Mieszkanie, ul. Lwowska

Lwowska, Grabówka, Tarnów, małopolskie

  • 529 000 zł
  • 74 m²
  • 7 149 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Choda...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Lwowska

Lwowska, Grabówka, Tarnów, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

529 000 zł

74 m²

7 149 zł/m²

Mieszkanie, ul. Lwowska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

529 000 zł 74 m² 7 149 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 529 000 zł (7 149 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 74 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m, położone na 2. piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Lwowskiej w Tarnowie.
To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób ceniących wygodę życia w mieście i niskie koszty utrzymania.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
- 74m powierzchni
- mieszkanie po kapitalnym remoncie
- brak czynszu
- prywatny parking dla mieszkańców
- klimatyzacja i ogrzewanie podłogowe
- duży (...)

Agent

Małgorzata Chodak

731 000...

731 000 363

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Chodak

731 000...

731 000 363

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Chodak

Zostaw telefon, oddzwonimy