dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Tarnów

1 009 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 009 ogłoszeń

38,46 zł/m²26 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowo - biurowy o pow. 26 m2 usytuowany na 1 piętrze w budynku komercyjnym przy ul. Szpitalnej w Tarnowie. Lokal w dobrym stanie technicznym, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

470 940 zł50,10 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Prezentuję ofertę ostatniego wolnego mieszkania w kameralnym apartamentowcu położonym w samym sercu Tarnowa. Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną architekturą i wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł4 965 m² 825,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 277 m²

Uwarunkowania planistyczne Działka numer 28/2,30/5,35/10 (po podziale 53/11 i 53/12), 40/1 oraz 40/2 położona w Tarnowie obr.229 zlokalizowane są na terenie nie objętym Miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł850 m² 294 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 8,5 ar Tarnów dzielnica Krzyż. Poszukujesz działki pod swój wymarzony dom w ładnej spokojnej i zielonej okolicy? Nie mogłeś trafić lepiej! Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

30 zł/m²26,05 m² 782 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnie biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku dworca pkp w Tarnowie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

71,25 zł/m²40 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Krakowska, od 1 stycznia 2026 r - sklep handlowy o pow. 30 m2, - z dużymi witrynami - wysoki standard wykończenia - sala handlowa + wc Czynsz 85 zł /metr , tj. 2.850 zł + vat +.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Wałowa

Tarnów,małopolskie

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, centrum miasta, deptak, ul.Wałowa, parter kamienicy, 25 m2, 1 pomieszczenie handlowe , plus wc. Na podłogach kafelki, ogrzewanie gazowe. Czynsz najmu ; 1000 zł ( do uzgodnienia) plus kaucja , plus.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł147 m² 5 544,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom jednorodzinny w Tarnowie segment w zabudowie trojakiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Tarnów,małopolskie

540 000 zł76,38 m² 7 069,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego, dwupoziomowego mieszkania z tarasem w inwestycji Apartamenty Gruntowa nowoczesnym i kameralnym osiedlu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł5 403 m² 249,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta działka o powierzchni 54,03 ar to rzadko spotykana propozycja w tej części Tarnowa szeroka, ustawna i w całości płaska, co znacząco ułatwia planowanie przyszłej zabudowy. Jej.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²16 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokale komercyjne zlokalizowane w rejonie Burku o powierzchni od 12 m2 - 42 m2. * lokal 12 m2 z oknem, jedno pomieszczenie z dostępem do wspólnego wc i poczekalni -.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 zł24,73 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyzowana kawalerka Tarnów | 24,73 m | I piętro Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,73 m, położona na pierwszym piętrze niskiego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł53,36 m² 5 997 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż tarnów mościce Lokalizacja Tarnów Mościce, ul. Akacjowa Jedna z najbardziej pożądanych i zielonych dzielnic Tarnowa Metraż 53 m Układ: - 2 pokoje - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tarnów, ul.LwowskaDo wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie - o pow. 45 m2- na 3 piętrze - urządzone w przemyślanych , modnych kolorach ziemi- 2 pokoje przestronne pokoje ( gościnny z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł115 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:713 m²

Oferujemy Państwu 3-pokojowy dom wolnostojący, murowany, parterowy, z możliwością adaptacji poddasza ( ok.60 mkw.). Powierzchnia całkowita-115 mkw., powierzchnia użytkowa domu -75 mkw, Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,30 m² 45,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 44,30m2, usytuowane na piątym piętrze nowego bloku z windą, mieszczącego się przy ul. Wieniawskiego w Tarnowie. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 623 000 zł5 773 m² 281,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka Tarnów, ul. Mokra Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 58 ar, położoną w Tarnowie przy ul. Mokrej w cichej, spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 6 piętrze w bloku 11 piętrowym w Tarnowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- piękne, umeblowane mieszkanie, 52 m2 Osiedle zamknięte, nowy blok z wygodnym parkingiem Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone Lokalizacja - Tarnów. ul. Bora Komorowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana Tarnów

Tarnów,małopolskie

1 050 zł28 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- rezerwacja - Nowoczesne mieszkanie powierzchni 28 m2 Umeblowane i wyposażone w pralkę, lodówkę i zmywarkę Mieszkanie po remoncie kapitalnym Wynajem od zaraz Dodatkowo niewielkie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Tarnów,małopolskie

480 000 zł56,96 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego mieszkania z ogródkiem w inwestycji Apartamenty Gruntowa nowoczesnym i kameralnym osiedlu zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł41 m² 1 707,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż murowany w Tarnowie, w dzielnicy Mościce. Garaż o powierzchni około 22 m , usytuowany na działce o powierzchni 41 m . Szczegóły oferty: - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł144 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Tarnów centrum na sprzedaż nieruchomość Z mieszkaniem 365 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Tarnowa w okolicy Hotelu Tarnowa. Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Tarnów, dzielnica Rzędzin ul.H.Marusarz - rewelacyjne miejsce do zamieszkania! - parter domu o pow. 80 m2 - poddasze w stanie surowym ( do wykorzystania na pralnie, garderobę) - 2 duże pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

52,63 zł/m²15,20 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 15,2 m2, położony na trzecim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Tarnowa. Istnieje możliwość korzystania ze wspólnej toalety. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł163 m² 5 214,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni ok. 48 m , zlokalizowanego na jednym z najnowocześniejszych i najbardziej pożądanych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tarnów , ul.Rydza ŚmigłegoDo wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - o pow. 46 m2- dwa pokoje ( pokój gościnny i sypialnia )- łazienka z wanną, wc - piwnica- na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Tarnów,małopolskie

489 000 zł172 m² 2 843,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 117 m2, położonego w Zbylitowskiej Górze, na spokojnym osiedlu. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56 m² 6 589,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,30 m położone na 4 piętrze w bloku z cegły z lat 90. Budynek znajduje się na Osiedlu Zielonym w Tarnowie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 650 m² 103,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w Tarnowie Krzyżu, przy ul. Wilczej. Powierzchnia działki wynosi 1650 m , szerokość 35 m, długość 65 m. Działka Działka nr 117/4.

Szczegóły ogłoszenia

41,11 zł/m²90 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 90 m , zlokalizowany przy ul. Hodowlanej 2 - w bardzo dobrze widocznym i uczęszczanym miejscu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy

Tarnów,małopolskie

451 345 zł47,51 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 47,51 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej Wzgórze Ablewicza w Tarnowie. Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Szpitalnej w Tarnowie. Lokal składa się z: dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł63,92 m² 10 466 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim | 63,92 m | 5 piętro | Garaż podziemny | Komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane.