorodzinne, mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł147 m² 5 544,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom jednorodzinny w Tarnowie segment w zabudowie trojakiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł163 m² 5 214,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł132 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego w prestiżowej lokalizacji idealne miejsce dla rodzin ceniących komfort, funkcjonalność i elegancję! Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł140 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Tarnów, tuż obok Kapłanówki co oferuje ten dom ? - dwa mieszkania na 1 piętrze - dwa poddasza do adaptacji - duże wysokie piwnice pod usługi Tarnów, ul. Matki Bożej Fatimskiej - dom pełniący.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł450 m² 1 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:463 m²

Duży budynek Z nowymi wz pod zabudowę wielorodzinną Oferta skierowana do inwestorów szukających ciekawych nieruchomości do ulokowania kapitału z myślą o przyszłym zwrocie.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł230 m² 4 865,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Tarnów - Piaskówka Na sprzedaż połowa bliżniaka z przynależną działką o powierzchni 3,68 ara. Mieszkanie składa się z 3 poziomów. Parter: przedpokój, kuchnia, jadalnia, salon, w.c.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł235 m² 10 638 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:409 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny Tarnów, ul. Głowackiego (strusina - Centrum). Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 235 m, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny w stylowej willi -zabudowa bliźniacza -położonej w centrum Tarnowa w pobliżu ul. Narutowicza. Nieruchomość położona jest na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł115 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:713 m²

Oferujemy Państwu 3-pokojowy dom wolnostojący, murowany, parterowy, z możliwością adaptacji poddasza ( ok.60 mkw.). Powierzchnia całkowita-115 mkw., powierzchnia użytkowa domu -75 mkw, Dom.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł160 m² 2 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

-rezerwacja- bardzo atrakcyjnie położony dom w zabudowie bliźniaczej. Budynek mieszkalny- polecany także na cele komercyjne. Solidnie wykonany, ocieplony, do nowoczesnej aranżacji. Cena ofertowa do.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł240 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom o powierzchni użytkowej 205 mkw. (powierzchnia całkowita 240 mkw.) położony w Tarnowie dzielnicy Krzyż na działce o powierzchni 22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł163 m² 5 214,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł140 m² 10 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom Z ogromnym potencjałem W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni użytkowej ok. 140 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnów

Krzyż,Tarnów

930 000 zł94 m² 9 893,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy do sprzedaży dom parterowy z użytkowym poddaszem o pow. 94,62m2, położony w Tarnowie w dzielnicy Krzyż.Budowa została rozpoczęta w 2018 roku, według indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krakowska

Krakowska,Tarnów

1 350 000 zł498 m² 2 713,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Propozycja dla osób szukających konkretów: stabilnego przychodu, świetnej lokalizacji oraz potencjału - oferta, która sama na siebie zarabia. Przedstawiamy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grota-Roweckiego

Mościce,Tarnów

669 000 zł85 m² 7 893,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Apartament "C1" - narożny, bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 84,75 m2, zlokalizowany po lewej stronie w budynku jednorodzinnym dwulokalowym wraz z przynależną do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiśniowa

Krzyż,Tarnów

3 999 000 zł230 m² 17 387 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Rezerwacja! Luksusowy, nowoczesny dom w dzielnicy willowej miasta, tarnów- krzyż Odkryj nieruchomość, która redefiniuje pojęcie komfortu i nowoczesności! Ten wyjątkowy dom, stworzony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Rzędzin,Tarnów

1 185 000 zł180 m² 6 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowa zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Tarnów,małopolskie

749 000 zł112 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kochanowskiego

Strusina,Tarnów

1 000 000 zł271 m² 3 688,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokata kapitału, rentowny biznes do stworzenia, inwestycja z dużymi możliwościami - to od Ciebie będzie zależeć jakie będzie jej przeznaczenie! Przedstawiam na sprzedaż kamienicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chyszów,Tarnów

980 000 zł182 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:896 m²

Na sprzedaż nowoczesna willa parterowa z użytkowym poddaszem Tarnów, okolice ul. Mościckiego i Hodowlanej knc Nieruchomości oferuje na wyłączność nową inwestycję w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Rzędzin,Tarnów

815 000 zł163 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

530 000 zł137 m² 3 869,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:825 m²

Nowy Dom Jednorodzinny - Tarnów / Bez Prowizji od Kupującego! Podoba się okolica ale marzysz o innym domu? Zadzwoń! Wybudujemy dom zgodnie z twoimi oczekiwaniami na sąsiednich działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnów

Klikowa,Tarnów

465 000 zł115 m² 4 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:713 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzozowa

Mościce,Tarnów

569 000 zł200 m² 2 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wędkarska

Dąbrówka Infułacka,Tarnów

849 000 zł133 m² 6 406 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom W stanie deweloperskim W tarnowie! bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż 2 takie same domy w Tarnowie. Lokalizacja Okolica charakteryzuje się kameralną zabudową jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chyszów,Tarnów

720 000 zł188 m² 3 829,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:896 m²

Knc Nieruchomości oferuje na wyłączność nową inwestycję w prestiżowej części Tarnowa. Dom powstaje na 9-arowej działce (dodatkowo udział w drodze dojazdowej), w otoczeniu nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Starówka,Tarnów

1 350 000 zł414 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:397 m²

Na sprzedaż kamienica mieszkalna z 1932 roku, położona w ścisłym centrum Tarnowa zaledwie 450 metrów od Rynku, przy spokojnej, typowo mieszkalnej ulicy miasta. Budynek murowany z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kiepury

Krzyż,Tarnów

590 000 zł250 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Halo tarnów! przestronny dom W zabudowie bliźniaczej tarnów, ul. Kiepury dzielnica krzyż Powierzchnia ok. 250 m | Działka 4 ary | Garaż | Pom. gospodarcze Na sprzedaż połowa bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lawendowa

Krzyż,Tarnów

899 000 zł83 m² 10 774,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 83,44 m2 na działce 250 m2 ul. Lawendowa, tarnów 899 000 zł wysoki standard Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny, dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Kiepury

Krzyż,Tarnów

695 000 zł193 m² 3 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 m²

Przestronny dom W zabudowie bliźniaczej tarnów, ul. Kiepury (krzyż) Powierzchnia -193 m Działka 4 ary Garaż Pomieszczenia gospodarcze Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mościce,Tarnów

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Nowa cena! okazja! Oferta na wyłączność 649 000 zł Lokalizacja: tarnów, ul. Kasprzyków - Powierzchnia domu: 180 m - Powierzchnia działki: 432 m (działka ogrodzona) - Dom z lat 90-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mościce,Tarnów

685 000 zł240 m² 2 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:432 m²

Oferta na wyłączność 685 000 zł Lokalizacja: tarnów, ul. Kasprzyków - Powierzchnia domu: 240 m - Powierzchnia działki: 432 m (działka ogrodzona) - Dom z lat 90-tych - Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Rzędzin,Tarnów

1 219 000 zł200 m² 6 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, al. Tarnowskich

Gumniska-Zabłocie,Tarnów

700 000 zł103 m² 6 796,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Z przyjemnością oferujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, który powstał na podstawie indywidualnego projektu, zapewniając elegancję, komfort i funkcjonalność.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij