dowolna

Mieszkania w bloku Tarnów - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Tarnów,małopolskie

425 000 zł52 m² 8 173,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52m 2 położonego w Tarnowie przy ul. Waryńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

278 999 zł34 m² 8 205,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2 -pokojowego mieszkania o powierzchni 37m 2 położonego w Tarnowie przy ul. Waryńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Westerplatte

Grabówka,Tarnów

1 200 zł25 m² 47 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia Prezentujemy mieszkanie w 11 piętrowym bloku na ul. Westerplatte Mieszkanie 25,4m2 na XI piętrze, składa się z salonu, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mościckiego

Strusina,Tarnów

374 999 zł45 m² 8 333,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Diamentowe mieszkania tarnów = mieszkania Z gwarancją! Oferta bezpośrednio od właściciela! Sprzedam wyjątkowe, stylowe i nowoczesne mieszkanie w centrum Tarnowa przy ul. Ignacego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zielone,Tarnów

274 000 zł53 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tarnów Osiedle Zielone 23 Sprzedamy mieszkanie 3 pokojowe położone na Osiedlu Zielonym w Tarnowie, najbardziej poszukiwanym osiedlu przez rodziny z dziećmi. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

329 000 zł60 m² 5 483 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Next nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 60 m2 na ul Westerplatte. Mieszkanie Położone jest na 2 piętrze (blok 3 - piętrowy). Na 60 m2 składa się: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedojadły

Tarnów,małopolskie

298 300 zł38 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie deweloperskie o pow. 38m2 na nowym osiedlu przy ul. Niedojadły w Tarnowie! Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Tarnów,małopolskie

369 999 zł46 m² 8 043,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46 m 2 położonego w Tarnowie przy ul.3 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brandstaettera

Tarnów,małopolskie

398 000 zł64 m² 6 171 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta na wyłączność W naszej ofercie do sprzedaży mieszkanie na jednym z bardziej lubianych przez naszych mieszkańców osiedlu - ul. Brandstaettera. *blok 4 piętrowy budowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Strusina

Strusina,Tarnów

285 000 zł48 m² 5 962,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena!oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w Tarnowie przy ul. Parkowej. Mieszkanie położone jest na II piętrze bloku czteropiętrowego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mościce,Tarnów

299 000 zł36 m² 8 306 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tarnów - Mościce ul. Ks. Indyka 10 Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36m2, po kompletnym remoncie. Lokal zlokalizowany jest w bloku z cegły, ocieplonym , po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Grabówka,Tarnów

289 000 zł32 m² 8 892 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Voucher za oglądniecie mieszkania o wartości 100 Do sprzedania piękne mieszkanie w stanie deweloperskim na 6 piętrze z windą przy ulicy Rydza Śmigłego Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Westerplatte

Grabówka,Tarnów

570 000 zł84 m² 6 786 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Next nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie o powierzchni 84 m2 na ul Westerplatte. Inwestycja Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Westerplatte 14a, obok Galerii Gemini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dwernickiego

Tarnów,małopolskie

460 000 zł78 m² 5 897 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Next nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kameralne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 78 m2 przy ulicy Dwernickiego. Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Strusina,Tarnów

245 000 zł32 m² 7 538 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, po generalnym remoncie. Next nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 32,5 m2 po generalnym remoncie przy ul. Reymonta w Tarnowie. Powierzchnia na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Centrum,Tarnów

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 38 m2 położone na 1- wszym piętrze czteropiętrowego, ocieplpnego bloku z cegły przy ul. Lwowskiej Na mieszkanie składają się 2 jasne pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mościckiego

Tarnów,małopolskie

310 000 zł54 m² 5 743,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zima za oknem, aż miło popatrzeć. wprost z ciepłego, przytulnego mieszkania, które właśnie przedstawiam Państwu na sprzedaż :) Blisko 54 metrowe mieszkanie położone na 2.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Tarnów,małopolskie

240 000 zł36 m² 6 722,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Tarnowie w centrum, i piętro w bloku z cegły. Otwarta kuchnia z pokojem dziennym, mała sypialnia, łazienka z prysznicem po remoncie rok temu. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Tarnów,małopolskie

378 999 zł48 m² 7 895,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na ul. Szpitalnej w Tarnowie Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku. Duża piwnica , 3 osobne pokoje , osobna kuchnia Zapraszamy do oglądania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Tarnów,małopolskie

399 000 zł48 m² 8 312 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Romana Brandstaettera - piaskówka tarnów Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie jest w budownictwie z 2000 roku Blok nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strusina

Strusina,Tarnów

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

! bezpośrednio od właściciela! Mieszkanie po generalnym remoncie! Na sprzedaż 46 metrowe mieszkanie położone na 4. piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal do zamieszkania, zadbany stan bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Tarnów,małopolskie

425 000 zł52 m² 8 173,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam mamy do zaoferowania Państwu nowe wyjątkowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie wykonania .Mieszkanie przeszło generalny remont .Wymienione zostały wszystkie piony i przyłącza wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Tarnów,małopolskie

324 000 zł48 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta mieszkania skierowana przede wszystkim do pary lub niedużej rodziny. Blok numer 86 położony przy ulicy Mościckiego to czteropiętrowy budynek w centrum Tarnowa. Główne walory takiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarki Wojennej

Tarnów,małopolskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadam mieszkanie do wynajęcia w nowym budownictwie w Tarnowie na ul.Marynarki Wojennej 7. Teren ogrodzony. Mieszkanie składa się z jadalni z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarki Wojennej

Tarnów,małopolskie

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadam mieszkanie do wynajęcia w nowym budownictwie w Tarnowie na ul.Marynarki Wojennej 7. Teren ogrodzony. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Strusina,Tarnów

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie po generalnym remoncie, wysoki standard. Dwa osobne pokoje + salon z aneksem kuchennym + łazienka + loggia balkonowa z widokiem na ogród. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boczna

Tarnów,małopolskie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam prywatnie 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Bocznej w Tarnowie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (salon z aneksem kuchennym+ 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skargi

Tarnów,małopolskie

2 000 zł106 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Duże mieszkanie na wynajem, dla dużej rodziny. Blok numer 29 położony przy ulicy Piotra Skargi to czteropiętrowy budynek usytuowany w świetnym miejscu. Nie jest to typowe blokowisko, czy duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Westerplatte

Chyszów,Tarnów

295 000 zł36 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezposrednio nowoczesne mieszkanie znajdujące się na 5 piętrze z windą przy ulicy Weterplatte 12 o powierzchni 36 m2. Blisko każdego rodzaju sklepów, piekarni, szkół, przedszkoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Legionów Henryka Dąbrowskiego

Legionów,Tarnów

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zieleń i cisza kojarzy Ci się tylko ze spokojnym życiem na wsi? Zmienisz zdanie jeśli tylko wybierzesz to mieszkanie. Osiedle Legionów to miejsce, które charakteryzuje się otaczającymi drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Niepodległości

Tarnów,małopolskie

280 000 zł44 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania posiadam mieszkanie o powierzchni 44,40 m2 w idealnie skomunikowanej części Tarnowa. Lokal własnościowy, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garbarska

Tarnów,małopolskie

208 000 zł34 m² 6 036 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tarnów ul. Garbarska 15a Do sprzedaży mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 34.46m2, położone na wysokim parterze w wieżowcu. Składa się z oddzielnej sypialni, pokoju przechodniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stwosza

Tarnów,małopolskie

800 zł26 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna kawalerka z dużym balkonem. Idealna dla studenta, singla lub pary. Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej.Mieszkanie o powierzchni 26m2, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niepodległości

Grabówka,Tarnów

245 000 zł44 m² 5 553,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 44metrowe mieszkanie położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku na os. Niepodległości 5. Na mieszkanie przeznaczone do remontu składa się salon z balkonem usytuowany od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boczna

Tarnów,małopolskie

289 000 zł34 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedam gotowe po generalnym remoncie mieszkanie 2 pokojowe w bloku przy ul. Bocznej w Tarnowie. Zalety mieszkania: 2 pokoje Nowa zabudowa kuchenna na wymiar z agd Odpływ liniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Osiedle Niepodległości

Tarnów,małopolskie

229 000 zł25 m² 9 015,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa cena Sprzedam bezpośrednio kawalerkę w Tarnowie, po generalny remoncie. Mieszkanie idealnie sprawdzi się jako pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Zalety mieszkania: nowoczesne wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grabówka,Tarnów

299 000 zł63 m² 4 737 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tarnów ul. Westerplatte 12 Sprzedamy mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63m2 , położone na 2 piętrze bloku 7 piętrowego z windą. Lokal mieszkalny stanowiący odrębna własność składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Tarnów,małopolskie

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Posiadam mieszkanie do wynajęcia w nowym budownictwie w Tarnowie na ul. Bora Komorowskiego (bud8). Teren ogrodzony. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiej

Tarnów,małopolskie

329 000 zł49 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ulicy Marii Dąbrowskiej. Mieszkanie 49 m2 usytuowane na 1 (wysokim) piętrze. Składa się z salonu, sypialni oraz przestronnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głowackiego

Tarnów,małopolskie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 60m2, położone na III piętrze w bloku przy ul. Głowackiego.Składa się z 4 osobnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Na podłodze.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij