dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Tarnów - Sprzedaż i wynajem

253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

253 ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 000 zł56,11 m² 8 091 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na parterze - ogródek, 2 miejsca parkingowe, brak czynszu Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na parterze przy ul. Modrzewiowej w Tarnowie o powierzchni 56,11 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym z cegły przy ulicy Św. Faustyny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł72,30 m² 5 670,82 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe usytuowane na 9 piętrze w bloku przy ul. Bitwy pod Monte Cassino w Tarnowie. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie o pow. 81,38 m 2 na prestiżowym osiedlu I | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferujemy przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Katarzyny

Strusina,Tarnów

384 780 zł48 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! promocja - szczegóły pod numerem telefonu! W cenie mieszkania: miejsce postojowe, winda i balkon lub ogródek! Czas na własne M? Nowoczesna architektura w otoczeniu zieleni Udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indyka

Mościce,Tarnów

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 70 m po generalnym remoncie | Balkon | Piwnica | Gotowe do zamieszkania Mościce, ul. Księdza Stanisława Indyka 6 spokojna, zielona część Mościce cena podlega negocjacji Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odległa

Tarnów,małopolskie

429 000 zł48 m² 8 845,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Odległej, na popularnym i cenionym osiedlu. Niski, ocieplony blok w bardzo atrakcyjnej lokalizacji zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

329 000 zł48 m² 6 783,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 m z trzema niezależnymi pokojami, usytuowane na 1 piętrze 5- kondygnacyjnego bloku z lat 80. przy ul. Odległej 3 w Tarnowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Legionów Henryka Dąbrowskiego

Grabówka,Tarnów

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta Prywatna. Witam. Do sprzedania mieszkanie własnościowe do zamieszkania o powierzchni 60m2 plus piwnica. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku cztero piętrowym co daje bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolnicza

Tarnów,małopolskie

340 000 zł49 m² 6 947,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja. Mieszkania w trakcie sprzedaży. **** nowa niższa cena **** W celach kontaktu po 15:00 lub sms. **uwaga biura nieruchomości:** Proszę nie dzwonić! Oferta bezpośrednia, jestem osobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

214 000 zł23 m² 9 304,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka w sercu Tarnowa idealna pod inwestycję lub na start! Marzysz o własnym miejscu w centrum miasta lub szukasz mieszkania na wynajem blisko uczelni? Ta 23-metrowa kawalerka na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Strusina,Tarnów

3 400 zł74 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, komfort nowego wnętrza i praktyczne rozwiązania na co dzień to oferta dla Ciebie. Do wynajęcia przestronne mieszkanie 74 m przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drużbackiej

Centrum,Tarnów

389 000 zł46 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią - 46,20 m2 w centrum Tarnowa! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Indyka

Mościce,Tarnów

570 000 zł70 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,3 m , położone na 1 piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku w spokojnej i zielonej dzielnicy Mościce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bł. Karoliny

Rzędzin,Tarnów

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie na ostatnim piętrze nowoczesnego bloku. Na dachu zielony ogród, na parterze lolale w tym lekarz, kosmetyczka. Na piętrze tylko 5 mieszkań. Cisza spokój. Duże okna połaciowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Rzędzin,Tarnów

479 000 zł43 m² 11 139,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy miasta Tarnów - gotowe do zamieszkania! O Nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 43 m, położone na parterze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

649 000 zł65 m² 10 025 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kameralne osiedle | wysoki standard | gotowe do zamieszkania, tarnów Chyszów | 64,74 m + dodatkowa przestrzeń na poddaszu ok 15m2 | 2 miejsca postojowe na prywatnym parkingu ogrodzonym. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży nowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 na pięknym osiedlu Ekumeniczna Park - granica Tarnowa. Do centrum miasta 6 minut. Mieszkanie wykończone pod klucz. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szujskiego

Tarnów,małopolskie

1 800 zł33 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,26 m z miejscem w garażu podziemnym, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Tarnowskie Sady przy ul. Szujskiego. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzędzin,Tarnów

1 400 zł34 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Lwowska 100 Na wynajem oferujemy świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m, zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

419 000 zł53 m² 7 979 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 52,51 m, zlokalizowane w Tarnów przy ul. Mostowej. Nieruchomość położona jest na parterze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Indyka

Mościce,Tarnów

439 900 zł52 m² 8 541,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,50 m , usytuowane na parterze w kameralnym, dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tarnów

Mościce,Tarnów

510 000 zł70 m² 7 306,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta bezpośrednio od właściciela, proszę o nie kontaktowanie się biur nieruchomości. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w Tarnowie Mościcach. Oferujemy przestronne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąpielowa

Tarnów,małopolskie

435 000 zł55 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej przy ul. Kąpielowej nowa inwestycja! Adres www inwestycji : Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnów

Krakowska,Tarnów

2 000 zł49 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na drugim piętrze dwupiętrowego bloku, na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Tarnów,małopolskie

1 200 zł16 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w centrum Tarnowa - przy deptaku na ul. Wałowej 29. Lokal znajduje się na II piętrze kamienicy po generalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni ok.16 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Westerplatte,Tarnów

460 000 zł72 m² 6 397,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Mieszkanie 3-pokojowe 71,9 m Westerplatte, tarnów Do sprzedaży oferuję przestronne mieszkanie, położone w Tarnowie przy ul. Westerplatte, o powierzchni 71,9 m. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronków

Tarnów,małopolskie

1 600 zł46 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul.Skowronków znajdujące się na parterze. Mieszkanie posiada wystawę okien pn-pd Nieruchomość składa się z : *kuchni z jadalnią, *łazienki z wc *salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Tarnów,małopolskie

279 000 zł42 m² 6 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42 m-ul.Chopina ścisłe centrum Next Nieruchomości prezentuje mieszkanie przy ul.Chopina 10 w Tarnowie Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w budynku z cegły. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szujskiego

Tarnów,małopolskie

389 900 zł32 m² 12 184,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w Tarnowie w inwestycji zwanej Tarnowskie Sady przy ul. Szujskiego 47. Mieszkanie ma powierzchnie 32m2 plus duży balkon, komórką lokatorską i przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Starówka,Tarnów

329 000 zł67 m² 4 910,45 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 67m 2 położonego w Tarnowie przy ul.Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

265 000 zł30 m² 8 983,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W dzisiejszym świecie, gdzie tempo życia nieustannie przyspiesza, posiadanie własnego kąta staje się nie tylko marzeniem, ale wręcz koniecznością. Mieszkanie, które łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tarnów

Krakowska,Tarnów

2 000 zł49 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szujskiego

Tarnów,małopolskie

1 800 zł33 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Tarnów,małopolskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, świeżo wyremontowane mieszkanie Tarnów, ul. Towarowa Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Targowej w Tarnowie. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tarnów

Dąbrówka Infułacka,Tarnów

394 200 zł44 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do kupna mieszkanie Z garażem podziemnym W stanie deweloperskim! bez prowizji! Na sprzedaż lokal o powierzchni 43,80 m2: - hall - sypialnia - salon z aneksem - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Do Prochowni

Jasna,Tarnów

360 000 zł60 m² 5 970,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60,30 m znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Do Prochowni 24. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fredry

Tarnów,małopolskie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem z ogródkiem i miejscem parkingowym Tarnów, ul. Fredry Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m, położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij