dowolna

Nowe mieszkania Tarnów

183 ogłoszenia

183 ogłoszenia

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Promocyjna przedsprzedaż - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów, ul. Skrzyszowska Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji "nowa Pradolina" - nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

415 860 zł47,80 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na parterze o powierzchni 47,80 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie z własnym ogródkiem o pow. 48,95 m - idealne na start! | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

542 912 zł85 m² 6 387,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania dwupoziomowe Tarnowiec | blisko Tarnowa Na sprzedaż nowoczesne mieszkania dwupoziomowe w nowej inwestycji realizowanej w spokojnej, zielonej części Tarnowca. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i miejsce postojowym - idealne dla rodziny o pow. 72,52 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na.

Szczegóły ogłoszenia

495 779 zł62,05 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

577 834 zł67,19 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

495 185 zł51,05 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowy Apartament w Kameralnym Apartamentowcu ul. Żeromskiego / ul. Głowackiego Cena: 495 185 zł Powierzchnia użytkowa: 51,05 m Piętro: 1 Balkon: 9,3 m Opis nieruchomości: prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

495 779 zł62,05 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Tarnów,małopolskie

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w Tarnowie, położone przy Alei Tarnowskich, w kameralnym budynku obejmującym 6 lokali. Lokalizacja: tarnów, przy Alei Tarnowskich Powierzchnia: 65 m2 Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w trakcie realizacji - termin odbioru, maj br, kameralne osiedle w spokojnej lokalizacji Ostatni wolny lokal na parterze z największym, narożnym ogrodem o powierzchni ok. 120.

Szczegóły ogłoszenia

488 870 zł58 m² 8 428,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 58,90 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w nowym bloku Tarnowie przy ul. Wieniawskiego. Lokal mieszkalny składa się z części dziennej, którą.

Szczegóły ogłoszenia

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów ul. Skrzyszowska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej "nowa Pradolina" -.

Szczegóły ogłoszenia

565 824 zł88,41 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Tarnów,małopolskie

540 000 zł76,38 m² 7 069,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego, dwupoziomowego mieszkania z tarasem w inwestycji Apartamenty Gruntowa nowoczesnym i kameralnym osiedlu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

497 595 zł67,70 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie z poddaszem użytkowym idealne dla osób, które cenią dodatkową przestrzeń oraz komfort codziennego życia Powierzchnia: 67,70 m Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł36 m² 11 806 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie pod klucz, położone w nowym budownictwie przy ul. Niedojadły w Tarnowie. Nieruchomość z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfort i prywatność dla singla - 3 pokoje z tarasem I mieszkanie o pow. 48,95 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

292 829 zł28,43 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z balkonem 8,5 m osiedle tarnowskie sady Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,43m2. Położone na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z windą i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł97,68 m² 5 119 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz? Marzysz o własnym ogródku, porannej kawie na tarasie i przestrzeni dla dzieci - bez rezygnacji z szybkiego dojazdu do Tarnowa?.

Szczegóły ogłoszenia

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 4 pokoje z dużym ogródkiem na nowoczesnym osiedlu o pow. 72,52 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

555 588 zł60,39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3 pokoje mieszkanie Z balkonem 13 m osiedle tarnowskie sady Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,39m2. Położone na parterze w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Eleganckie 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i szybkim dostępem do A4 - dla aktywnych zawodowo | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina I pow. 72,52 m 2 Przedsprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

470 940 zł50,10 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie nowe mieszkanie Z balkonem blisko centrum tarnowa Nowoczesny apartamentowiec ul. Żeromskiego Na sprzedaż ostatnie dostępne nowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie o pow. 81,38 m 2 na prestiżowym osiedlu I | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferujemy przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

463 712 zł53,92 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne na nowoczesnym osiedlu - wysoki potencjał wynajmu - 54,12 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

332 488 zł38,28 m² 8 685,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 38,28 m , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

444 135 zł51,05 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł62 m² 8 306,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w trakcie realizacji - termin odbioru, maj br, kameralne osiedle w spokojnej lokalizacji Lokal na parterze z ogrodem o powierzchni ok. 60 m2 Stan deweloperski do samodzielnej.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij