dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Tarnów - Sprzedaż i wynajem

252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

252 ogłoszenia

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- przytulne, częściowo umeblowane mieszkanie, 40 m2 Osiedle zamknięte z obszernym parkingiem Mieszkanie wolne , do wynajmu natychmiast Mieszkanie z balkonem, na 1 piętrze Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł33 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,39m2, usytuowana na pierwszym piętrze niedawno wybudowanego budynku, który mieści się przy ul. Nowy Świat w Tarnowie. Lokal mieszkalny nowy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł65,30 m² 5 803,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie w sercu Tarnowa | 65,3 m | wysoki parter | ul. Powroźnicza Są nieruchomości, które łączą wszystko to, czego szukają kupujący: świetną lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m , Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m z prywatnym ogródkiem 32,30 m .

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

550 000 zł59,05 m² 9 314,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem w Tarnowie, świetnie skomunikowane z centrum miasta i wjazdem na autostradę. Nieruchomość jest w trakcie prac wykończeniowych. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne na nowoczesnym osiedlu - wysoki potencjał wynajmu - 54,12 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Tarnów,małopolskie

1 300 zł42 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. Wita Stwosza. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Tarnów

Tarnów,małopolskie

4 500 zł92 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, ekskluzywny apartament o powierzchni 92 m, zaprojektowany z myślą o wymagającym najemcy. Położony w prestiżowej lokalizacji na ostatniej kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do Remontu na Osiedlu Legionów! Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną. Na sprzedaż trafia trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 780 zł62,05 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,05 m² 11 030,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania wraz z garażem w cenie! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Marynarki Wojennej w Tarnowie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,80 m² 6 672,24 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe | 59,8 m | tarnów os. Zielone Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m, zlokalizowane na parterze w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł63,14 m² 5 859,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy przestronne, jasne i niezwykle przytulne mieszkanie , położone w jednej z najbardziej lubianych i cenionych części miasta Tarnów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z ogródkiem - świetna opcja dla studentów i współlokatorów - 54,12 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w centrum Tarnowa, przy ul. Krasińskiego. Mieszkanie posiada jasną, oddzielną kuchnię, okna pcv, parkiet na całej podłodze. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 488 zł38,28 m² 8 685,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 38,28 m , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 185 zł51,05 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowy Apartament w Kameralnym Apartamentowcu ul. Żeromskiego / ul. Głowackiego Cena: 495 185 zł Powierzchnia użytkowa: 51,05 m Piętro: 1 Balkon: 9,3 m Opis nieruchomości: prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł56,57 m² 8 644 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Tarnów - Klikowa - ul. Zagumnie. 3 budynki - domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej. Na sprzedaż mieszkanie na parterze - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł62 m² 8 306,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w trakcie realizacji - termin odbioru, maj br, kameralne osiedle w spokojnej lokalizacji Lokal na parterze z ogrodem o powierzchni ok. 60 m2 Stan deweloperski do samodzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł56 m² 7 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy dwa bezczynszowe apartamenty przystępnej cenie położone w doskonałej lokalizacji w odległości 500m od granicy Tarnowa w kierunku Woli Rzędzińskiej. Mieszkania znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 34 m | Osiedle Wzgórze Ablewicza | Tarnów | Dostępny od zaraz Na wynajem komfortowo, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m, zlokalizowany na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł112,32 m² 6 677,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o pow. 112,32 m2 położone na 3 i 4 piętrze w bloku przy ul. Wilsona w Tarnowie. Komfortowy lokal o przestronnym i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł45,20 m² 8 296 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Tarnów, ul. Waryńskiego. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,2 m, zlokalizowane na 1 piętrze w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 290 zł36,70 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Willa Toscana - Lokal mieszkalny M12 opis inwestycji: tarnów, ul. Eugeniusza Niedojadły, wyjątkowa inwestycja - Willa Toscana. To tu, wśród subtelnych odniesień do włoskiej elegancji i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł32 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Tarnowie przy ul.Józefa Władysława Krogulskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34,50 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Lwowska 100 Na wynajem oferujemy świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m, zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł44,65 m² 5 823,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,65 m, usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70. przy ul. Bocznej 1 w Tarnowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62 m² 7 403,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m 2 położonego w Tarnowie przy ul.Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,30 m² 45,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 44,30m2, usytuowane na piątym piętrze nowego bloku z windą, mieszczącego się przy ul. Wieniawskiego w Tarnowie. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

516 500 zł60 m² 8 608,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 60 m , 3 pokoje na 9 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu przy ul. Bitwy pod Monte Cassino w Tarnów. Mieszkanie posiada loggię, piwnicę, a w budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Tarnów

Tarnów,małopolskie

700 zł20 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga studenci! Uwaga uczniowie! Oferta skierowana do studentów i uczniów. Pokój usytuowany jest w zadbanym budynku mieszkalnym, tuz przy uczelni - Akademia Tarnowska. Wspólna , umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 780 zł62,05 m² 7 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 62,05 m Tarnów, ul. Skrzyszowska | Osiedle Nowa Pradolina Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,05 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-Rezerwacja- do wynajmu od 15 września br, - ładne, mieszkanie o powierzchni 32 m2. Po niedawnym remoncie kapitalnym, częściowo umeblowane. Oferta dla par, małych rodzin- do wynajmu na dłuższy.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij