dowolna

Nieruchomości Tarnów - Oferty sprzedaży nieruchomości

680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

680 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfort i prywatność dla singla - 3 pokoje z tarasem I mieszkanie o pow. 48,95 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 80 m , zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Tarnowa. Nieruchomość znajduje się na prostokątnej działce o powierzchni 292 m .

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62 m² 7 403,23 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Do sprzedaży mieszkanie 62m2 w bloku 10 piętrowym na 8 piętrze przy ul. Lwowskiej w Tarnowie Blok po termomodernizacji Mieszkanie przeszło generalny remont, wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł64,33 m² 9 171,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 64,33 m ul. Mickiewicza, centrum miasta - tuż przy Starostwie ul. Nowej Jeśli szukasz swojego wymarzonego lokum w ścisłym centrum, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

8 549 000 zł3 307,50 m² 2 584,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:894 200 m²

NA sprzedaż | kompleks produkcyjnomagazynowobiurowy | tarnów, ul. Spokojna Oferujemy na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny kompleks produkcyjnomagazynowobiurowy o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Twoje nowe mieszkanie pod klucz W sercu tarnowa - ul. Sowińskiego Szukasz gotowego rozwiązania? Chcesz uniknąć stresu związanego z remontem? Dream House Brokers prezentuje unikalną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62 m² 7 241,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania przestronne mieszkanie zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Marynarki Wojennej z widokiem na Tatry. 62 m 2 powierzchni, 5 piętro salon, 3 sypialnie, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł74 m² 7 148,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne nowoczesne mieszkanie W centrum miasta! bezczynszowa nieruchomość gotowa do zamieszkania Z pełnym wyposażeniem! oferta bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży piękne.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł197 m² 3 020,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Dom Z lokalem usługowym tarnów mościce spokojna okolica Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w urokliwej i cichej dzielnicy Tarnowa Mościcach, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł194 m² 4 639,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: zgłobice, ul. Miła Powierzchnia użytkowa: 155 m Powierzchnia całkowita: 194 m Powierzchnia działki: 10 arów (ogrodzona) Na sprzedaż komfortowy i zadbany dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł3 400 m² 100,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Tarnowie o powierzchni ok 34 ar. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł500 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w centrum Tarnowa Powierzchnia działki: 3 000 m Zabudowa: dwa budynki użytkowe Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w Tarnowie, położone przy Alei Tarnowskich, w kameralnym budynku obejmującym 6 lokali. Lokalizacja: tarnów, przy Alei Tarnowskich Powierzchnia: 65 m2 Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na Sprzedaż w Centrum Tarnowa - Gotowy pod Twój Biznes! Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojej firmy? Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal o powierzchni 82 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

224 250 zł897 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży działkę w Tarnowie , przy ul. Grunwaldzkiej , o powierzchni 8,97 ar. Parcela płaska, o wymiarach ok. 35m X 26 m . Kanalizacja, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tarnów , dom dla małej rodziny za 550 000 zł! na ul.Nowodąbrowskej - 2 minutki od Galerii Gemini - murowano drewniany o pow. 90 m2 - dla 3 osobowej rodziny ze względu powierzchnię i układ.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł111 m² 4 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

- rezerwacja- okazja cenowa - tylko 4600 zł / m2 przestronne mieszkanie w centrum Tarnowa bardzo niski czynsz kameralny blok z ceramiki, 1 piętro doskonała lokalizacja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Budynek biurowo-usługowy na Sprzedaż - ul. Przemysłowa, tarnów Jako agent nieruchomości w Tarnowie, mam zaszczyt zaprezentować Państwu gotowy i doskonale zlokalizowany obiekt komercyjny na.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł2 600 m² 132,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane i rolne Tarnów, dzielnica Krzyż, ul. Wilcza Oferujemy na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni blisko 1 ha, położonych w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł32 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Tarnowie przy ul.Józefa Władysława Krogulskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł97 m² 6 701,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny 4-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 97,10 m zlokalizowany na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Marynarki Wojennej! Oferujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z Potencjałem + Osobna Kuchnia - Tarnów, ul. Pułaskiego | Idealne pod Inwestycję! Szukasz nieruchomości, którą wykończysz dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz zakup pod.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł240 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Oferujemy wyjątkowa nieruchomość łącząca prywatność, ciszę i prestiżową lokalizację w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Tarnowa. Dom jednorodzinny, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł307 m² 7 817,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży kamienica położona w doskonałej lokalizacji. Idealna zarówno pod inwestycję, jak i do zamieszkania. Nieruchomość o pow. 566,50 m2, składa się z 8 samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z ogródkiem - świetna opcja dla studentów i współlokatorów - 54,12 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł112,32 m² 6 677,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o pow. 112,32 m2 położone na 3 i 4 piętrze w bloku przy ul. Wilsona w Tarnowie. Komfortowy lokal o przestronnym i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Eleganckie 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i szybkim dostępem do A4 - dla aktywnych zawodowo | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina I pow. 72,52 m 2 Przedsprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

918 000 zł5 100 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Idealne miejsce na inwestycje, nieuciążliwą działalność usługową. 51 ar na terenie tarnowskiego klastra przemysłowego w kształcie trapezu, druga linia zabudowy, zapewniony dojazd z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł64 m² 10 390,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe | 3 Pokoje 64m | Ostatnie Piętro | Tarnowskie Sady | Garaż i Komórka w cenie!tgqphd|[] Biuro nieruchomości Dream House brokerstgqphd|[] prezentuje komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 48 mkw. położony na 10. piętrze budynku jedenastopiętrowego przy ul. Starodąbrowskiej w Tarnowie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 860 zł57,80 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 57,8 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,63 m² 11 061,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nie szukaj dalej-oferta na wyłączność biura! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,6mkw. , z dużym, prywatnym tarasem. Mieszkanie położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł153 m² 9 143,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:724 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 153 m , położony w spokojnej okolicy Tarnowa. Nieruchomość znajduje się na przestronnej działce o powierzchni 724 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem - przestrzeń dla aktywnego singla o pow. 48,95 m Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,95 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpieczne, ogrodzone osiedle z placem zabaw - wymarzone miejsce dla Twojej rodziny | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina I pow. 72,52 m 2 Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł55 m² 7 072,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym sercu Tarnowa - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł160 m² 8 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, w pełni wykończony dom o powierzchni 141 m, położony w spokojnej części Tarnowa. Nieruchomość idealna dla rodzin oraz osób poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 4 pokoje z dużym ogródkiem na nowoczesnym osiedlu o pow. 72,52 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł4 806 m² 436,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, składającą się z trzech działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 48,06 ara położoną w północnej części Tarnowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42,32 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 42,32 m2, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Szujskiego. Przestrzeń podzielono na dwa pokoje w przechodnim układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 250 zł37,50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 37,50 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej.