Mieszkanie, ul. Pułaskiego
Pułaskiego, Tarnów, małopolskie
- 3 000 zł
- 78 m²
- 38,46 zł/m²
Kamila Mądel-Sta...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Pułaskiego
Pułaskiego, Tarnów, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Pułaskiego
Zaktualizowane: 20 maja 2026
3 000 zł 78 m² 38,46 zł/m²
1/3
2
tak
bardzo dobry
6 000 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
6 000 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 000 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 78 m², 2 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: kamienica
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 6 000 zł / do uzgodnienia
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, kuchenka mikrofalowa
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic
- Media: ogrzewanie: gazowe
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Beata Mądel, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 635/MDL/MW
Lokalizacja
- Adres: Pułaskiego, Tarnów, małopolskie
- Otoczenie: gęsta zabudowa miejska, obiekty handlowo-usługowe
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m2, położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Pułaskiego w Tarnowie. Wnętrze zostało urządzone z dużym wyczuciem stylu - połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnym wyposażeniem tworzy komfortową i przytulną przestrzeń do życia. (...)
536 911...
536 911 337