dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Tarnów

1 008 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 008 ogłoszeń

Mieszkanie umeblowane Tarnów

Tarnów,małopolskie

4 500 zł92 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, ekskluzywny apartament o powierzchni 92 m, zaprojektowany z myślą o wymagającym najemcy. Położony w prestiżowej lokalizacji na ostatniej kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 065 m² 131,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Tarnowie Krzyżu, przy ul. Wilczej. Nieruchomość ma powierzchnię 1065 m , kształt zbliżony do kwadratu (32 x 34 m), co.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł148 m² 3 006,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Dom tarnów mościce spokojna okolica Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w urokliwej i cichej dzielnicy Tarnowa Mościcach, idealny zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł60,50 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z windą, loggią i jasną strefą dzienną Tarnów, ul. Westerplatte Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 60 m2, położone na 1 piętrze, 11.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

289 000 zł47,64 m² 6 066,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

To rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,64 m , usytuowane jest na trzecim piętrze w niskim, bloku przy ulicy Reymonta. Z przedpokoju, wyposażonego w pojemną szafę, masz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł115 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Przestronne, 2 -poziomowe mieszkanie, 115 m2 , Mieszkanie w trakcie realizacji - termin odbioru, maj br, kameralne osiedle w spokojnej lokalizacji, stan deweloperski do samodzielnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 210 zł33,10 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywna oferta sprzedaży nowoczesnego mieszkania w centrum Tarnowa przy ul. Spadzistej idealne miejsce do zamieszkania lub inwestycji! Przedstawiamy atrakcyjną propozycję zakupu przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł70,16 m² 6 684,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta inwestycyjna budynek 3-lokalowy Tarnów Marcinka, ul. Wojciecha Kani Na sprzedaż nowoczesny budynek trójlokalowy położony w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m zlokalizowane na nowym Osiedlu Wrzosowa w Tarnowie. Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m,.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania Tarnów | ul. Dąbrowskiej 26 | 64 m | balkon | piwnica | klimatyzacja | 512 000 zł Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł4 965 m² 825,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 474 m²

Tarnów, duży budynek biurowy, 4 965 m2, sprzedam, 4 100 000 pln netto. Duży budynek w centrum miasta, w pobliżu Rynku. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 3 474 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z budynkiem gospodarczym ok. 10 ar Tarnów, ul. Czajki 170 000 zł Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni ok. 10 arów, zabudowaną budynkiem gospodarczym typu.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł72,30 m² 5 670,82 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe usytuowane na 9 piętrze w bloku przy ul. Bitwy pod Monte Cassino w Tarnowie. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 552 zł40,06 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 44 m2 m2 zlokalizowane w Tarnowie na popularnej Strusinie przy ul. Mościckiego. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Tarnów,małopolskie

1 050 000 zł240,70 m² 4 362,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:558 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny o łącznej powierzchni 240,7 m 2 położony w Tarnowie w okolicy Góry Św. Marcina na działce 5,58 ar. Nieruchomość czterokondygnacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł37,70 m² 7 135,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie ma powierzchnię 37,7 m2 i jest w pełni rozkładowe. Co to oznacza w praktyce? Że z przedpokoju wchodzisz osobno do każdego pomieszczenia nie ma tu pokojów przechodnich,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,02 m² 8 273,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie czy też pod wynajem, w spokojnej okolicy, blisko lasu, a zarazem wokół pełnej infrastruktury - to właśnie je znalazłeś! Na sprzedaż przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Tarnów,małopolskie

42,22 zł/m²36 m² 1 520 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 36m2, położony na parterze w budynku wolnostojącym przy ul. Słowackiego. Lokal po remoncie, na podłodze płytki. Czynsz najmu wynosi 42zł/m2 + media.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł34,01 m² 7 615,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 34,01 m -2 pokoje-Balkon-Piwnica-Tarnów Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 34,01 m położone w Tarnów w bloku na 4 piętrze. Lokal posiada uregulowany stan.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł293 m² 1 979,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:516 m²

Tarnów Piaskówka, ul. Legionów dom 293 m na działce 516 m Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 293 m , położony w prestiżowej dzielnicy Piaskówka.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł32,30 m² 9 845,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na parterze - po kapitalnym remoncie Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 32,30 m2, usytuowane na parterze w bloku z windą, po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Tarnów,małopolskie

2 200 zł220 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferujemy na wynajem magazyny blaszane w Tarnowie na ulicy Przemysłowej. Powierzchnie magazynów to 220 m oraz 360 m . Można wynająć całość, lub podzielić magazyny na mniejsze. Magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Tarnów,małopolskie

1 500 zł44,82 m² 33,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko centrum! Na wynajem komfortowe mieszkanie położone na czwartym (ostatnim) piętrze w bloku bez windy przy ul. Wita Stwosza 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł32,04 m² 39,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32m2, zlokalizowane na drugim piętrze bloku w Tarnowie, przy ul. Skowronków. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²254,34 m² 7 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnie biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku dworca pkp w Tarnowie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł650 m² 2,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie wynajem terenu Z budynkiem - Tarnów, fabryczna Do wynajęcia teren o powierzchni 650 m wraz z budynkiem o powierzchni 15 m, idealny pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 4-pokojowe przy ulicy Lwowskiej Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 4 piętrze przy ulicy Lwowskiej 121 w Tarnowie. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne I nowoczesne mieszkanie! doskonała lokalizacja! oferta skierowana dla par oraz dla singli! Oferujemy do wynajęcia bezczynszowe bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 132 m² 30,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Tarnowie Przedstawiamy do sprzedaży działkę o powierzchni 11,32 ar ,nr działki 32 obręb 69 zlokalizowaną w Tarnowie pomiędzy ulicami Al. Jana Pawła i ul. Komunalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 780 zł62,05 m² 7 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 62,05 m Tarnów, ul. Skrzyszowska | Osiedle Nowa Pradolina Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,05 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Mickiewicza

Tarnów,małopolskie

47,96 zł/m²98 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Mickiewicza, do wynajęcia lokal usługowy o pow. 88,37 m2,- blisko Uczelni - ze względu na lokalizacje idelany na Bistro, jak również na sklep czy jakiekolwiek inne usługi - parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Promocyjna przedsprzedaż - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów, ul. Skrzyszowska Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji "nowa Pradolina" - nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, komfortowe lokale mieszkanie o powierzchni 50 - 60 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnej kamienicy przy ul. Franciszkańskiej. Lokale po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Tarnów,małopolskie

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal mieszkalny o powierzchni 39m2 zlokalizowany na 4 piętrze niskiego bloku przy ul. Krasińskiego w Tarnowie (rejon dh świt). Mieszkanie umeblowane, po generalnym remoncie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie na wynajem | 33 m | 2 pokoje | klimatyzacja | duży balkon | nowe budownictwo Do wynajęcia stylowe, nowoczesne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tarnów, ul.Bernardyńska- do sprzedania mieszkanie w kamienicy blisko Rynku- 55 m2, 2 pokoje, kuchnia , łazienka, wc z balkonem - okna Pcv- podłogi oraz ściany zostały ocieplone i wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Ujejskiego

Tarnów,małopolskie

519 000 zł111 m² 4 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

- rezerwacja- okazja cenowa - tylko 4600 zł / m2 przestronne mieszkanie w centrum Tarnowa bardzo niski czynsz kameralny blok z ceramiki, 1 piętro doskonała lokalizacja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

35,05 zł/m²33,10 m² 1 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajmu funkcjonalny lokal o powierzchni 33,1m 2 zlokalizowany w kultowym biurowcu przy najbardziej rozpoznawalnej ulicy miasta - ulicy Krakowskiej. To adres, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Urszulańska

Tarnów,małopolskie

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 50 m , położony na I piętrze budynku przy ul. Urszulańskiej. Lokal składa się z dwóch przejściowych pomieszczeń, zaplecza gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach