dowolna

Mieszkania w centrum Tarnów - Oferty sprzedaży i najmu

363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

363 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

385 000 zł54 m² 7 094 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które pragnę Państwu zaprezentować, znajduje się w samym centrum miasta przy ul.Starodąbrowskiej 4. Lokal znajduje się na trzecim piętrze budynku, posiada balkon od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krupnicza

Tarnów,małopolskie

900 zł24 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 23,51 mkw., w dobrej lokalizacji w bliskiej odległosci od centrum - ulica Krupnicza. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Zielone

Tarnów,małopolskie

1 300 zł60 m² 22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Panstwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zielonym w Tarnowie. lokal położony na parterze budynku o pow. 60 mkw. 3 oddzielne pokoje, w tym duży pokój wypoczynkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy pod Monte Cassino

Grabówka,Tarnów

2 500 zł85 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone dla osób ceniących sobie komfort i lubiących przestrzeń. Lokalizacja: tarnów ( małopolskie) - Bitwy Pod Monte Cassino 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

310 000 zł37 m² 8 482 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pragnę Państwu zaprezentować mieszkanie stanowiące idealną lokatę kapitału, położone w samym centrum miasta przy ul.Starodąbrowskiej 4. Lokal znajduje się na trzecim piętrze budynku, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Tarnów,małopolskie

1 200 zł64 m² 19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Centrum Tarnowa, krakowska/narutowicza. Mieszkanie na pierwszym piętrze budynku o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń: dwa pokoje, jeden z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Tarnów,małopolskie

263 000 zł37 m² 7 108 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 mkw. w Tarnowie, znajdujące się w bloku w okolicy ul.Mościckiego/Krasińskiego. W skład mieszkania wchodzi: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

389 000 zł47 m² 8 277 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy. Szczególnie! trzypokojowe mieszkanie w ścisłym centrum, blisko dh Max i dh Świt, 2 piętro mieszkanie po generalnym remoncie kuchnia połączona z aneksem kuchennym nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Tarnów,małopolskie

1 500 zł46 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na parterze kamienicy w centrum miasta. W pokoju wypoczynkowym narożnik, ława, komoda, szafka rtv. Łazienka z wanną, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Klikowa,Tarnów

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa mieszkanie do wynajęcia w Tarnowie o powierzchni 43 [m2], w domu przy ulicy Sadowej, inwestycja Mieszkanie znajduje się w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Tarnów,małopolskie

379 000 zł56 m² 6 819 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prawdziwa perełka w naszej ofercie! Szukasz mieszkania dla siebie lub swojej rodziny w centrum ? Świetnie trafiłeś. Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Grabówka,Tarnów

242 000 zł34 m² 7 224 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 33.5m2 w bloku 4 piętrowym na 4 piętrze przy ul. Lwowskiej w Tarnowie Blok po termomodernizacji Mieszkanie składa sie z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Grabówka,Tarnów

274 000 zł40 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Tarnowie przy ul.Kołłątaja. Nieruchomość o powierzchni 40 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolnicza

Tarnów,małopolskie

259 000 zł49 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Tarnowie przy ul.Rolniczej. Nieruchomość o powierzchni 49m2 usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Strusina,Tarnów

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 45m 2 położonego w Tarnowie przy ul.Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Tarnów,małopolskie

288 000 zł48 m² 6 063,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47m 2 położonego w Tarnowie przy ul. Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Tarnów,małopolskie

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie studentom, rodzinie - Gotowe do zamieszkania Wynajmę mieszkanie na biuro, gabinet (do uzgodnienia, ew przemeblowania )na drugim piętrze 4 piętrowego bloku z cegły. 56,5 metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Tarnów,małopolskie

2 500 zł150 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia duże mieszkanie o powierzchni 150m2, zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy w centrum miasta przy ul. Sowińskiego w Tarnowie Mieszkanie w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Tarnów

Starówka,Tarnów

599 999 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Uwaga! Super promocja! Dla zdecydowanego i konkretnego klienta przewidziany jest dodatkowy rabat cenowy od już i tak okazyjnej ceny, oraz dodatkowo wszystkie koszty notarialne wraz z podatkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiej

Zielone,Tarnów

339 000 zł55 m² 6 163,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

!rezerwacja! Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 65m 2 po podłodze, natomiast są skosy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnów,małopolskie

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania dla swojej rodziny? Chciałbyś zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy a zarazem zachować dobrą komunikację i krótki dystans do centrum miasta? Jeśli tak to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Legionów,Tarnów

333 000 zł60 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z pięknymi parkietami do zamieszkania od zaraz. W pełni umeblowane. Mieszkanie mieści się na samej górze czteropiętrowego bloku w Tarnowie na os. Legionów. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Starówka,Tarnów

329 000 zł36 m² 9 138,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Tarnowie przy ul.Bema. Nieruchomość o powierzchni 36 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Westerplatte

Westerplatte,Tarnów

250 000 zł36 m² 6 944 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 36m2 na ul. Westerplatte w Tarnowie Mieszkanie na parterze składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz balkonu logia Świetna lokalizacja blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tarnów,małopolskie

2 300 zł80 m² 29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tarnów ścisłe centrum. Do wynajęcia mieszkanie typu penthouse, 80 m2. Starannie odrestaurowana secesyjna kamienica. Widok na reprezentacyjną, zabytkową cześć miasta. Wysoki standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolnicza

Strusina,Tarnów

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Tarnowie przy ul.Rolniczej. Nieruchomość o powierzchni 48 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnów,małopolskie

350 000 zł60 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Lokal mieszkalny położony przy ulicy Westerplatte 14 w Tarnowie melduje się w gotowości na sprzedaż! Jeśli poszukujesz mieszkania do którego będziesz mógł się wprowadzić bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Grabówka,Tarnów

242 000 zł33 m² 7 333 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 33m2 w bloku 4 piętrowym na 4 piętrze przy ul. Lwowskiej w Tarnowie Mieszkanie składa sie z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Krakowska

Tarnów,małopolskie

487 200 zł87 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Piękne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta Tarnów tj. przy Ul. Krakowskiej 47. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 87m2 znajduje się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilsona

Tarnów,małopolskie

1 200 zł70 m² 17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże mieszkanie o powierzchni 70 m2 składające się z 3 pokoi, kuchni, spiżarni łazienki z wc, z balkonem. Zlokalizowane w centrum Tarnowa, przy ulicy Wilsona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 49 m 2 położonego w Tarnowie przy ul. Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Strusina,Tarnów

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży trzypokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m2, położone na III piętrze czteropiętrowego bloku. Na 54 m2 swoje miejsce znalazły: - przestrzenny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Strusina,Tarnów

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47m 2 położonego w Tarnowie przy ul.Głowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Tarnów,małopolskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mam komfortowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Fredry. Lokal o pow. 50m2, położony na 3 piętrze składa się z 2 pokoi (sypialni i salonu z aneksem kuchennym),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Westerplatte

Westerplatte,Tarnów

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie na sprzedaż - osiedle Westerplatte - bezpośrednio od Właściciela! Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania, świeżo po generalnym remoncie. Bez prowizji! Główne zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warzywna

Tarnów,małopolskie

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 49 m 2 położonego w Tarnowie przy ul.Warzywnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bitwy pod Studziankami

Grabówka,Tarnów

479 000 zł72 m² 6 639 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie z dwoma balkonami. Lokalizacja: tarnów ul. Bitwy pod Studziankami 10 Mieszkanie świetnie zlokalizowane, na spokojnym osiedlu, dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Starówka,Tarnów

242 900 zł38 m² 6 392 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena - nowa cena - nowa cena - nowa cena Do sprzedaży mieszkanie w świetnej lokalizacji Tarnowa - centrum w pobliżu Parku Strzeleckiego. 38 m2 na parterze w wygodnym układzie duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowolskiego

Tarnów,małopolskie

239 000 zł36 m² 6 639 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ścisłe centrum miasta! tarnów ul. Starowolskiego 14 Posiadamy mieszkanie o powierzchni 36m2, usytuowanie na 2 piętrze kameralnego bloku z cegły. Posiada dwa oddzielne pokoje , największy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Starówka,Tarnów

309 000 zł65 m² 4 753,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65 m 2 położonego w Tarnowie na ul.Asnyka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Starodąbrowska

Jasna,Tarnów

185 000 zł25 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka 25m2 w bloku 4 piętrowym na 4 piętrze przy ul. Starodąbrowskiej w Tarnowie Mieszkanie składa sie z 1 pokoju, oddzielnej kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij