dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Tarnów - Sprzedaż i najem

281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

281 ogłoszeń

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł67 m² 4 925,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeżeli szukasz dużego komfortowego mieszkania w ścisłym centrum miasta mam propozycję idealną dla Ciebie. Z przyjemnością zaprezentuję Ci duże atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 67.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania piękne przytulne komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49 m2 położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem I pow. 81,38 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,81 m2, położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Wita Stwosza. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym - w skład.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Atuty mieszkania: rozkładowy układ: do wszystkich pomieszczeń wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł57 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na drugim piętrze bloku na ul. Brandstaettera w Tarnowie. Mieszkanie przestronne, 57mkw., funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Dwa pokoje , kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł73 m² 9 520,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 73 mkw. położony w nowo wybudowanym budynku przy ul. Bora Komorowskiego 11a. Budynek oddany do użytku w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł67 m² 4 462,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne 67m w samym Centrum Tarnowa - idealne pod inwestycję lub dla rodziny! Szukasz mieszkania, gdzie wszędzie dojdziesz pieszo? Dream House Brokers prezentuje jasne, 3-pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, komfortowo i funkcjonalnie urządzone mieszkanie, o powierzchni 51,20m2, usytuowane na pierwszym piętrze budynku (nowe budownictwo), który znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- bardzo atrakcyjna lokalizacja Osiedle zamknięte z wygodnym parkingiem Komfortowe i całkowicie umeblowane do wynajmu od zaraz Balkon, piwnica i klimatyzacja Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie z własnym ogródkiem o pow. 48,95 m - idealne na start! | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Pracy

Tarnów,małopolskie

380 000 zł41,70 m² 9 112,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż mieszkanie 41,7 m - bezczynszowe Na sprzedaż całkowicie bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 41.7 m , położone na wysokim parterze w ocieplonej kamienicy w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł60,60 m² 6 237,62 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku przy ul. Bitwy pod Monte Cassino w Tarnowie. Lokal mieszkalny o pow. 60,6 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 780 zł62,05 m² 7 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne 3 pokoje z balkonem - idealne pod wynajem - 62,05 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł79,50 m² 6 276,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w kamienicy ul. Ujejskiego, tarnów Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w zabytkowej kamienicy w samym centrum Tarnowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł46 m² 57,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parter z ogródkiem naprawdę zmienia codzienność. Do wynajęcia mieszkanie w Tarnowie przy ul. Szczęśliwej. Cena: 2650 zł / miesiąc Kaucja: 5000 zł Powierzchnia: 46 m Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł85 m² 30,59 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Halo #tarnow #wynajem się kłania - 85m po generalnym remoncie, nowe wyposażenie Przedstawiam Państwu nowe, w wysokim standardzie na wynajem mieszkanie na 1-szym piętrze w wieżowcu - Bitwy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Tarnów,małopolskie

2 000 zł58 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum z balkonami | 3 pokoje | 60 m | I piętro ul. Przemysłowa 7 Do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł130 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy | ul. Sowińskiego, tarnów | ok. 130 m Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży dwukondygnacyjnego mieszkania o powierzchni ok. 130 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! umowa najmu okazjonalnego! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o pow. 47 m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku przy ul. Ogrodowej w Tarnowie. Mieszkanie w bardzo w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpieczne, ogrodzone osiedle z placem zabaw - wymarzone miejsce dla Twojej rodziny | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina I pow. 72,52 m 2 Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 59.00 m2. Lokalizacja:Szpitalna. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł67,46 m² 7 249 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w cichej i spokojnej okolicy. Tarnów - Klikowa - ul. Zagumnie. 3 budynki - domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej. Na Sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rodzinne, dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 81,38 m 2 z ogródkiem i miejscem postojowym | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 48,95 m 2 z ogródkiem i szybkim dojazdem do uczelni | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,64 m² 8 742,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe, ustawne mieszkanie w niedawno zakończonej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 45,64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie mieszkanie 65 m | Os. Zielone Tarnów | Gotowe do wejścia Wyjątkowe mieszkanie na wynajem, które zachwyca od pierwszego kroku dopracowane w każdym detalu, eleganckie i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

423 000 zł73 m² 5 794,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! lokal mieszkalny Z pięknym widokiem! Oferujemy do sprzedania przestronne funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z Potencjałem + Osobna Kuchnia - Tarnów, ul. Pułaskiego | Idealne pod Inwestycję! Szukasz nieruchomości, którą wykończysz dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz zakup pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Tarnów, ul. Gen. Bora Komorowskiego. Oferuję do wynajęcia bez pośredników, komfortowe, nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie 46 m2 na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Strusina,Tarnów

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 48 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, ul. Lelewela 18a w Tarnowie, z dużym balkonem, blisko do dworca pkp, szkoły podstawowej, przedszkola, żłobka, przystanków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogoyskiego

Starówka,Tarnów

1 900 zł52 m² 36,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie centrum, ul. Rogoyskiego/matejki. Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Katarzyny

Strusina,Tarnów

384 780 zł48 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! promocja - szczegóły pod numerem telefonu! W cenie mieszkania: miejsce postojowe, winda i balkon lub ogródek! Czas na własne M? Nowoczesna architektura w otoczeniu zieleni Udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indyka

Mościce,Tarnów

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 70 m po generalnym remoncie | Balkon | Piwnica | Gotowe do zamieszkania Mościce, ul. Księdza Stanisława Indyka 6 spokojna, zielona część Mościce cena podlega negocjacji Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Tarnów,małopolskie

1 500 zł44 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | po remoncie | klimatyzacja | balkon | blisko centrum Lokalizacja: tarnów, ul. Chopina 10 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m, położone na 3 piętrze w bloku 4.