dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Tarnów

211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

211 ogłoszeń

1 300 zł38,70 m² 33,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy zadbane, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,70 m , usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ulicy Gumniska w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47,87 m² 8 774 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją | Tarnów | ul. Krogulskiego | 47,87 m Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,87 m, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,50 m² 10 113 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Westerplatte usytuowane na 3. piętrze w 9-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 50 m 2 położone na parterze odnowionej kamienicy w centrum Tarnowa. Mieszkanie czyste i zadbane, nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie na ulicy Klimeckiego w Mościcach o powierzchni 54 m2.Mieszkanie położone jest na parterze w dwupiętrowym bloku oddanym do użytku w 2020 roku.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 146 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m, zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Skowronków , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł44,30 m² 5 959 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Tarnów 2 pokoje, 44,3 m, centrum, balkon, 3 piętro Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Tarnowie o powierzchni 44,3 m, zlokalizowane w centrum miasta (okolice ul. św.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł36,30 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie - 36,3m2! Tarnów Komfortowe 2 pokoje po generalnym remoncie Tarnów 36,3 m + duża piwnica ok. 15 m | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł32,30 m² 9 845,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32,30 m2, położone na parterze w zadbanym bloku z windą ,przy ul.Spadzistej w Tarnowie Lokal przeszedł kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,20 m² 6 494 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nowa oferta ścisłe centrum miasta! 2 pokoje | 52,20 m | Centrum Tarnów Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,20 m, położone w ścisłym centrum Tarnowa. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 317 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest dwustronne, bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł64 m² 10 297 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 64 m | Duży balkon | Garaż podziemny! Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 64 m, położone na V piętrze nowoczesnego budynku z windą na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62 m² 7 403 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, tarnów 62 m2! Do zaoferowania mamy przestronne, funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o pow. 62 m2, usytuowane na 8. piętrze w 10-.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł72 m² 6 111 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 72 m | 4 pokoje | parter | świetna lokalizacja idealne dla rodziny Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m, zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Tarnów,małopolskie

370 000 zł36,50 m² 10 137 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,54 m zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Parkowej, usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły z 1975.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ta oferta tylko u nas! Jeżeli szukasz dużego mieszkania z widokiem na zieleń w świetnej lokalizacji, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33,26 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,26 m z miejscem w garażu podziemnym, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Tarnowskie Sady przy ul. Szujskiego. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł74 m² 7 148,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne nowoczesne mieszkanie W centrum miasta! bezczynszowa nieruchomość gotowa do zamieszkania Z pełnym wyposażeniem! oferta bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży piękne.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w centrum miasta + prywatny, monitorowany parking pod blokiem Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 65 m2, które jest położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 922 zł54,85 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Browary Tarnowskie | Centrum Tarnowa | Nowe mieszkania | Wyłączność | 0% Prowizji Browary Tarnowskie - nowa inwestycja mieszkaniowa w ścisłym centrum Tarnowa, realizowana na terenie dawnego Browaru.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Tarnów,małopolskie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 48m2 znajdujące się na ul. Długiej w Tarnowie.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.Ekspozycja okien Północ Południe. Blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania Tarnów | ul. Dąbrowskiej 26 | 64 m | balkon | piwnica | klimatyzacja | 512 000 zł Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Tarnów,małopolskie

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie ok. 30m2 - nowy Apartamentowiec Wzgórze Ablewicza. Opis mieszkania open space z wydzieloną strefą do spania i aneksem kuchennym nowoczesna łazienka mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , mieszczące się na 3 piętrze 10- piętrowego bloku z windą,przy ul.Marynarki Wojennej w Tarnowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38,7 m , położone na 6. piętrze. Lokal wyróżnia się bardzo funkcjonalnym i przemyślanym układem pomieszczeń, który zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym sercu Tarnowa - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł45 m² 11 311,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,62 m , usytuowane w spokojnej, zielonej części Tarnowa przy ul. Rady Europy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł44 m² 7 840,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe o pow. 43,84 m2 usytuowane na parterze w bloku w ścisłym centrum Tarnowa przy ul. Rogoyskiego. Lokal w dobrym stanie technicznym, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 118 zł85,71 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,71 m2 w zabudowie szeregowej przy ul. Czapskiego w Tarnowie wyjątkowa oferta! Opis nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 85,71.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Parkowa

Tarnów,małopolskie

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 29 m , położona na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Parkowej w Tarnowie. Mieszkanie utrzymane w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne i widne mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na drugim piętrze kamienicy, mieszczącej się na Placu Kazimierza Wielkiego w Tarnowie. Mieszkanie nieumeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na drugim piętrze zadbanej kamienicy, mieszczącej się przy ul. Wojtarowicza w Tarnowie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 54 m centrum Tarnowa, ul. Mickiewicza Oferujemy przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m w samym sercu Tarnowa, przy ul. Mickiewicza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w centrum Tarnowa, o powierzchni 70 m 2. Kuchnia w całości zabudowana, wyposażona w sprzęt agd (kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł59 m² 10 661,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania, które łączy w sobie styl, wygodę i funkcjonalność. To przestronne, niemal 59-metrowe mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby łączyć wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł71 m² 5 197,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 71 mkw. położony na 1. piętrze budynku przy ul. Akacjowej w Tarnowie. Lokal składa się z 2 przestronnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł32 m² 8 718,75 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne I przytulne mieszkanie W centrum tarnowa! Powierzchnia: 32 m | Piętro: 9/10 | Winda | Piwnica nowa, niższa cena! Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

1 700 zł36 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie położone blisko centrum miasta. Odległość od Rynku w Tarnowie to zaledwie około 10 minut spacerem. Lokalizacja: tarnów, al. Solidarności Mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni ok. 48 m , zlokalizowanego na jednym z najnowocześniejszych i najbardziej pożądanych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja- centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży komfortowe przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na wysokim parterze w kamienicy przy ulicy Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł44,55 m² 6 487,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie o powierzchni 44,5 m przy ulicy Lwowskiej, to klasyczny układ który maksymalnie wykorzystuje każdy metr kwadratowy. Znajduje się ono na czwartym, ostatnim piętrze niskiego bloku, co.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij