dowolna

Mieszkania Tarnów Osiedle Rzędzin

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzędzin,Tarnów

489 999 zł44 m² 11 136,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem i jacuzzi Tarnów Rzędzin, 5 min od centrum Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie komfort łączy się z nowoczesnym stylem. Ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Niepodległości

Rzędzin,Tarnów

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Tarnów, osiedle Niepodległości. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na 4. piętrze w czteropiętrowym, zadbanym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzędzin,Tarnów

254 448 zł30 m² 8 527,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży dwu-pokojowe, ustawne mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Ostatnie mieszkanie w tak małym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzędzin,Tarnów

440 000 zł52 m² 8 392,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,43 m, zaprojektowane z dbałością o każdy detal przez projektanta wnętrz. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzędzin,Tarnów

440 000 zł52 m² 8 392,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzędzin,Tarnów

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem idealna propozycja dla rodzin, inwestorów oraz osób poszukujących wygodnego miejsca do zamieszkania Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzędzin,Tarnów

793 834 zł87 m² 9 113,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowy apartament w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 87,11 m , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzędzin,Tarnów

436 822 zł49 m² 8 891,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży trzy-pokojowe, ustawne mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 49,13 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzędzin,Tarnów

440 000 zł52 m² 8 392,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pienińska

Rzędzin,Tarnów

499 043 zł71 m² 7 028,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja Domy Premium przy ul. Pienińskiej w Tarnowie (osiedle Nauczycielskie) Oferujemy do sprzedaży przestronny, dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 64,74 m (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolańska

Rzędzin,Tarnów

549 000 zł54 m² 10 136,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tarnów, ul. Wolańska nowoczesny budynek w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych informacje podstawowe Powierzchnia: 54,16 m Piętro: 1/1 Ogródek: 38,75 m Miejsce postojowe: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Burtnicza

Rzędzin,Tarnów

1 600 zł58 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłączność! Wolne od października tarnów ul. Burtnicza 4. Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w Tarnowie dzielnica Rzędzin. Lokal składa się z dużej przestronnej i jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warzywna

Rzędzin,Tarnów

379 000 zł48 m² 7 896 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Mieszkanie 48 m po generalnym remoncie 2 sypialnie, ogródek, piwnica 12 m! Drugie piętro | Blok dwupiętrowy | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzędzin,Tarnów

489 999 zł44 m² 11 136,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzędzin,Tarnów

489 000 zł47 m² 10 404,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2 pokojowych mieszkania o powierzchni 47 m 2 gotowe do wejścia, wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Rzędzin,Tarnów

560 000 zł82 m² 6 804 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w spokojnej okolicy Tarnowa Lokalizacja: wola Rzędzińska (jedynie minuta od granicy Tarnowa) Inwestycja składa się z: 4 domów w 2 osobnych budynkach zabudowy bliźniaczej - 82,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czarnowiejska

Rzędzin,Tarnów

443 000 zł53 m² 8 325,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe, bezczynszowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji Czarnowiejska Park, położonej w spokojnej i zielonej części Tarnowa (dzielnica Rzędzin). Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzędzin,Tarnów

485 000 zł57 m² 8 449,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowej, kameralnej inwestycji Czarnowiejska Park, położonej w spokojnej i malowniczej części Tarnowa (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzędzin,Tarnów

320 688 zł41 m² 7 888,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze (pow. użytkowa 38,24 m ) w nowo realizowanej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Jedno z ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzędzińska

Rzędzin,Tarnów

489 000 zł47 m² 10 404,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pośredników nowa okazja W tarnowie! zapraszamy do osiedla rzędzin! Otoczone polami, lasami i malowniczym strumykiem, osiedle Rzędzin to niepowtarzalna propozycja dla poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzędzin,Tarnów