Kawalerka, ul. Rolnicza

Rolnicza, Tarnów, małopolskie

  • 289 000 zł
  • 25,40 m²
  • 11 377,95 zł/m²

Zdjęcie

Dariusz

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Rolnicza

Rolnicza, Tarnów, małopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

289 000 zł

25,40 m²

11 377,95 zł/m²

Kawalerka, ul. Rolnicza

Zaktualizowane: 21 maja 2026

289 000 zł 25,40 m² 11 377,95 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1969
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

-

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1969

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 289 000 zł (11 377,95 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 25,40 m² (25 m² powierzchni użytkowej), 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1969
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro , jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 320 zł
  • Wyposażenie: zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 21.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż (bezpośrednio) jasna, funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 25,4 m², zlokalizowana w Tarnowie przy ul. Rolniczej. Mieszkanie przeszło generalny remont, a jego wnętrze zostało przygotowane tak, by nowemu właścicielowi dać czystą, nowoczesną bazę do własnej aranżacji. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako gotowy produkt inwestycyjny pod wynajem.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

Balkon: Prawdziwa rzadkość przy tym metrażu. (...)

Agent

Dariusz

796 008...

796 008 649

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.