dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Tarnów

1 008 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 008 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Tarnów,małopolskie

397 870 zł46,05 m² 8 639,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 46,05 m , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

22,37 zł/m²169,01 m² 3 780 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

1. Lokal przy ulicy Krakowskiej to strefa biznesowa mieszcząca się na pierwszym piętrze budynku z 2001 roku. Na powierzchni około 169.01 m zaprojektowano układ, który sprzyja zarówno pracy.

Szczegóły ogłoszenia

39,53 zł/m²25,30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 25,3m2, położony na trzecim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Tarnowa. Istnieje możliwość korzystania ze wspólnej toalety. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Komfortowy dom W doskonałej lokalizacji! piękna nieruchomość W mieście! Oferujemy do sprzedaży przytulny komfortowy dom wolnostojący o powierzchni ok.50 m2 położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

423 066 zł43,17 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,17 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku Tarnowski Kwiat Jabłoni, wchodzącym w skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 150 zł43 m² 8 677,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Miło nam poinformować że Biuro Nieruchomości Hebda rozpoczęło sprzedaż lokali mieszkalnych na najpopularniejszym osiedlu w Tarnowie tarnowskich sadach! Promocja na okres wakacyjny! lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Tarnów,małopolskie

250 000 zł26 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tarnów, ul.Goldhammera TUŻ obok uczelni! kawalerka o pow. 26 m2 Położenie w centrum oznacza szybki dostep do pełnej infrastruktury - komunikacji miejskiej - sklepów - usług - restauracji -.

Szczegóły ogłoszenia

24,99 zł/m²49,42 m² 1 235 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Tarnów, stare Miasto, ul. Rybna/wałowa. Lokal biurowo-usługowy o pow. 49,42 m 2. Lokal na 1 piętrze, narożny w ścisłym centrum w kamienicy z początku XX w. Idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 100 m² 180,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro knc Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w Tarnowie, w dzielnicy Mościce, przy ul. Chemicznej. Nieruchomość ma powierzchnię 11 arów i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł63,99 m² 7 579,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:316 m²

Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w biurze beściak nieruchomości Zabudowa szeregowa | Tarnów-Mościce | nowa inwestycja Jeśli szukasz nowoczesnego mieszkania, które łączy prywatność domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 004 zł38,37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł2 980 m² 1,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnię nieutwardzoną w Tarnowie przy ulicy Bandrowskiego na dz. nr. 25/119. Teren nieutwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł140 m² 10 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom Z ogromnym potencjałem W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni użytkowej ok. 140 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

423 000 zł73 m² 5 794,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! lokal mieszkalny Z pięknym widokiem! Oferujemy do sprzedania przestronne funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zamenhofa

Tarnów,małopolskie

620 000 zł238 m² 2 605,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:520 m²

Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom jednorodzinny w Tarnowie, przy ul. Zamenhofa, o powierzchni 238m2 ,usytuowany na działce o powierzchni 5,2 ara. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe mieszkanie w centrum miasta Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w centrum Tarnowa, przy ul. Sowińskiego. Lokal o powierzchni 48 m2 usytuowany jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł487 m² 944,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 4.87 ar dla której został wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działka w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Tarnów

Tarnów,małopolskie

49 000 zł14 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż dobrze prosperujący lokal gastronomiczny w Tarnowie, prowadzony przez jednego właściciela prawie 40 lat. Lokal o powierzchni około 14m2 + ogródek, położony w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 922 m² 207,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz w pobliżu ul. Krzyskiej Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1922 m2, położona w Tarnowie przy ulicy Stalowej, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

0,56 zł/m²180 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, samo centrum miasta! - Do wynajęcia lokal usługowy pod Bank, sklep, biuro Podróży lub inną działalność - 180 m2 + 70 m2 do wyboru - W pięknej kamienicy 3 piętrowej, z witrynami od.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł177,63 m² 4 160,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie o niespotykanej wielkości- 177,63 m2. Bardzo atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja- tarnów. ul. Brandstaettera Przestronny, II poziomowy lokal mieszkalny, częściowo wykorzystywany.

Szczegóły ogłoszenia

93,70 zł/m²27 m² 2 530 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy w centrum Tarnowa - rejon ul. Targowej Lokal o powierzchni 27 m , usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem z ruchliwego chodnika, co zapewnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł132,49 m² 6 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dwa nowe domy W stanie deweloperskim tarnów bez prowizji od kupującego! oba domy dostępne Na sprzedaż 2 identyczne, nowoczesne domy jednorodzinne w doskonałej lokalizacji w Tarnów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Mostowa

Tarnów,małopolskie

48 zł/m²72 m² 3 456 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy 4 pomieszczenia, monitoring, klimatyzacja, dostęp 24/7, spełniające warunki dla branży beauty, typ budynku - nowoczesny biurowiec Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²28,10 m² 984 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy do wynajęcia Tarnów, strusina W naszej ofercie znajduje się funkcjonalny lokal użytkowy położony w dzielnicy Strusina w Tarnowie. Nieruchomość usytuowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Tarnów,małopolskie

1 600 000 zł230 m² 6 956,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży obiekt komercyjny o powierzchni ok.230 m2 w Tarnowie, w okolicy ul. Słonecznej. Budynek położony na działce 3,6 ar. Nieruchomość ma 6 pomieszczeń - oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na parterze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Lelewela Tarnowie. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna przestrzeń biurowa , 30m2, | Strusina, tarnów / Parking / Monitoring / Dostęp 24/7 Szukasz nowoczesnej, przestrzeni dla swojej firmy ? Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 800 zł79 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne, nowoczesne mieszkanie z poddaszem użytkowym idealne dla rodzin lub osób szukających większej przestrzeni i funkcjonalnego układu gdzie: tarnów Powierzchnia: 79,00 m Układ.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:378 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni ok. 80 m , zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Tarnowa, nieruchomość znajduje się na prostokątnej działce o powierzchni 378.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie o pow. 81,38 m 2 na prestiżowym osiedlu I | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferujemy przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tarnów, ul.Starodąbrowska Dlaczego warto mieszkać na 9 piętrze ?- fantastyczne widoki, mniej hałasu z ulicy i otoczenia, większa prywatność- dużo słońca!- do sprzedania nowoczesne 3.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²21,55 m² 647 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnie biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku dworca pkp w Tarnowie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 50 m po remoncie 1. piętro, centrum Tarnowa! Do wynajęcia komfortowy, świeżo wyremontowany lokal mieszkalny o powierzchni 50 m, położony na 1. piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł61 m² 21,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**********rezerwacja************* Przestronne, zadbane mieszkanie z garażem, 61 m2. Dzielnica- krzyż, w bliskim sąsiedztwie szkoła, przedszkole, centra handlowe. Lokalizacja- tarnów. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana Tarnów

Tarnów,małopolskie

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio Tarnów, ul. Legionów Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu studio (garsoniery) w budynku jednorodzinnym, wolnostojącym, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł72 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone na 4. piętrze w niskim bloku przy ul. Klikowskiej w Tarnowie. Opis mieszkania: - salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł126 m² 5 912,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Oferta na wyłacznośc biura! bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Tarnów przy ul. Żurawiej, w cenionej i dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł120 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Oferta na wyłacznośc biura! Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych lokalizacji w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo z 2006 roku, doskonała lokalizacja blisko centrum! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2006 roku,.