dowolna

Mieszkania w centrum Tarnów - Oferty sprzedaży i najmu

363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

363 ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 50 m po remoncie 1. piętro, centrum Tarnowa! Do wynajęcia komfortowy, świeżo wyremontowany lokal mieszkalny o powierzchni 50 m, położony na 1. piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł67 m² 4 462,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne 67m w samym Centrum Tarnowa - idealne pod inwestycję lub dla rodziny! Szukasz mieszkania, gdzie wszędzie dojdziesz pieszo? Dream House Brokers prezentuje jasne, 3-pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł39,31 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, wyremontowane mieszkanie z balkonem. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mikrokawalerka, ul. Bernardyńska

Tarnów,małopolskie

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasny pokój 20 m w centrum miasta elastyczne warunki najmu Do wynajęcia przestronny, bardzo jasny pokój o powierzchni 20 m, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 432 zł59,36 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie z własnym ogródkiem o pow. 48,95 m - idealne na start! | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł80 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, umeblowane mieszkanie, 80 m2 Lokal położony na piętrze budynku mieszkalnego Możliwość korzystania z dużego tarasu, ogrodu i parkingu Lokalizacja- tarnów, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Pracy

Tarnów,małopolskie

380 000 zł41,70 m² 9 112,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż mieszkanie 41,7 m - bezczynszowe Na sprzedaż całkowicie bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 41.7 m , położone na wysokim parterze w ocieplonej kamienicy w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 780 zł62,05 m² 7 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne 3 pokoje z balkonem - idealne pod wynajem - 62,05 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł79,50 m² 6 276,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w kamienicy ul. Ujejskiego, tarnów Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w zabytkowej kamienicy w samym centrum Tarnowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 55 mkw. położony na wysokim parterze bloku czteropiętrowego w ścisłym centrum Tarnowa. Lokal w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 640 zł109,83 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Tarnów,małopolskie

2 000 zł58 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum z balkonami | 3 pokoje | 60 m | I piętro ul. Przemysłowa 7 Do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m , Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m z prywatnym ogródkiem 33,20 m .

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! piękna nieruchomość Z garażem W budynku! Oferujemy do wynajęcia piękne komfortowe klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym sercu Tarnowa - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpieczne, ogrodzone osiedle z placem zabaw - wymarzone miejsce dla Twojej rodziny | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina I pow. 72,52 m 2 Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł43 m² 37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z osobną kuchnią ul. Towarowa, tarnów Bezczynszowe, w pełni wyposażone mieszkanie w spokojnej okolicy, z której wszędzie jest blisko Układ.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł72 m² 5 958,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Bitwy pod Studziankami, na 3. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł67,46 m² 7 249 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w cichej i spokojnej okolicy. Tarnów - Klikowa - ul. Zagumnie. 3 budynki - domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej. Na Sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rodzinne, dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 81,38 m 2 z ogródkiem i miejscem postojowym | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni około 53 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnej kamienicy przy ul. Goldhammera w Tarnowie. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 48,95 m 2 z ogródkiem i szybkim dojazdem do uczelni | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 004 zł38,37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie na wynajem | 33 m | 2 pokoje | klimatyzacja | duży balkon | nowe budownictwo Do wynajęcia stylowe, nowoczesne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

-Rezerwacja- do wynajęcia od zaraz, ładne, zadbane mieszkanie, 36.65 m2 Znakomita lokalizacja, centrum miasta Umeblowane i wyposażone w pralko-suszarkę, lodówkę i zmywarkę Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

423 000 zł73 m² 5 794,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! lokal mieszkalny Z pięknym widokiem! Oferujemy do sprzedania przestronne funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament na wynajem w centrum Tarnowa - 90 m - dostępny również na najem krótko/średnioterminowy Opis nieruchomości: przestronny apartament o powierzchni 90.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z Potencjałem + Osobna Kuchnia - Tarnów, ul. Pułaskiego | Idealne pod Inwestycję! Szukasz nieruchomości, którą wykończysz dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz zakup pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Tarnów, ul. Gen. Bora Komorowskiego. Oferuję do wynajęcia bez pośredników, komfortowe, nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie 46 m2 na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł42 m² 9 521,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie Tarnów, ul. Chopina (centrum miasta) Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Chopina w Tarnowie, w ścisłym centrum miasta. Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Faustyny

Tarnów,małopolskie

264 000 zł44 m² 5 959,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż mieszkanie 44,30 m ul. ŚW. Faustyny tarnów Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,30 m , położone na 3. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogoyskiego

Starówka,Tarnów

1 900 zł52 m² 36,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie centrum, ul. Rogoyskiego/matejki. Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Katarzyny

Strusina,Tarnów

384 780 zł48 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! promocja - szczegóły pod numerem telefonu! W cenie mieszkania: miejsce postojowe, winda i balkon lub ogródek! Czas na własne M? Nowoczesna architektura w otoczeniu zieleni Udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indyka