dowolna

Kawalerki Tarnów - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Kawalerka, ul. Rolnicza

Tarnów,małopolskie

289 000 zł25,40 m² 11 377,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż (bezpośrednio) jasna, funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 25,4 m , zlokalizowana w Tarnowie przy ul. Rolniczej. Mieszkanie przeszło generalny remont, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł27,87 m² 9 508,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 27,87mkw. , z dużym, balkonem typu loggia. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku z cegły na osiedlu nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! centrum miasta! Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym przy ul. Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 zł22 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! nieruchomość W centrum miasta Z dużą loggią balkonową! Oferujemy do wynajęcia ładne przytulne mieszkanie o powierzchni 22 m2 położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

239 000 zł26,26 m² 9 101,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 26,26 m , położone na parterze nowego budynku z windą, przy ul. Błogosławionej Karoliny, na osiedlu Wzgórze Ablewicza w Tarnów. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W ścisłym centrum miasta! Oferujemy do wynajęcia ładne przestronne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone na 1 piętrze przy ul. Kupieckiej w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł23,71 m² 7 971,32 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W świetnej lokalizacji tarnowa - idealna na pierwsze mieszkanie lub inwesycję - akademia tarnowska ok.1,5KM. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 23,71m2, usytuowane na 11.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z ogródkiem, ul. Asnyka

Tarnów,małopolskie

185 000 zł25 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie(kawalerkę) o powierzchni 23 m2 usytuowane na I piętrze w kamiennicy, w Centrum Tarnowa przy ulicy Asnyka. Mieszkanie stanowi lokum dla.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł20 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka blisko dworca pkp. UL. Lelewela Nie szukaj dalej Oferta na wyłączność biura Mieszkanie o powierzchni 20 mkw. 3 piętro /blok 4 piętrowy. lokal do generalnego remontu balkon francuski okna.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, zadbane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na trzecim piętrze kamienicy mieszczącej się przy ul. Wojtarowicza. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 623 zł28,41 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości bestate zaprasza do zapoznania się z nową ofertą deweloperską - osiedla mieszkaniowego o nazwie "tarnowskie Sady", zlokalizowanego przy ulicy Szujskiego. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne studio zlokalizowane w centrum Tarnowa przy ul. Goldhammera o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Lokal po remoncie całkowicie umeblowany. W kuchni meble na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Tarnów,małopolskie

250 000 zł26 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tarnów, ul.Goldhammera TUŻ obok uczelni! kawalerka o pow. 26 m2 Położenie w centrum oznacza szybki dostep do pełnej infrastruktury - komunikacji miejskiej - sklepów - usług - restauracji -.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana Tarnów

Tarnów,małopolskie

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio Tarnów, ul. Legionów Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu studio (garsoniery) w budynku jednorodzinnym, wolnostojącym, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! komfortowa kawalerka do wynajęcia! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 26 m2 położone na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym przy ul. Azotowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł43 m² 37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z osobną kuchnią ul. Towarowa, tarnów Bezczynszowe, w pełni wyposażone mieszkanie w spokojnej okolicy, z której wszędzie jest blisko Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Tarnów,małopolskie

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal mieszkalny o powierzchni 39m2 zlokalizowany na 4 piętrze niskiego bloku przy ul. Krasińskiego w Tarnowie (rejon dh świt). Mieszkanie umeblowane, po generalnym remoncie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 1 pokojowe mieszkanie, 26 m2 Doskonała lokalizacja- w centrum Tarnowa Mieszkanie umeblowane , do wynajęcia od 1 czerwca br Lokalizacja - Tarnów, ulica Powstańców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Bernardyńska

Tarnów,małopolskie

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasny pokój 20 m w centrum miasta elastyczne warunki najmu Do wynajęcia przestronny, bardzo jasny pokój o powierzchni 20 m, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 zł24,73 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyzowana kawalerka Tarnów | 24,73 m | I piętro Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,73 m, położona na pierwszym piętrze niskiego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Kawalerka umeblowana Tarnów

Tarnów,małopolskie

1 050 zł28 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- rezerwacja - Nowoczesne mieszkanie powierzchni 28 m2 Umeblowane i wyposażone w pralkę, lodówkę i zmywarkę Mieszkanie po remoncie kapitalnym Wynajem od zaraz Dodatkowo niewielkie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

251 000 zł35 m² 7 171,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! nieruchomość Z balkonem! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym z cegły przy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Tarnów,małopolskie

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie ok. 30m2 - nowy Apartamentowiec Wzgórze Ablewicza. Opis mieszkania open space z wydzieloną strefą do spania i aneksem kuchennym nowoczesna łazienka mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! komfortowa kawalerka do wynajęcia! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 26 m2 położone na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym przy ul. Azotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 829 zł28,43 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z balkonem 8,5 m osiedle tarnowskie sady Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,43m2. Położone na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z windą i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- ładne, umeblowane mieszkanie, ok. 37 m2 Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone Lokalizacja - Tarnów. Osiedle Niepodległości Ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska, niewielkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! nieruchomość Z dużą loggią balkonową! Oferujemy do wynajęcia ładne przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalny lokal mieszkalny, położony na 4 piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Krakowskiej w Tarnowie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł24 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulne i ustawne mieszkanie o powierzchni około 24 m , położone na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł26 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy kompaktową i świetnie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 26 m , położona przy ul. Goldhammera, dosłownie kilka kroków od uczelni, co gwarantuje stały popyt na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł26 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26 m w pięknej kamienicy przy ul. Goldhammera, w pobliżu Tarnowskiej Akademii! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Składa się.