dowolna

Mieszkania w centrum Tarnów - Oferty sprzedaży i najmu

363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

363 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kąpielowa

Tarnów,małopolskie

642 932 zł96 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Aktualna oferta na stronie dewelopera! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kąpielowej. Inwestycja obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Centrum,Tarnów

529 900 zł62 m² 8 546,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 62 m centrum Tarnowa | po generalnym remoncie | bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie położone przy ul. Głowackiego 10 14 w Tarnowie. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Tarnów,małopolskie

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem 3 pokojowe mieszkanie w Tarnowie - pkp 800 m Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 na ul. Fredry. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

382 000 zł61 m² 6 262 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy lokal usytuowany w pięknej, stylowej kamienicy zlokalizowanej nieopodal centrum. To idealne miejsce zarówno na mieszkanie, jak i na prowadzenie działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Tarnów,małopolskie

1 300 zł45 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum| 44,70 m | II piętro Na wynajem funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 44,70 m, położone na drugim piętrze w bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starodąbrowska

Grabówka,Tarnów

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta to idealna odpowiedź na Twoje potrzeby! Oferujemy na sprzedaż wygodne i dobrze zaplanowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Zielone

Zielone,Tarnów

1 500 zł57 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę komfortowego 3 -pokojowego mieszkania o powierzchni 57m 2 na wynajem, położonego w Tarnowie na Osiedlu Zie lonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Strusina,Tarnów

343 230 zł34 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,65 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym budynku Zdrój Tarnowski, wchodzącym w skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Westerplatte

Grabówka,Tarnów

335 000 zł38 m² 8 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentuję ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego przy ul. Westerplatte jednej z najlepiej skomunikowanych i jednocześnie spokojnych lokalizacji w Tarnowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Mościce,Tarnów

239 000 zł32 m² 7 468,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m w Tarnowie, dzielnica Mościce. Lokal znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego bloku po termoizolacji. W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilsona

Tarnów,małopolskie

439 000 zł46 m² 9 612 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w samym sercu Tarnowa na zamkniętym osiedlu! Tarnów, ul. Wilsona 58 Powierzchnia mieszkania: 47 m Takie oferty w centrum miasta zdarzają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Krakowska,Tarnów

570 000 zł125 m² 4 574,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z poddaszem na sprzedaż Tarnów, ul. Główna knc Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję mieszkaniową w Tarnowie, realizowaną przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krakowska,Tarnów

515 000 zł61 m² 8 456,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Tarnów, ul. Główna knc Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję mieszkaniową w Tarnowie, realizowaną przez doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnów

Rzędzin,Tarnów

479 999 zł43 m² 11 163 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w Tarnowie z ogrodem i jacuzzi w wysokim standardzie! Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krakowska,Tarnów

515 000 zł61 m² 8 456,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogromnym ogródkiem na sprzedaż Tarnów, ul. Główna knc Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję mieszkaniową w Tarnowie, realizowaną przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krakowska,Tarnów

515 000 zł61 m² 8 456,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grabówka,Tarnów

419 000 zł60 m² 6 983 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w pobliżu Galerii Gemini Park! Na sprzedaż przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m, położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilsona

Tarnów,małopolskie

449 000 zł46 m² 9 831 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Tarnów,małopolskie

2 250 zł45 m² 50,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,8 m2, zlokalizowane w wyjątkowo dogodnej części Śródmieścia Tarnowa, zaledwie 500 metrów od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krakowska,Tarnów

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem komfortowe, bezczynszowe i energooszczędne mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul. Budowlanej w Tarnowie. Budynek składa się z 4 mieszkań, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

359 000 zł36 m² 9 889,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3 m , położone na II piętrze kameralnego bloku przy ul. Ochronek, w samym centrum Tarnowa. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogoyskiego

Tarnów,małopolskie

2 100 zł70 m² 29,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Tarnowie przy ul.Rogoyskiego. Przedmiotem oferty jest mieszkanie, które znajduje się przy ul.Rogoyskiego w Tarnowie. Mieszkanie znajduje się w centrum Tarnowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rejtana

Tarnów,małopolskie

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż bez pośredników komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 84 m , zlokalizowane w kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ul. Rejtana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzędzin,Tarnów

489 999 zł44 m² 11 136,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem i jacuzzi Tarnów Rzędzin, 5 min od centrum Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie komfort łączy się z nowoczesnym stylem. Ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Urszulańska

Starówka,Tarnów

398 500 zł49 m² 8 132,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 49 m2 , 2-pokojowe w Tarnowie (bezczynszowe) przu ulicu Urszulańskiej znajdujące się bliko ulicy Krakowskiej blisko centrum oraz rynku. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Krakowska,Tarnów

529 000 zł62 m² 8 532 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Nowoczesne 4 pokoje po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania od zaraz! Tarnów Śródmieście, ul. Głowackiego 62 m | 1. piętro | winda | balkon Jeśli szukasz mieszkania w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilsona

Tarnów,małopolskie

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m, zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Wilsona. Lokal znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego bloku po termoizolacji, z zadbaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

349 000 zł41 m² 8 495,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,08 m , usytuowane na III piętrze w kameralnym, niskim bloku, zlokalizowanym na ulicy Powstańców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Tarnów,małopolskie

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego i przestronnego mieszkania o powierzchni 45 m, usytuowanego w samym sercu Tarnowa, przy ul. Sowińskiego 15. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadzista

Grabówka,Tarnów

229 000 zł32 m² 7 089,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Idealny starter dla pary pragnącej rozpocząć swoje nowe, samodzielne życie. Atrakcyjna oferta, niedrogie mieszkanie - doskonale nadające się dla pary lub pary z dzieckiem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Tarnów,małopolskie

345 000 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: mieszkanie 46 m w centrum Tarnowa Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 46 m , położone w samym sercu Tarnowa, przy ul. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pędrackiego

Mościce,Tarnów

395 000 zł45 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wygodne mieszkanie w nowszym budownictwie, do tego duży balkon z ładnym widokiem, a w najbliższym sąsiedztwie kwitnący właśnie las. Tak jednym zdaniem można by opisać tę ofertę. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szujskiego

Tarnów,małopolskie

333 642 zł33 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż oferta deweloperska Lokalizacja: tarnów, ul. Józefa Szujskiego Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prostopadła

Piaskówka,Tarnów

289 000 zł48 m² 6 084,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia -okolice parku i uczelni. Prezentujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Azotowa

Mościce,Tarnów

413 000 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W wysokim standardzie tarnów, mościce ul. Azotowa Proponujemy do sprzedaży nowe mieszkanie zlokalizowane w Tarnowie (dzielnica Mościce), przy ul. Azotowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzędzin,Tarnów

489 999 zł44 m² 11 136,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Gumniska-Zabłocie,Tarnów

619 000 zł60 m² 10 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3 pokojowych mieszkania o powierzchni 60 m 2 , gotowego do wejścia, wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronków

Grabówka,Tarnów

259 000 zł35 m² 7 485,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie W tarnowie przy ul. Skowronków - parter, dwa pokoje, świetna lokalizacja W centrum miasta Jeśli szukasz przytulnego mieszkania w centrum Tarnowa, które zapewni Ci wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Jasna,Tarnów

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie: salon z kuchnią, dwie sypialnie ( jedna z balkonem ) ul. Szpitalna, tarnów IV piętro, blok po termoizolacji. Biuro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Niepodległości

Rzędzin,Tarnów

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Tarnów, osiedle Niepodległości. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na 4. piętrze w czteropiętrowym, zadbanym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brandstaettera

Tarnów,małopolskie

389 000 zł55 m² 7 072,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja mieszkanie | ul. Brandstaettera, tarnów | 2 pokoje | 55 m2 Nieruchomości - Oferta na Wyłączność Na sprzedaż jasne, przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij