Mieszkanie, ul. Kasztanowa

Kasztanowa, Mościce, Tarnów, małopolskie

  • 285 500 zł
  • 34,81 m²
  • 8 202 zł/m²

Zdjęcie

Lucyna Witaszek-...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kasztanowa

Kasztanowa, Mościce, Tarnów, małopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

285 500 zł

34,81 m²

8 202 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kasztanowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

285 500 zł 34,81 m² 8 202 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1956
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1956

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 285 500 zł (8 202 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 34,81 m², 2 pokoje; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1956 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 650 zł
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: inne

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią | Tarnów-Mościce | ul. Kasztanowa | 34,81 m

Na sprzedaż jasne, ciche i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,81 m, położone w zielonej i spokojnej części Tarnowa Mościcach, przy ul. Kasztanowej. Lokal znajduje się na 2., ostatnim piętrze kameralnego, niskiego bloku po termomodernizacji.

Mieszkanie jest dwustronne, bardzo dobrze doświetlone i praktycznie rozplanowane. (...)

Agent

Lucyna Witaszek-Smekal

608 797...

608 797 028

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Lucyna Witaszek-Smekal

608 797...

608 797 028

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Lucyna Witaszek-Smekal