Mieszkanie, ul. Reymonta

Reymonta, Strusina, Tarnów, małopolskie

  • 289 000 zł
  • 47,64 m²
  • 6 066,33 zł/m²

Zdjęcie

Witold Bochenek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Reymonta

Reymonta, Strusina, Tarnów, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

289 000 zł

47,64 m²

6 066,33 zł/m²

Mieszkanie, ul. Reymonta

Zaktualizowane: 13 maja 2026

289 000 zł 47,64 m² 6 066,33 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1984
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1984

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 289 000 zł (6 066,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 47,64 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1984
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 566,66 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 42941/3685/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

To rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,64 m², usytuowane jest na trzecim piętrze w niskim, bloku przy ulicy Reymonta. Z przedpokoju, wyposażonego w pojemną szafę, masz niezależny dostęp do każdego z pomieszczeń, co gwarantuje pełną prywatność wszystkim domownikom! Salon, którego przedłużeniem jest duże okno z balkonem francuskim, wpuszcza do wnętrza mnóstwo naturalnego światła. Układ dopełnia sypialnia, osobna kuchnia oraz łazienka. (...)

Agent

Witold Bochenek

608 150...

608 150 423

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

608 150...

608 150 423

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl