Mieszkanie, ul. Wilsona

Wilsona, Tarnów, małopolskie

  • 429 000 zł
  • 45,67 m²
  • 9 393 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Kumorek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wilsona

Wilsona, Tarnów, małopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

429 000 zł

45,67 m²

9 393 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wilsona

Zaktualizowane: 21 maja 2026

429 000 zł 45,67 m² 9 393 zł/m²

Piętro:
parter
Liczba pokoi:
2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 429 000 zł (9 393 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 45,67 m², 2 pokoje; stan: nowe wykończone
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 0, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
  • Czynsz: 550 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowe mieszkanie z prywatnym ogrodem w centrum Tarnowa | ul. Wilsona 58

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,67 m, położone na parterze kameralnego, zamkniętego osiedla w samym centrum Tarnowa.
To wyjątkowa oferta dla osób, które chcą połączyć wygodę życia w sercu miasta z prywatnością i spokojem, jakie daje własny ogród - rozwiązanie niezwykle rzadko spotykane w tej lokalizacji. (...)

Agent

Karolina Kumorek

795 648...

795 648 648

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

795 648...

795 648 648

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość