dowolna

Mieszkania do wynajęcia Tarnów - Oferty wynajmu mieszkań

145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

2 100 zł48 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum Tarnowa! Mieszkanie po generalnym remoncie, idealne dla miłośników starego klimatu i nowoczesnych udogodnień. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Grabówka,Tarnów

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja super oferta dla wymagajacego klienta Do wynajęcia superkomfortowe mieszkanie w nowym bloku -tarnów ul. Bora Komorowskiego/ Marynarki Wojennej. Salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Tarnów,małopolskie

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie aktualne opłaty: 1200 zł odstępnego Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej w przypadku jednej osoby: 551,61 zł, w przypadku dwóch: 715,83 zł. W czynszu ryczałt na ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarki Wojennej

Grabówka,Tarnów

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie! doskonała lokalizacja. Lokal wolny od 1 lutego- nie czekaj! rezerwuj już teraz! Oferujemy do wynajecia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie na ul. Bora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Tarnów,małopolskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela do wynajęcia komfortowy, bardzo dobrze wyposażony apartament w nowym bloku przy ul. Bora Komorowskiego w Tarnowie. Na powierzchni 48 m2: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnów

Starówka,Tarnów

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia w centrum Tarnowa Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m znajdujące się w centrum Tarnowa, w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Katarzyny

Tarnów,małopolskie

2 300 zł43 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem stylowe mieszkanie na parterze z ogródkiem do Twojej dyspozycji. Mieszkanie dostępne od 1.01.2025r.! lokalizacja: tarnów, ul. św. Katarzyny Powierzchnia lokalu 42,89 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Tarnów,małopolskie

1 500 zł43 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Pułaskiego 91a na parterze z balkonem. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane poza tv, wyposażone w sprzęt oraz niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnów

Zielone,Tarnów

1 400 zł32 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! Tarnów, osiedle Zielone 25! Metraż: 31,8 m2 - duży salon sypialniany z sofą oraz balkonem - aneks kuchenny (wyposażona kuchnia - przestronny przedpokój z dwoma szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Strusina,Tarnów

1 150 zł40 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, ul. św. Faustyny, okolice ronda klikowskiego. Dwa pokoje, jasna kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie na trzecim piętrze. Duzy pokój z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

1 950 zł37 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w budynku z 2023 roku, z windą, położone w doskonałej lokalizacji. Idealne dla osób ceniących wygodę oraz świetny dostęp do usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Tarnów,małopolskie

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela do wynajęcia komfortowy, bardzo dobrze wyposażony apartament w nowym bloku przy ul. Generała Tadeusza Bora Komorowskiego w Tarnowie. Na powierzchni około 47 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnów

Gumniska,Tarnów

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Polecamy Państwu nowoczesne, wyposażone i umeblowane mieszkanie z ogrodem w dzielnicy Gumniska w Tarnowie do wynajęcia od 1 grudnia najwyższy standard wykończenia! Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Strusina,Tarnów

1 400 zł32 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Next nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 32,5 m2 po generalnym remoncie w 2018 r. przy ul. Pułaskiego w Tarnowie na wynajem Powierzchnia na którą składa się: - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Burtnicza

Rzędzin,Tarnów

1 600 zł58 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tarnów ul. Burtnicza 4 -do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w Tarnowie dzielnica Rzędzin. Wolne od 10 listopada 2024r. -Mieszkanie składa się z dużej przestronnej i jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

1 850 zł36 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie położone blisko centrum miasta. Odległość do tarnowskiego rynku to zaledwie około 10 minut spacerem. Lokalizacja: tarnów, al. Solidarności Szczegóły: powierzchnia: 36m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Strusina,Tarnów

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o pow. 43m2, położone na parterze w bloku przy ul. Pułaskiego. Składa się z 2 osobnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnów

Grabówka,Tarnów

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 60 mkw. -8 piętro w bloku z windą -salon z dużą loggią, umeblowany, rozkladany narożnik, szafki rtv, stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnów

Gumniska,Tarnów

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla wymagającego klienta Proponujemy Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze budynku. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Nowe budownictwo. Dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Tarnów,małopolskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajme 2-pokojwe mieszkanie na ul.Mickiewicza. Świetna lokalizacja: ratusz 600m Akademia 200m Szpital 200m Mieszkanie świeżo po malowaniu, umeblowane o powierzchni 50m2 posiada 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niepodległości

Tarnów,małopolskie

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 45,26m2, położone na III piętrze w bloku przy ul. Oś. Niepodległości w Tarnowie. Składa się z 2 osobnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Strusina,Tarnów

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ul.Kościuszki/ okolice hotelu Tarnovia. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Pierwsze piętro, w bloku winda. W mieszkaniu dwie szafy w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Strusina,Tarnów

1 500 zł32 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czapskiego

Piaskówka,Tarnów

2 700 zł94 m² 28,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul. Czapskiego w Tarnowie. Dwa poziomy: 1) pierwsze piętro: - pokój wypoczynkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Tarnów,małopolskie

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe na parterze-32m2, przy ul. Piastowskiej. Stylowe, z aneksem kuchennym wyposażone, dostępne od listopada. Mieszkanie składa się z przedpokoju, sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy o Wał Pomorski

Grabówka,Tarnów

1 000 zł47 m² 21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe w spokojnej okolicy Lokalizacja: bitwy o Wał Pomorski 7, tarnów Powierzchnia 47 m2 W skład pomieszczeń wchodzą - 3 pokoje, w tym pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Tarnów,małopolskie

1 800 zł64 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie na parterze w pięknej odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Matejki w Tarnowie. Do dyspozycji parking, podwórze. Budynek ogrodzony, okolica bezpieczna i spokojna. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Grabówka,Tarnów

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze! Mieszkanie dostępne od 1 października. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Lwowskiej w Tarnowie ( okolice Lidla). Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnów

Tarnów,małopolskie

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tarnów - ścisłe centrum. Do wynajęcia mieszkanie typu penthouse, 80 m2. Starannie odrestaurowana secesyjna kamienica. Widok na reprezentacyjną, zabytkową cześć miasta. Wysoki standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rejtana

Tarnów,małopolskie

1 500 zł61 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem oferujemy wyjątkowy lokal usytuowany w pięknej, stylowej kamienicy zlokalizowanej nieopodal centrum. Lokal o powierzchni 61 m znajduje się na wysokim parterze, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Tarnów,małopolskie

1 200 zł32 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie w Tarnowie o powierzchni 34m2, składające się z:- Salonu 16m2 - Pokoju (pomieszczenie można zagospodarować według własnego uznania) - Łazienki - Kuchni wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Starówka,Tarnów

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie!do wynajęcia mieszkanie o pow. 31m2, położone na I piętrze budynku przy ul. Chopina. Składa się z 1 pokoju (z antresolą), oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starodąbrowska

Grabówka,Tarnów

315 000 zł48 m² 6 580,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe w bloku z windą - na wynajem od 01.11.2024r. Centrum miasta Tarnowa! ul. Starodąbrowska 11. Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47,87 m2 położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy pod Monte Cassino

Tarnów,małopolskie

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam w ofercie do wynajęcia przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 30 m 2 , usytuowane na ostatnim piętrze w wieżowcu, zlokalizowanym w Tarnowie, przy ul. Bitwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

2 000 zł37 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij komfortowe mieszkanie po remoncie w klimatycznej kamienicy w Tarnowie. Marzysz o zamieszkaniu w nowoczesnym mieszkaniu blisko centrum miasta? Oferujemy na wynajem wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tarnów,małopolskie

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia apartament na nowo oddanym Osiedlu Spacerowa Park, położonym przy ul. Spacerowej na granicy Tarnowa. Na osiedlu są tylko dwa szeregowe bloki i ogółem 20 mieszkań co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogoyskiego

Tarnów,małopolskie

2 000 zł37 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie po remoncie w pięknej kamienicy. Lokalizacja: tarnów, ul. Rogoyskiego Lokal został niedawno poddany generalnemu remontowi, dzięki czemu łączy w sobie urok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lelewela