dowolna

Mieszkania w nowym bloku Tarnów - Oferty sprzedaży lub najmu

226 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

226 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gumniska,Tarnów

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 3-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu - nie przegap tej okazji! Przedstawiamy Państwu luksusowe 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze eleganckiego budynku. Mieszkanie zostało urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Tarnów,małopolskie

550 000 zł69 m² 7 971 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zmiana ceny! Przedstawiamy Państwu mieszkanie w Tarnowie, położone przy ulicy Rydza Śmigłego. Ta nieruchomość o powierzchni 69m2 znajduje się na nowoczesnym osiedlu, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Klikowa,Tarnów

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w Tarnowie o powierzchni 50[m2], w domu przy ulicy Sadowej (10 min do Centrum miasta). Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnów

Strusina,Tarnów

2 500 zł60 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 60 m2 z dużym balkonem i miejscem postojowym w Tarnowie! Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

2 400 zł54 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 z dużym balkonem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w Tarnowie! Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnów

Mościce,Tarnów

370 110 zł44 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja przy ul.Wrzosowej w Tarnowie Oferujemy do sprzedaży dwa nowoczesne budynki z pięknie zaprojektowanymi mieszkaniami. Współczesna architektura budynków doskonale łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Miłosza

Gumniska-Zabłocie,Tarnów

470 000 zł61 m² 7 763,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy do sprzedaży nowe mieszkanie w Tarnowie o pow. 60,54 w świetnej lokalizacji i super cenie! Tarnów ul. Miłosza (al. Tarnowskie) to położenie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłosza

Tarnów,małopolskie

470 000 zł61 m² 7 763 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie w najbardziej cenionej i poszukiwanej dzielnicy Tarnowa właśnie trafiło do naszej oferty. Z przyjemnością zaprezentuje Ci piękne komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopna

Tarnów,małopolskie

529 000 zł83 m² 6 366 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Nieruchomości wmk sprzedaży mieszkania dwupoziomowego w "lokal B". Mieszkanie znajdujące się w czterolokalowym budynku mieszkalnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Strusina,Tarnów

425 000 zł55 m² 7 706,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe budownictwo, ogrodzone i monitorowane osiedle, 3 pokoje, 2 piętro, niski czynsz, a do tego własne miejsce postojowe? Jeśli to Twoje kryteria, to zapraszam do zapoznania się z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tarnów,małopolskie

408 500 zł43 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartamentowiec oferowany przez wmk nieruchomości to prawdziwa perełka wśród nieruchomości luksusowych. Jego kameralna atmosfera oraz doskonała lokalizacja przy skrzyżowaniu ulicy Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tarnów

Strusina,Tarnów

480 000 zł68 m² 7 111 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne mieszkanie W tarnowie - gotowe do zamieszkania! Pragniesz zamieszkać w przestronnym, urządzonym w nowoczesnym stylu mieszkaniu? Masz doskonałą okazję zakupu pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Strusina,Tarnów

669 000 zł60 m² 11 076 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy klimatyzowany apartament, w nowym 2-piętrowym, kameralnym bloku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Ułańskiej w Tarnowie. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

579 000 zł52 m² 11 077,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Okazja! Pięknie wykończone mieszkanie w wysokim standardzie glamour. Oferuję na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej w stanie wykończonym (pod klucz), wyróżniające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55 m 2 , w stanie deweloperskim, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grabówka,Tarnów

650 000 zł101 m² 6 422,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Poszukujesz swojego miejsca na ziemi, gdzie każdy z domowników znajdzie przestrzeń dla siebie? Idealna lokalizacja i funkcjonalny rozkład pomieszczeń to coś, za czym się rozglądasz? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Tarnowskich

Tarnów,małopolskie

440 841 zł63 m² 6 997,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 63,89m2 usytuowane na pierwszym piętrze nowo budowanego budynku przy Alejach Tarnowskich pod góra Św. Marcina w Tarnowie. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kruszyny

Dąbrówka Infułacka,Tarnów

365 000 zł44 m² 8 271 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie Mieszkanie! Oferujemy do sprzedania nowe kameralne osiedle w Tarnowie - dzielnica Dąbrówka Infułacka. Tarnów ul. Kruszyny. Prezentowane mieszkanie jest o powierzchni 44,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

408 618 zł59 m² 6 925,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

! bezczynszowe mieszkania z balkonem! Oferujemy do sprzedaży mieszkania na nowo budowanym osiedlu pod "górą Św. Marcina" w Tarnowie. W ramach inwestycji przewidziana jest realizacja pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Strusina,Tarnów

495 000 zł55 m² 8 932 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży mieszkanie 55,42m2 na parterze wraz z ogródkiem 18m2 przy ul. Wieniawskiego w Tarnowie Piętro: 0/3 Blok: 2012r. ogrodzony Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kruszyny

Dąbrówka Infułacka,Tarnów

328 000 zł39 m² 8 306 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowość na Tarnowskim rynku! Oferujemy do sprzedania nowe kameralne osiedle w Tarnowie - dzielnica Dąbrówka Infułacka. Tarnów ul. Kruszyny. Prezentowane mieszkanie jest o powierzchni 39,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kruszyny

Dąbrówka Infułacka,Tarnów

338 000 zł44 m² 7 659 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowość na Tarnowskim rynku! Oferujemy do sprzedania nowe kameralne osiedle w Tarnowie - dzielnica Dąbrówka Infułacka. Tarnów ul. Kruszyny. Prezentowane mieszkanie jest o powierzchni 44,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fredry

Strusina,Tarnów

469 000 zł63 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie na podwyższonym parterze w nowym bloku przy ul. Fredry w Tarnowie (wspólnota). Mieszkanie składa się z przedpokoju, garderoby, łazienki, salonu, kuchni i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tarnów,małopolskie

449 000 zł47 m² 9 530,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne, komfortowe, bezczynszowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,11 m2, położone na parterze w nowoczesnej zabudowie szeregowej na nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Tarnów,małopolskie

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W nowym budownictwie dla wymagającego klienta! Dostępne od zaraz. Do wynajęcia dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 mkw.powierzchni użytkowej, 46 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Westerplatte,Tarnów

519 000 zł62 m² 8 371 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Umowa na wyłączność! Do sprzedaży mieszkanie 62m2 na ul. Bora Komorowskiego w Tarnowie Nowe osiedle zamknięte, piętro 1/4 Blok z 2017r Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Piaskówka,Tarnów

535 000 zł69 m² 7 707,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży przestronne, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z dużym potencjałem, o powierzchni 69,41 m2, położone na parterze w nowoczesnej zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Tarnów

Grabówka,Tarnów

1 m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim dwu-, trzy- i czteropokojowe. Standardowe mieszkanie składa się z -przedpokoju, -łazienki, -aneksu kuchennego połączonego z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marynarki Wojennej

Grabówka,Tarnów

1 600 zł33 m² 48,93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na 6tym piętrze 6piętrowego bloku, blok z 2017r winda, miejsca parkingowe pod blokiem, w mieszkaniu nowoczesny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

1 m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Tarnów,małopolskie

1 600 zł42 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie W nowym budownictwie dla wymagającego klienta! Dostępne od 1 listopada. Do wynajęcia dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 mkw.powierzchni użytkowej, 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarki Wojennej

Grabówka,Tarnów

305 000 zł33 m² 9 327,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Klikowa,Tarnów

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa mieszkanie do wynajęcia w Tarnowie o powierzchni 43 [m2], w domu przy ulicy Sadowej, inwestycja Mieszkanie znajduje się w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Klimeckiego

Dąbrówka Infułacka,Tarnów

460 000 zł120 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania w lubianej części Tarnowa, jaką jest Dąbrówka Infułacka? Jeśli tak, to zapraszam do zapoznania z ofertą. Przedmiotem oferty są mieszkania, które są 4 etapem inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Tarnów,małopolskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mam komfortowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Fredry. Lokal o pow. 50m2, położony na 3 piętrze składa się z 2 pokoi (sypialni i salonu z aneksem kuchennym),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Czerwona

Tarnów,małopolskie

500 000 zł88 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sprzedam duże mieszkanie bezczynszowe w Tarnowie. Pośrednikom, agentom nieruchomości dziękuję za współpracę. Nieruchomość znajduję się przy ul. Czerwonej. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydza-Śmigłego

Tarnów,małopolskie

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przedstawiam dwupokojowe mieszkanie położone na parterze bloku przy ul. Rydza Śmigłego 8a. Mieszkanie liczy 46m2 i składa się z dwóch pokoi oraz dużej, jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kruszyny

Dąbrówka Infułacka,Tarnów

322 000 zł44 m² 7 297 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kruszyny

Dąbrówka Infułacka,Tarnów

312 000 zł39 m² 7 901 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszyny

Dąbrówka Infułacka,Tarnów

312 000 zł39 m² 7 901 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Tarnów,małopolskie

1 200 zł38 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 38mkw., położone na 2 piętrze w nowym, ogrodzonym bloku 3 piętrowym. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe. Blok ocieplony, ogrodzony.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij