dowolna

Mieszkania w centrum Tarnów - Oferty sprzedaży i najmu

360 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

360 ogłoszeń

264 000 zł44,30 m² 5 959 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Tarnów 2 pokoje, 44,3 m, centrum, balkon, 3 piętro Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Tarnowie o powierzchni 44,3 m, zlokalizowane w centrum miasta (okolice ul. św.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł95 m² 5 989 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże mieszkanie w Tarnowie. Mieszkanie powstało z połączenia dwóch mieszkań. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie o powierzchni 95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44 m² 8 636 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w ścisłym centrum Tarnowa. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Waryńskiego

Tarnów,małopolskie

299 000 zł38 m² 7 868 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w Tarnowie. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze niskiego bloku po termomodernizacji i remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

395 000 zł48 m² 8 229 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Centrum Krakowskich Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie (salon z aneksem + 2 sypialnie) Mieszkanie o powierzchnia: 48 m składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,20 m² 6 494 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nowa oferta ścisłe centrum miasta! 2 pokoje | 52,20 m | Centrum Tarnów Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,20 m, położone w ścisłym centrum Tarnowa. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57,90 m² 5 872 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie w Tarnowie. Mieszkanie do remontu Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym zadbanym bloku. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł64 m² 10 297 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 64 m | Duży balkon | Garaż podziemny! Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 64 m, położone na V piętrze nowoczesnego budynku z windą na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora szukającego pewnego lokalu pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł144 m² 6 597 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową i unikatową nieruchomość w doskonałej lokalizacji, w centrum Tarnowa. Jest to idealna propozycja dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49 m² 8 755 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie. Dzięki wysokości pomieszczeń aż 2,90 m, mieszkanie wydaje się znacznie większe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ta oferta tylko u nas! Jeżeli szukasz dużego mieszkania z widokiem na zieleń w świetnej lokalizacji, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! nieruchomość Z balkonem! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym z cegły przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł59,84 m² 8 840 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne segmenty w sercu Mościc wyjątkowa okazja w Tarnowie! Przedstawiamy nową inwestycję kameralne domy w zabudowie bliźniaczej w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m , Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m z prywatnym ogródkiem 32,30 m .

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł55 m² 9 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,4 położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym, przy ulicy Rolniczej w Tarnowie. To wyjątkowa oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 72,52 m , Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,52 m z ogródkiem 35,90 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł74 m² 7 148,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne nowoczesne mieszkanie W centrum miasta! bezczynszowa nieruchomość gotowa do zamieszkania Z pełnym wyposażeniem! oferta bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży piękne.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w centrum miasta + prywatny, monitorowany parking pod blokiem Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 65 m2, które jest położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

455 000 zł59,10 m² 7 699 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Nowy, bezczynszowy lokal mieszkalny Z pomieszczeniem gospodarczym ścisłe centrum tarnowa, bezczynszowy Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, samodzielny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 73,8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 922 zł54,85 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Browary Tarnowskie | Centrum Tarnowa | Nowe mieszkania | Wyłączność | 0% Prowizji Browary Tarnowskie - nowa inwestycja mieszkaniowa w ścisłym centrum Tarnowa, realizowana na terenie dawnego Browaru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, komfortowe lokale mieszkanie o powierzchni 50 - 60 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnej kamienicy przy ul. Franciszkańskiej. Lokale po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 552 zł40,06 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Tarnów,małopolskie

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie ok. 30m2 - nowy Apartamentowiec Wzgórze Ablewicza. Opis mieszkania open space z wydzieloną strefą do spania i aneksem kuchennym nowoczesna łazienka mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł79 m² 7 835,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję elegancki apartament położony w Tarnowie, na prestiżowym Osiedlu Przy Alejach Tarnowskich. Budynek pochodzi z 2026 roku i reprezentuje nowoczesne budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i parkingiem - komfort dla wymagających | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina pow. 72,52 m 2 Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 50 m , zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnej kamienicy w rejonie ul. Franciszkańskiej i Dąbrowskiego. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów ul. Skrzyszowska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej "nowa Pradolina" -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 860 zł57,80 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 57,8 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym sercu Tarnowa - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem w centrum Tarnowa ul. Lwowska | 32 m Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? A może inwestycji w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - 54,12 m Tarnów, ul. Skrzyszowska | Osiedle Nowa Pradolina Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,12 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

-rezerwacja- , ustawne mieszkanie 48 m2 Doskonała lokalizacja, tuż przy centrum miasta Najbardziej poszukiwane, 1 piętro Duże możliwości aranżacyjne Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł73 m² 7 794,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! elegancja luksus wygoda! Oferujemy do sprzedania urocze przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży komfortowe, mieszkanie o powierzchni 50 m2 Doskonała lokalizacja- centrum miasta Przed blokiem, parking dla mieszkańców Mieszkanie po niedawnym remoncie kapitalnym Bardzo wysoki standard.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij