dowolna

Domy na sprzedaż Tarnów - Oferty sprzedaży domów

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

820 000 zł97 m² 8 453,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy do sprzedaży nowe, piętrowe domy w zabudowie bliźniaczej, wybudowane w latach 2025/2026, położone w atrakcyjnej części Tarnowa na nowo powstałym osiedlu przy ul. Langnera. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł90 m² 7 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta bez pośredników! bezpośrednio od dewelopera Osiedle Zielona Polana To tu będziecie mogli odpocząć po całym dniu, wypić kawę na tarasie i po prostu być u siebie. Poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł108 m² 5 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom z lat 70-tych , posadowiony na działce o pow. 171m2, od strony południowe i wschodniej graniczy z innymi budynkami. Budynek składa się z: -przyziemia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Ostatni dom W inwestycji! Widok na Tatry | 180m | mega okazja! Jestem właścicielem! = Brak prowizji Twój wymarzony adres czeka właśnie na Ciebie! Nie przegap ostatniej szansy na zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł115 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:713 m²

Dom na sprzedaż (połowa bliźniaka) Tarnów, klikowa powierzchnia użytkowa 115 m Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 115 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł128 m² 5 851,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatnia szansa! Dom 128 m | ogródek | bez czynszu | 5 min A4 | Tarnów Czereśniowa | dodatkowy strych 40 m Na sprzedaż pozostał już ostatni dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł84 m² 8 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz miejsca, które daje rodzinie coś więcej niż tylko metraż? Inwestycja Czerneckich w Tarnowie to kameralny dom bliźniaczy zaprojektowany z myślą o codziennym komforcie, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł280 m² 4 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wielka Okazja Zobacz Dom Premium -tarnów! 280m Full Opcja W Cenie Małego Budżetowego Domku! uwaga!- okazja!cenowa! 1290000 zł -cena została pilnie obniżona ze względów inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł154 m² 4 538,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:941 m²

Duży dom Z potencjałem | tarnów, ul. Górna | komfortowa działka, pełne media, świetna lokalizacja lokalizacja - połączenie ciszy bocznej ulicy Z wygodą pełnej miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł565 m² 2 283,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:252 m²

Kamienica Inwestycyjna w Sercu Tarnowa, ul. Żydowska Do sprzedania kamienica zlokalizowana przy ulicy Żydowskiej 16, zaledwie kilka kroków od Tarnowskiego Rynku. To nie tylko nieruchomość, to szansa.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł86,95 m² 9 419,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Wyjątkowy, luksusowy dom typu "czworak" Tarnów, ul. Lema tgqphd|[] Biuro Nieruchomości Dream House brokerstgqphd|[] ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalną ofertę sprzedaży komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł180 m² 3 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom blizniak zamieszkaly od 2008. Dom w bardzo dobrej lokalizacji 1 km do A4 .do rynku 4km. sklep Stokrotka na miejscu. studnia z czysta woda! Kominek. w salonie z rozprowadzeniem ciepla.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł409 m² 1 217,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 126,38 m , położony w spokojnej i zielonej części Tarnowa przy ul. Nałkowskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł130 m² 3 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom - Murowany budynek mieszkalny jednorodzinny położony w miejscowości wola rzędzińska zaledwie 5 km od Tarnowa. Dom wraz z zabudowaniami zlokalizowany jest na 19 - arowej ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:342 m²

Idealne miejsce dla osób, które cenią sobie bliskość miejskich udogodnień, nie rezygnując z kameralnej atmosfery i prywatności. Nieruchomość położona jest w Tarnowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł226 m² 4 646,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:483 m²

Sprzedam komfortowy dom położony w Zgłobicach koło Tarnowa o powierzchni użytkowej 226m kw. położony na działce o powierzchni 483m.kw. Dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż komfortowy dom rodzinny położony w spokojnej i zielonej części Tarnowa w okolicach ulicy Mościckiego. Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

749 000 zł128 m² 5 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 128m2 Tarnów! Do zaoferowania mamy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 128m2 w Tarnowie, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu, to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł117 m² 11 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje: wyjątkowy dom wolnostojący w Tarnowie. Działka o powierzchni około 500 m. Dom o powierzchni użytkowej 115 m, wybudowany w 2024 roku. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł93 m² 11 817 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej. Dom o powierzchni 93 m, składa się z: - salonu - otwartej kuchni, jadalni - toalety - pralni.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 000 zł140 m² 10 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący na ładnie zagospodarowanej działacie w Tarnowie, 10 minut pieszo do centrum. Działka: 1088 m. Powierzchnia domu: 120 m. In.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

684 000 zł120 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż dom 120m^ w zabudowie bliźniaczej. Dom o łącznej powierzchni 120m^2, składający się z trzech kondygnacji parter, i piętro i II piętro. Na.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł120 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Oferta na wyłacznośc biura! Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych lokalizacji w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł162,30 m² 6 469,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:737 m²

Nowoczesne domy / Tarnów, mościce / 162 m + 7 ar działki. W spokojnej części Tarnowa, w dzielnicy Mościce, powstaje inwestycja obejmująca trzy nowoczesne domy jednorodzinne, mamy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł450 m² 1 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:463 m²

Duży budynek Z nowymi wz pod zabudowę wielorodzinną Oferta skierowana do inwestorów szukających ciekawych nieruchomości do ulokowania kapitału z myślą o przyszłym zwrocie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł235 m² 10 638 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:409 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny Tarnów, ul. Głowackiego (strusina - Centrum). Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 235 m, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł178 m² 5 196,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Komfortowy duży dom W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży komfortowy przestronny dom wolnostojący o powierzchni 178 m2 położony przy ulicy Nowodąbrowskiej w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł129,19 m² 4 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym położony w cichej i spokojnej okolicy w Tarnowie. Dom o powierzchni 129 m na działce 4,5 ara, idealny do własnej adaptacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł178,89 m² 6 143,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Solidne fundamenty tej rodzinnej opowieści to 178,89 m przemyślanej powierzchni użytkowej, posadowionej na 10-arowej działce. Dom przy ulicy Apenińskiej w Tarnowie to klarowny podział na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł333 m² 4 384,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:704 m²

Reprezentacyjna nieruchomość z 1900 r. centrum Tarnowa, ogród, dwa garaże, miejsca parkingowe, wyjątkowa przestrzeń w piwnicy, duży potencjał inwestycyjny Przeznaczenie: siedziba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł137,83 m² 5 006,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 m²

Tarnów ul. Hanausek Więcej niż mieszkanie. Mniej kosztów niż duży dom. Tarnów | 90 m | działka 8 arów | rynek pierwotny | brak pcc Szukasz alternatywy dla mieszkania w bloku, ale nie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Lotnicza

Gumniska-Zabłocie,Tarnów

950 000 zł118 m² 8 051 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż | Tarnów Góra św. Marcina Projekt Juliusz Mały | 118 m | 2017 r. TA oferta nie będzie długo dostępna Jeśli szukasz domu w świetnej lokalizacji z klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł350 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Szukasz nieruchomości o dużym potencjale inwestycyjnym lub przestronnego domu dla wielopokoleniowej rodziny? Ta wyjątkowa willa przy ul. Świętego Brata Alberta w Tarnowie daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 130 mkw. (powierzchnia użytkowa ok. 112 mkw.) położony na cichym i spokojnym osiedlu w centrum Tarnowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł360 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 m²

Wyjątkowa oferta nieruchomości w Tarnowie Dom z Duszą, który łączy funkcjonalność, komfort i niepowtarzalny klimat! Szukasz przestronnego, modernistycznego domu z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł132 m² 5 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Tarnów - piaskówka dom blisko Szkoły Muzycznej , Aguaparku - w stanie częściowo - deweloperskim, w prestiżowej, willowej dzielnicy- oferta domu stawia na prywatność i ciszę- dom.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny w stylowej willi -zabudowa bliźniacza -położonej w centrum Tarnowa w pobliżu ul. Narutowicza. Nieruchomość położona jest na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł108 m² 5 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 m²

Oferujemy do sprzedaży interesującą nieruchomość położoną w centrum Tarnowa w pobliżu tarnowskiego Sądu. Nieruchomość może stać się Twoim wymarzonym domem, lub możesz ją.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł72 m² 9 930,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy dom W doskonałej lokalizacji! piękna nieruchomość W mieście! Oferujemy do sprzedaży piękny komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 72 m2 położony.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij